SteelSeries

SteelSeries Orta Segment Oyuncu Ekipmanları

Bugünkü SteelSeries orta seviye ve uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları yazımızda, SteelSeries ürünlerini inceleyeceğiz. İncelememizde bir oyuncunun ihtiyacını tamamıyla karşılayacak SteelSeries markalı KulaklıkKlavyeMouse ve Mouse Pad inceleyeceğiz. İncelememizde ki tüm ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir ve kullanabilirsiniz. İsterseniz şimdi yazımıza geçelim!

SteelSeries

1- Kulaklık: SteelSeries Arctis 5

Biz oyuncular için en önemli ekipmanlardan biri kulaklıklardır. Oynadığımız oyunlarda güzel ses performansları almak isteriz. Kulaklığımızda bulunan 7.1 ses sistemi ile birlikte kulaklığımız bize bu isteklerimizi yeterince karşılıyor. Diğer bir önemli konu ise kulaklığımızın mikrofonu. Mikrofon pürüzsüz bir performans ortaya sunuyor ve bu bizi gerçekten sevindiriyor. Kulaklığımızın kafa bandı sayesinden uzun oyun saatlerinden sonra kulaklarınızdaki, kafanızdaki ağrıyı en aza indiriyor. Mikrofiber yastıkları sayesinde çok fazla terletmiyor ve ses yalıtımını gayet güzel bir şekilde sağlıyor. Kulaklığımızın üzerinde ses açma-kısma tekerliği ve mikrofon açma-kapatma tuşu bulunması biz kullanıcılar için bir artı. Kulaklığımızı 899.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

2- Mouse: SteelSeries Rival 600

Biz oyuncular için önemli ekipmanlardan bir diğeri ise kesinlikle mouselardır. Mouselarımız ne kadar iyi, ergonomik olursa bizler için o kadar iyi oluyor ve bu mouse ihtiyaçlarımızı oldukça karşılıyor. Mouse kutumuzun içerisinden toplamda 32 gram ağırlıktan oluşan ağırlık kutumuzun içerisinden 4 gramlık toplam 8 adet ağırlık çıkıyor. Bu bize büyük bir avantaj sağlıyor. İstediğimiz şekilde mouse’a ağırlık ekleyebilir veya çıkartabiliyoruz. Farenin kablosu 2 metre boyunda ve bu bizim ihtiyacımızı yeterince karşılıyor. Mouse’un üzerinde uygulama üzerinden kullanıcıların arzu ettikleri işlevleri atayabilecekleri 7 makro tuşu bulunuyor. Mouse’un tasarımı ve ergonomik duruşu ile bizleri tekrar mutlu ediyor. Mouse’u 599.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

3- Klavye: SteelSeries Apex 5 

Biz oyuncular için önemli olan bir diğer ekipmanımız ise klavyelerdir. Klavyelerde aradığımız önemli özellikler kesinlikle tepkime süreleri ve ne kadar ergonomik oluşudur. Tepkime süresi ve ergonomiklik açısından bizleri fazlası ile tatmin ediyor. Hibrit mekanik oyun anahtarına sahip olan Apex 5, mekanik klavye hissiyatı verebiliyor. Milyonlarca renk seçeneği ve reaktif yazma efektleri sayesinde Apex 5, diğer SteelSeries ürünleri ile senkronize edilebiliyor. Klavyemiz üzerinde bulunan multimedya tuşları sayesinden oyunda kesinti yaşamadan tek tuş ile ses seviyesini ayarlama ve tercihlerin düzenlenmesine izin veriyor. Klavyemizi 1149.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

4- Mouse Pad: QcK Prism Cloth M

Biz oyuncular için önemli ve son ekipmanımız Mouse PadlardirMouse Padlar, Mouse’larımızın daha iyi kayması ve zarar görmemesi için tasarlanan Mouse Padlarde SteelSeries gerek malzeme kalitesi gerek ürünün uzun ömürlülüğü ile yine bir adım öne çıkıyor. Ek olarak bu mouse pad modelinde RGB ışıklandırma ile birlikte bize görsel bir şölen ortaya sunuyor. Hem optik hem de lazer sensörler için optimize edilmiştir. Gerek Mouse Pad‘in masaya hakimiyeti gerek kaygan ve pürüzsüz yüzeyi ile biz oyuncuları gerçekten memnun ve mutlu ediyor. Mouse Padimizi 339.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Orta Segment SteelSeries Oyuncu Ekipmanları” başlıklı incelememizin sonuna geldik. Başka yazılarda görüşmek üzere. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.