Steam’de Hafta Ortası İndirimleri

Steam’den çok güzel bir hafta ortası indirimleri ile karşınızdayız! Oyunseverlerin hoşuna gidecek bir sürü oyun indirime girmiş durumda. Peki bu oyunlar hangileri? Şimdi Steam Hafta Ortası İndirimleri yazımıza geçelim!

NBA 2K20 – 19,92₺

İlk oyunumuz spor ve basketbol oyunlarının başını çeken NBA 2K20! Spor ve basketbol oyunlarına karşı ilginiz var ise kaçırılmayacak bir fırsat! Oyunun içinde kariyer modundan tutun online moda kadar bir çok seçenek var. Oyun 249₺’den 19,92₺ düşmüş durumda! Oyun 1 Eylül tarihine kadar indirimde.

Steam Hafta Ortası İndirimleri

Dying Light – 20,39₺

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyun. Geniş ve açık dünyasında yaratıcı dövüş teknikleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir hikayeli oyun. Üstelik bu oyunu 4 kişi Co-Op şekilde oynayabiliyorsunuz! Oyun 59.99₺’den 20.39₺ düşmüş durumda! Oyun 25 Ağustos tarihine kadar indirimde.

Steam Hafta Ortası İndirimleri

Grand Theft Auto V – 84,50

GTA V hem hikayesi hem online seçeneği ile size bir çok olanak tanıyor ve oynarken kesinlikle sıkılmıyorsunuz. Üstelik şu sıralar popüler olan Role Play serverlarında da oynayabiliyorsunuz. Bir çoğunuzun bildiği üzere kısa bir süre önce GTA V Epic Games tarafından ücretsiz bir şekilde dağıtılmıştı ama bu fırsatı kaçıranlar üzülmesin! Oyun 169,00₺’den 84,50₺ düşmüş durumda! Oyun 21 Ağustos tarihine kadar indirimde.

Steam Hafta Ortası İndirimleri

Euro Truck Simulator 2 – 9,75₺

Araba ve tır sürme oyunlarını başını çeken Euro Truck Simulator 2! Oyunun gerek kendi hikaye ve kariyer modu olsun online serverları olsun sıkılmadan sakin sakin zaman geçirebileceğiniz bir oyun. Hele bir de direksiyon setiniz var ise tadından yenmez. Oyun 39₺’den 9,75₺ düşmüş durumda! Oyun 24 Ağustos tarihine kadar indirimde.

Steam Hafta Ortası İndirimleri

ASTRONEER – 32,50₺

Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin! Astroneer, 25. yüzyılda Galaksiler Arası Keşif Çağı’nda geçen, Astronotların nadir keşiflere imza atmak ve evrenin gizemlerini gün yüzüne çıkarmak için zorlu ortamlarda hayatlarını riske attıkları bir maceradır. Arkadaşlarınız ile birlikte 4 oyuncuya kadar birlkte oynayabilirsiniz. Oyun 50,00₺’den 32,00₺ düşmüş durumda! Oyun  24 Ağustos tarihine kadar indirimde.

Steam Hafta Ortası İndirimleri başlıklı yazımızda sizler için indirimli oyunları derledik!

Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.