PS PLUS

PS Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Sony tarafından yapılan resmi açıklama ile PS Plus Eylül ayı oyunları duyuruldu! Sony, bu ay kullanıcıları için 2 adet oyun sunuyor. Bu oyunlar Street Fighter V ve PlayerUnknown’s Battleground (PUBG). Oyunlar 6 Eylül tarihinden itibaren alınabilir ve indirilebilir olacak.

Şuan ağustos ayı için halihazırda Call of Duty: Modern Warfare ve Fall Guys, PS Plus kullanıcıları tarafından hala ücretsiz olarak edinilebilir.

Street Fighter V

Dövüş oyunları denildiği zaman aklımıza ilk gelen oyunlardan biridir Street Fighter. Oyun ilk çıktığı zamanlarda büyük eleştiriler ile topa tutulsa da zaman geçtikçe kendini geliştirerek kullanıcıların beğenisi üzerine çekti. Sıkılmadan oynayabileceğiniz ve dövüş oyunu hazzını sonuna kadar yaşayacağınız bir oyundur.

PS PLUS oyunları

PlayerUnknown’s Battleground (PUBG)

Battle Royale türünün başını çeken ve bu türün patlamasında çok büyük katkısını olan PUBG. Oyun ilk çıktığı zamanlar oyuncular tarafından aşırı fazla sevilmişti. Uzun süre boyunca oynanma sıralarında sürekli birinci konumdaydı. 2018 yıllarında anlık olarak oyuncu sayısı 3,236,027 olmuştu. Eski popülerliği kalmasa bile hala şuan en fazla oynanan oyunlardan biridir PUBG. PS Plus sayesinde sizde bu oyunu edinebilir ve enfes bir Battle Royale şöleni yaşayabilirsiniz.

PS PLUS oyunları

“PS Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Başka yazılarda görüşmek üzere. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.