Assassin's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi

Xbox Series X Lansmanı nedeniyle Assassin’s Creed Valhalla’nın Çıkış Tarihi Değişti

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihini Xbox Series X’in lansmanı ile aynı tarihe taşıdı. Bu nedenle Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi geriye alındı.

Daha önce 17 Kasım’da piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla‘nın çıkış tarihi 10 Kasım’a alındı. Valhalla, 10 Kasım’da aynı anda Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store, PC, Stadia ve Uplay + için Ubisoft Store’da da sunulacak.

Assassin’s Creed Valhalla’yı 4K 60 FPS Oynayabileceksiniz!

Xbox Series X ile, daha yüksek çözünürlüklü dokulara ve daha iyi gölge kalitesine ve dağınıklık yoğunluğuna ek olarak, oyunun tam 4k çözünürlükte saniyede 60 kare hızında çalışmasını bekleyebilirsiniz. Ubisoft‘un bu yeni aksiyon macera oyunu aynı zamanda, daha hızlı yükleme süreleri ve daya yumuşak dokular için doğrudan depolamadan yararlanacak.

Son olarak, oyun aynı zamanda Microsoft’un akıllı teslimatını da kullanacak ve oyunu bir kez satın aldıktan sonra Xbox One, Xbox Series X veya Xbox Series S’de oynamanıza izin verecek. Xbox One ve Xbox Series X ve Xbox Series S arasındaki çapraz kaydetme özelliği de her iki oyunda da desteklenecek. Böylece ilerlemelerinizi bir platformdan diğerine kaydedebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri ve oyun incelemeleri için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.


Emirhan Doğan
18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. 5 yılı aşkın bir süredir ise teknoloji ve oyunlar üzerine içerik üretiyorum. Şu an ise Bir Parça Tuhaftık ve Otağ oluşumları altında çeşitli kategorilerde içerik üretimi yapıyor ve bunun yanı sıra grafik tasarımı ile ilgileniyorum.