Rocket League Ücretsiz Oluyor

Rocket League Ücretsiz Oluyor!

Merbaha dostlar! Bugün sizlere harika bir haberimiz var. Tabiri caizse yılların eskitemediği oyun olan Rocket League, önümüzdeki haftalarda gelecek bir güncelleme ile ücretsiz olacak! Rocket League Ücretsiz Oluyor! yazımızda detayları sizlere sunduk, hazırsanız başlayalım dostlar!

Rocket League Nedir? Nasıl Oynanır?

Futbol ile neredeyse aynı mantıkta olan bu oyunun tek farklılığı futbolcular yerine arabalar vardır. Çeşit çeşit arabalar ile beraber büyük bir topu kaleye sokmaya çalışıyorsunuz. Sanıldığı kadar kolay bir oyun olmayan Rocket League, içerisinde farklı oyun modlarını sizlere sunuyor. 1v1, 2v2 ve başka oyun türleri ile sizleri memnun edecek bu oyuna mutlaka göz atmalısınız. Harika olduğu kadar da kısmen sinirleri bozan bu oyun, arkadaşlarınız ile beraber oynamak için birebirdir. Eskimeyen bir oyun olan Rocket League’i oynamanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Rocket League Ücretsiz Oluyor – Rocket League Steam’den Epic’e Geçiyor!

Rocket League Ücretsiz Oluyor

Gelen ilk bilgilere göre gelecek güncelleme ile ücretsiz olacak Rocket League, Steam’den kalkıyor. Gelecek olan güncelleme ile beraber Rocket League Steam’den kaldırılıp, Epic Games’e geçecek. Fakat korkmanıza gerek yok, Rocket League’e zaten sahip olan kullanıcılar ise oynamaya devam edebilecekler. Hali hazırda oyuna sahip olan kullanıcıların gelecek tüm güncellemelere ve özelliklere ek ücret ödemeden erişebileceği bildirildi. Rocket League’i oynamamış, ilk kez indirip oynamak isteyecek kullanıcılar ise Epic Games’i kullanmak zorunda kalacak. Önceden oyuna sahip olan ve Rocket League’i çevrimiçi oynayanlar, tüm DLC, ekstra kozmetik ürünleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi güzellikle birlikte gelen Legacy statüsü kazanacaklar.

Rocket League yazımızı sizlere sunduk. Daha fazla oyun veya çeşitli haberler için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!