Yeni HIMYM Dizisi: How I Met Your Father Duyuruldu

How I Met Your Mother‘ı izleyenleri sevindirecek belki de bazılarımızın bir HIMYM olmayacak düşüncesine kapılmasına da yol açabilecek yeni dizisi: How I Met Your Father duyuruldu. How I Met Your Mother’ın devam dizisi gibi gözükse de şu anda konu olarak How I Met Your Mother’la bir bağlantısı olmayacağı görülüyor. Başrolünde Hilary Duff‘ın olduğu dizide Sophie karakteri, oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini anlatacak.

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

How I Met Your Father Konusu

İlk açıklanan bilgilere göre, yeni dizi seyirciyi Sophie ve Sophie’nin arkadaş grubunun ortasına, 2021 yılına götürecek. Bu arkadaş grubu hayattan ne istediklerini sorgulayacak ve flört uygulamaları ile sınırsız seçenekler çağında nasıl aşık olunacağını anlatacak. Şu anda dizinin konusu üzerine çıkan tek bilgi bu şekilde.

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

HIMYM ile Bağlantısı Olacak Mı?

Dizinin, orijinal hikaye ile bağlatılı olup olmayacağı konusunda daha net bir bilgi yok. Dizinin konusuna baktığımız zaman ana karakterler ve ana konu ile How I Met Your Mother’la bir bağlantısı olmayacağı görülüyor fakat bu dizi yan bir dizi olduğu için bazı bölümlerde How I Met Your Mother’dan bazı karakterleri bazı bölümlerde görebileceğimizi düşünmekteyiz fakat ilk başta dediğimiz gibi bu konu hakkında daha bir açıklama gelmedi.

How I Met Your Mother

Uzun Zamandır Bekleniyordu

How I Met Your Mother final yaptıktan sonra bu dizi bekleniyordu. Daha önce How I Met Your Dad adlı bir pilot bölüm için başvuru olsa da bu yapım reddedilmişti. Şu anda ise farklı bir oyuncu kadrosu ve konusuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
How I Met Your Mother’ın yaratıcıları Carter Baya ve Craig Thomas da yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Duff, başrolün yanı sıra yapımcılığı üstlenecek ve Adam Londy yardımcı yapımcı olarak görev yapacak. 20th Television orijinal seride olduğu gibi stüdyo olarak hizmet verecek. Aptaker ve Berger şu anda stüdyo ile bir anlaşma altında.

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

Hilary Duff Açıkladı

Geçen günlerde Hilary Duff, Instagram’da yaptığı paylaşım ile dizinin geleceğini ve başrolde olacağını açıkladı:


Kariyerimde harika karakterleri canlandırdığım için inanılmaz derecede şanslıydım ve Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum. How I Met Your Mother’ın büyük bir hayranı olarak, Carter ve Craig’in bebeklerinin devamı konusunda bana güvenmeleri için onur duydum ve hatta biraz gerginim. Issac ve Elizabeth mükemmeller, onlarla ve tüm dâhileriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother, 2005-2014 arasında dokuz sezon ve 200’ün üzerinde bölüm boyunca CBS’te yayınlandı. Dizide Josh Radnor, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Jason Segel ve Alyson Hannigan rol aldı. Bob Saget, Radnor’un karakteri Ted Mosby‘nin eski bir versiyonu olan anlatıcının sesini sağladı. CBS, Greta Gerwig‘in rol aldığı ve Meg Ryan‘ın anlatıcı olduğu How I Met Your Dad dizisi için 2013’te bir pilot bölüm siparişi verdi ama proje onaylanmadı.

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

İzleyicilerin Korkuları

HIMYM izleyicileri olarak son sezonların eski tadını vermemesi ve genelde daha sonradan yapılan yapımların eskileri aratmasından dolayı biraz korku içinde olabilir. Bu korku içinde olan grupta olduğumu söylemem gerekiyor çünkü sadece bu dizi nezdinde değil de Star Wars gibi devamı çekilen filmlerde de eskiyi aramızdan ötürü biraz korku içindeyiz. Bu dizinin bize neler göstereceğini, eskiyi aratıp aratmayacağını birlikte öğreneceğiz. Yine de How I Met Your Father için sabırsızlanıyorum. Dizi gelir gelmez ilk başta izleyecek olan izleyiciler arasında olacağıma da eminim.

Yeni HIMYM Dizisi How I Met Your Father

Hilary Duff Hakkında

Birazda dizinin başrolü hakkında kısa bir bilgi verelim. Hilary Duff, Teksas’ın Houston adlı şehrinde doğdu. İç mimar olan Susan Coleen Duff ile işletmeci Bob Ehard Duff’ın ikinci kızıdır. Küçük yaşlarda oyunculuk dersleri almaya başladı. Hilary Duff’ın ilk rolleri küçük rollerdi. Duff, 2002 yılında Human Nature adlı filmde rol aldı. Film, Cannes ve Sundace film festivallerinde gösterildi ve eleştirmenlerden iyi not aldı.
Duff’ın uzun metrajlı bir filmdeki ilk büyük rolü, Agent Cody Banks filmiyle oldu. Film, 2003’te yayınlandı ve başrolünde Frankie Muniz bulunuyordu. Hilary Duff bu filmde iyi bir performans göstermiş ancak devam filminde yer almamıştır.
Duff, Lizzie Mcguire adlı televizyon dizisiyle ün sağladı. Bu dizide aldığı başrol sayesinde yapımcıların dikkatini çekti ve ardından birçok filmde rol aldı. Bu filmlerin başında, Lizzie Mcguire, Bir Külkedisi Masalı ve Cheaper by the Dozen gelmektedir.
Duff, kariyerini sinema ve televizyon ile sınırlamadı ve pop müzik alanında da çalışmaya başladı. 3 adet RIAA sertifikalı platin albüm çıkardı ve bu albümler dünya çabında 13 milyondan fazla satıldı.

how i met your father

“Yeni HIMYM Dizisi: How I Met Your Father Duyuruldu” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!