the witcher dövüş sahnesi

The Witcher Dövüş Sahneleri

The Witcher dövüş sahneleri ile birlikte, belki de tüm dizi tarihinin en iyi sahnelerine sahip olacak! Eee amacınız profesyonel bir fantastik dünyayı yansıtmaksa, en fantastik süperkahramanı Witcher oyunlarındaki gibi dövüştürmeniz çok mantıklı olacaktır. İşte The Witcher dövüş sahnesi!

The Witcher Dövüş Sahnelerini 1080p izlemeyi Unutmayın!

The Witcher Nedir ve Kimdir?

The Witcher Netflix üzerinden seyirciyle yeni buluşan bir dizidir ki Superman olarak tanıdığımız yakışıklı abimiz de bizzat Witcher’i canlandırır.

the witcher dövüş sahnesi

Yabancı dizi evrenine 20 Aralık’ta iddialı giriş yapan gözde Netflix dizisi The Witcher dövüş sahneleri ile de ön plana çıkıyor. Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi dizi atmosferi muazzam, bizce izlemelisiniz. Dizi Önerisi 2019 ele alındığı zaman, 2020’ye girişi şereflendirecek şekilde bir dizi olmuş. Şimdiden 2020 dizi tavsiyeleri konu başlığının da gözdesi olacağını söyleyebilirim.

witcher dövüş

The Witcher Dövüş Sahneleri Oyunlardakini Aratmıyor!

Başlıkta oyunlardakini dedik ama aslında Superman’dakileri de pek arattığı söylenemez, fantastiklik olarak değil sonuçta Witcher uçup kaçmıyor ancak kaçmasa da olurmuş gibi izlenim bırakıyor!

The Witcher, aynı adlı kitabından uyarlanan yeni Netflix dizisi olarak karşımıza çıktı. Daha öncesinde The Witcher oyunları (The Witcher, The Witcher 2: Assassins Of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt) ile ününü kazanmış, oyunlardaki The Witcher dövüş sahneleriyle oyuncuları kendine hayran bırakan bu yapım, diziyle de herkesi büyülemiş durumda.

The Witcher, ‘The Continent’ olarak bilinen ve hikayenin geçtiği bölgede Geralt’ın ve edindiği arkadaşlarının ‘iyi ve kötü’ arasında yaşanan mücadelelere dahil olmasını konu alıyor.
Bir ‘canavar avcısı’ olan Geralt, yaşadığı maceralar sırasında karşılaştığı veya duyduğu bazı insanların, en ölümcül canavarlardan çok daha vahşi ve tehlikeli olduğunu fark ediyor aslında dünyayla olan etkileşimini arttırıyor. The Witcher dizisi ise Witcher oyun serisinden hem de romanlardan aşina olduğumuz üçlü Geralt, Yennefer ve Ciri’nin bir araya gelerek maceraya atılmalarını konu alıyor.

The Witcher dizisinde ünlü canavar avcısı Rivialı Geralt, Superman filminden Superman olarak tanıdığımız Henry Cavill tarafından canlandırılıyor. Henry abimizin yeteneğinden midir, çekim açılarının güzelliğinden midir bilinmez, bazı yerlerde Witcher olarak değil de Superman olarak dövüştüğünü söyleyebiliriz sanırım.
Canavar avlamaktan macera dolu görevlere kadar bir fantastik dünya karakterlerinin tüm özelliklerini doruklarda yaşayan Geralt, geçirdiği mutasyondan dolayı hem ipek gibi beyaz bir saça hem de dışlamalara sahip. Cavill’in, The Witcher dizi uyarlamasının gündeme gelişinden itibaren Rivialı Geralt rolüne talip olduğu biliniyor. Dizinin kadrosundaki diğer isimlerden Anya Chalotra, çekici ve tehlikeli bir büyücü olan Yennefer’ı canlandırıyor. Witcher evreninin oldukça önemli bir diğer karakteri Ciri’ye ise genç oyuncu Freya Allan hayat veriyor.

The Witcher Detaylı İnceleme için:
https://birparcatuhaftik.com/the-witcher-inceleme-netflix/