Yeni Mortal Kombat Filmi

Yeni Mortal Kombat Filmi: İlk Görüntüler Paylaşıldı

Nisan ayında sinemalarda ve HBO Max‘te gösterime girecek olan daha önce oyun olarak karşımıza çıkan Mortal Kombat serisinin yeni filmi için ilk görseller paylaşıldı. +18 yaş sınırı bulunan filmimizin vizyona giriş tarihi ise 16 Nisan 2021 olarak belirtildi.

Yeni Mortal Kombat Filmi
Lewis Tan – Cole

Scorpion rolünde Hiroyuki Sanada, Sub-Zero rolünde Joe Taslim, Raiden rolünde Tadanobu Asano, Liu Kang rolünde Ludi Lin, Mileena rolünde Sisi Stringer, Kano rolünde Josh Lawson, Sonya Blade rolünde Jessica McNamee, Lung Lao Max rolünde Max Huang ve Cole Young rolünde Lewis Tanyer yer alıyor.

Tamamen Farklı Bir Senaryo

Warner Bros‘un yayımladığı hikaye özetine göre Mortal Kombat‘ın simgesi olan ejderha logosu şeklinde gizemli bir doğum lekesine sahip olan Cole karma bir dövüş sanatları savaşçısı ve aynı zamanda Shang Tsung tarafından Outworld’den Earthrealm’e MMA dövüşçüsünün omurgasını çıkarmak için gönderilen ninja cryomancer Sub-Zero’nun da hedefi konumundadır. Tamamen yeni bir hikayeye odaklanacak olan filmimizde ön plana çıkan asıl sahneler ise dövüş müsabakaları olacak.

Yeni Mortal Kombat filminin yönetmenliğini Simon McQuoid üstleniyor. Amerika’da ve Türkiye’de aynı tarihte vizyona girecek filmimiz yalnızca sinemalarda izleyebileceğiz.

Yeni Mortal Kombat Filmi
Joe Taslim – Sub-Zero/Bi-Han

Daha Önce Beğenilmemişti

Daha önce 1995 ve 1997 yıllarındaki başarısız filmlerinin ardından yeni bir proje ile karşımıza çıkan Mortal Kombat filmi hepimizi şaşırttı. Daha önce de fan yapımlarıyla adından söz ettiren Mortal Kombat filminde oyundan da aşina olduğumuz Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Sonya, Blade, Kitana, Sindel gibi bir çok karakter de yer alacak.

Yeni Mortal Kombat Filmi
Mehcad Brooks – Jax
Yeni Mortal Kombat Filmi
Josh Lawson – Kano ve Jessica McNamee – Sonya Blade
Yeni Mortal Kombat Filmi
Ludi Lin – Liu Kang ve Max Huang – Kung Lao
Yeni Mortal Kombat Filmi
Josh Lawson – Kano
Yeni Mortal Kombat Filmi
Joe Taslim – Sub-Zero/Bi-Han ve Hirouyuki Sanada – Scorpion

Yeni Mortal Kombat Filmi: İlk Görüntüler Paylaşıldı” yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!