SteelSeries Rival 3 Wireless

SteelSeries Uzun Pil Ömürlü Faresini Duyurdu: SteelSeries Rival 3 Wireless

Oyun ekipmanları ve teknolojinin devlerinden biri olan SteelSeries bu sene oyuncular tarafından büyük ilgi gören Rival 3 oyuncu mouse‘nun kablosuz versiyonunu olan SteelSeries Rival 3 Wireless piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 400 saat kullanım ömrü sunan bataryasıyla herkesin ilgisini çekmeyi başardı desek yanlış olmaz.

https://twitter.com/SteelSeries/status/1308404560495599616?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1308404560495599616%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fplayerbros.com%2Fsteelseries-rival-3-wireless-oyuncu-faresi-tanitildi-400-saatin-uzerinde-pil-omru%2F

SteelSeries’in Yeni Oyuncu Faresi: SteelSeries Rival 3 Wireless

Rival 3 Wireless modeli karşımıza TrueMove Air optik oyuncu sensörü ile çıkıyor. Fakat kullanıcıların en çok dikkatini çeken ise faremizin sunmuş olduğu pil ömrü uzunluğu. 400+ saate kadar pil ömrü sunan mouse bizleri gerçekten şaşırtıyor ve mutlu ediyor. Fareyi her gün 1 saat kullandığınızda 1 seneden daha fazla bir süre şarj etmenize gerek kalmıyor. Günümüzde fare kullanımını 1 saatle kısıtlamak mümkün olmasa bile 400 saat gibi bir sürenin mükemmel olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Farenin bize sunduğu özellikler sadece pil ömrü ve sensörü ile kalmıyor.

SteelSeries Rival 3 Wireless

Rival 3 Wireless modelimiz bizleri Quantum 2.0 Wireless teknolojisi ile karşılıyor. Fare, bu kullanılan teknoloji sayede oyunculara 1 milisaniyenin altında tepki süresi tanıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisiyle gelen fare, aynı zamanda 2.4 GHz kablosuz bağlantıda 1.000 Hz polling rate’e (fareyle bilgisayar arasındaki bilgi alışverişi) sahip.

Mouse üzerinde bulunan TrueMove Air optik sensörü, hem 2.4 GHz hem de Bluetooth bağlantılarında 400 IPS, 18.000 CPI ve 40G değerlerini sunuyor. Ayrıca sensör, farenin yerden kaldırıldığını anlamak için eğim takibi yapıyor. Böylece fareyi sert hareket ettirdiğinizde veya kısa süreli havaya kaldırdığınızda herhangi bir kopma yaşamadan oyununuza, işinize devam edebiliyorsunuz. Faremiz bizlere 60 milyon gibi uzun ömürlü bir tıklama süresi veriyor. Bu süre tabi ki kullanımınıza göre değişiklik gösterebiliyor fakat gayet yeterli ve uzun ömürlü bir tıklama ömrü veriyor bizlere. SteelSeries Rival 3 Wireless tanıtıldığı gibi satışa açıldı. Pil ömrüyle öne çıkan faremizin fiyatıysa 60 Euro olarak açıklandı.

SteelSeries Uzun Pil Ömrüne Sahip Faresi Duyurdu: SteelSeries Rival 3 Wirelessbaşlıklı incelememizin sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.