TYT Çalışma Programı

Üniversite Sınavı İçin TYT Çalışma Programı

Henüz Üniversite tercih sonuçları yeni açıklanmışken, gelecek sene gerçekleşecek olan üniversite sınavına hazırlanan dostlarımız için TYT çalışma programı hazırlamak istedik.

Ders Otağ ekibimiz tarafından hazırlanan 2021 TYT programı içerisinde ise sayısal, sözel ve eşit ağırlık için 6 haftalık çalışma programı mevcut. Sayısalda ise fiziği ikiye ayırdık ve AYT ile birlikte çalışmak isteyenler için belirttik. Sözelde ise tercihe bağlı basit matematik konuları ekleyerek üniversiteye çalışmak isteyenler için 2021 tyt çalışma programını tamamladık.

TYT Çalışma Programı

İşte Gelecek Yıl Üniversite Sınavına Girecek Dostlarımız İçin Hazırladığımız TYT Çalışma Programı:

Yukarıdaki İndir butonuna tıklayarak TYT çalışma programını kolaylıkla indirebilirsiniz. Daha fazla bu tarz içerikler için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.


Emirhan Doğan
18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. 5 yılı aşkın bir süredir ise teknoloji ve oyunlar üzerine içerik üretiyorum. Şu an ise Bir Parça Tuhaftık ve Otağ oluşumları altında çeşitli kategorilerde içerik üretimi yapıyor ve bunun yanı sıra grafik tasarımı ile ilgileniyorum.