PlayStation Plus 10 Dolar Kazandırıyor

PlayStation Plus 10 Dolar Kazandırıyor

10 yılına özel PlayStation Plus 10 dolar kazandırıyor. Bir PS Plus abonesiyseniz, ücretsiz olarak 10 dolar kazanabilirsiniz.

On yıl önce Haziran 2010’da PlayStation 3 döneminde başlatılan Sony, artık sadık abonelere PlayStation Store kredisini ücretsiz olarak vererek PlayStation Plus‘ın 10 yıllık yıldönümünü kutluyor. 10. yıldönümüne özel kullanıcılarına PlayStation Plus 10 dolar kazandırıyor.

Sony, en azından bazı PlayStation Plus abonelerine ücretsiz 10 dolar kredi veriyor. Bir kodu kullanmak için sizin açınızdan herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Eğer 10 dolarlık krediyi kazandıysanız otomatik olarak hesap cüzdanınıza eklenecektir. PlayStation tarafından 10 dolarlık krediyi aldığınızı anlamak için size gönderilen “PlayStation Plus’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.” bildirimini bekleyebilirsiniz.

PlayStation Plus 10 Dolar Kazandırıyor

PlayStation Plus Nedir?

PlayStation Plus, Sony’nin PlayStation ile ilgili abonelik hizmetidir ve aylık olarak veya tüm yıl boyunca satın alınabilir. Bununla birlikte, çevrimiçi çok oyunculu, bulut depolama, öze fırsatlar ve çok daha fazlasına PlayStation Plus aracılığıyla erişme imkanına sahip olursunuz.

PlayStation Plus aboneliğinin kullanışlı küçük avantajlarından biri, oyunlarınızı buluta kaydetme yeteneğidir. Bunun ise en büyük faydası, sabit disk alanınızda büyük bir tasarruf yapabilmenizi sağlamasıdır. Sisteminizde depolama alanının sınırlı olduğunu fark ederseniz, içeriklerinizin bir kısmını buluta taşıma ayrıcalığı sabit diskinizde biraz yer açabilğir. Ayrıca, buluta taşıdıktan sonra içeriklerinize de dünyanın her yanından rahatlıkla erişebilirsiniz. Bunun sayesinde, başka bir konsol ile oyun oynamak isteseniz bile yanınızda ekstra depolama aygıtları taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Ücretsiz 10 dolar kredi almak için gereksinimlerin tam olarak ne olduğu belli değil. Ayrıca PlayStation Plus’ın 10 yıllık yıldönümünü kutlarken, şirket herhangi bir PlayStation kullanıcısına ücretsiz bir tema veriyor. Verilen temayı PlayStation Store’dan direkt olarak indirebilirsiniz.

PlayStation’un 10. yıldönümüne özel kullanıcılarına böyle jestler yapması kullanıcılar tarafından oldukça pozitif karşılandı.

Temmuz neredeyse bitmiş olsa da, bu ayın ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını hala kapmak için hazırsınız. Bu sefer Erica, BNA 2K20 ve Risa of the Tomb Raider’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.


Emirhan Doğan
18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. 5 yılı aşkın bir süredir ise teknoloji ve oyunlar üzerine içerik üretiyorum. Şu an ise Bir Parça Tuhaftık ve Otağ oluşumları altında çeşitli kategorilerde içerik üretimi yapıyor ve bunun yanı sıra grafik tasarımı ile ilgileniyorum.