Site neden açıldı?

Bir Parça Tuhaftık  olarak yaklaşık 5 yıldır sadece sosyal medya mecralarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu sosyal medya yönetimlerinin koyduğu kurallar bizim için içerik üretimini kısıtlamakta.. Zaman zaman sizlerle paylaşmak istediğimiz fotoğraf ve görseller kaldırılıyor ya da sansürleniyordu. Yıllardır bağımsız olarak sizlere haber sunuyoruz. Bunlar için ne kadar emek harcadığımız sizlerin bilgisi dahilinde. Fakat artık eskisi kadar rahat hissedemediğimiz için bir websitesi açmaya karar verdik. Şöyle ki tek tıkla sayfamızı kapatarak sizinle olan tüm irtibatımızı kesebilirler o yüzden bu sitede her zaman birlikte olacağımızı umuyoruz…
Şunun farkındayız ki sizler Instagram veya Twitter’da her şey elinizin altında olması ve anlık olarak gördüğünüz için bizi takip ediyorsunuz. Biz bunu bozmayacağız. Paylaşımlarımız yıllardır nasılsa öyle devam edecek.. Bu sitenin genel kullanımı sosyal medya mecralarında atamayacağımız içerikleri, özel röportajları, analizleri ve duyurularımız gibi konuları ele alacak.

Bunlarla beraber yıllardır tek rehberimiz olan yüce Atatürk dışındaki bir düşüncenin/kuruluşun/kişilerin yararını gütmeden doğruyu yanlışı eğip bükmeden paylaştığımızın ve yanlış bulduğumuz olaylara kim olursa olsun tepki verdiğimizin farkındasınızdır. Bu çizgiyi bozmayacağız.
Atatürk’ün ışığı altında!