en iyi komedyenler

Netflix’te İzlenecek En İyi Komedyenler

Yükselen kur, gergin dünya siyaseti ve korona virüs gibi yüzlerimizden gülücükleri çalan onlarca olayla uğraşıyoruz her gün. Böyle karanlık hissettiren günlerde hepimizin biraz gülmeye ihtiyacı var. İşte bu yazımızda yüzümüze bu gülücükleri geri döndürebilecek bazı komedyenlerden bahsedeceğiz. En iyi komedyenler listesi sizlerle.


En İyi Komedyenler 1- Jerry Seinfeld

en iyi komedyenler

Kimine göre tüm zamanların en iyi komedi dizisinin hem başrolü hem de yazarlarından biri olan Jerry Seinfeld listemizin ilk ismi. Tüm aileye hitap edebilecek türden komedisi ve zamansız yapısı Seinfeld’i gayet güzel bir seçenek yapıyor bizim için. Jerry Before Seinfeld (2017) ve Comedians in Cars Getting Coffee gibi programlarına Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

2- Ricky Gervais

en iyi komedyenler

Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren Gervais de bu listenin güçlü isimlerinden. Sınır tanımayan komedisi, kendini bilmiş tavırları ve kıvrak zekasıyla yaptığı bütün işlerde başarıyı elde etmiş Gervais. Stand-uplarının yanında The Office ve After Life gibi dizileriyle de yeteneğinden şüphe bile etmek aptallık olur.

3- Kevin Hart

en iyi komedyenler

Komedi filmlerindeki oyunculuğuyla ön planda olan Kevin Hart bir stand-up performansçısı olarak da son derece yetenekli. Dünya rekorları kıran gösterileri canlı izleme fırsatı olmayan insanların da izleyebilmesi için Netflix’e yüklenmiş durumda.

En İyi Komedyenler 4- Ellen DeGeneres

en iyi komedyenler

Gündüz kuşağı programlarının en başarılı isimlerinden biri olan Ellen DeGeneres gerçek bir sahne sanatçısı. Tüm ailenin rahatlıkla izleyip tadını çıkarabileceği komedi programları ve büyük bir yardımsever olması onu kalbimizin özel bir yerine yerleştiriyor.

5- Chris Rock

en iyi komedyenler

Listenin daha tehlikeli isimlerinden biri olan Chris Rock garip konuşma şekliyle ve bağırmasıyla imza niteliğinde bir komediye sahip. Genellikle stand-uplarında gördüğümüz Rock herkese göre değil ama sevenin gerçekten çok seveceği türden bir adam.

6- Dave Chappelle

en iyi komedyenler

Chris Rock hakkında söylediklerimizin hepsi geçerli Dave için. Her sahneye çıktığında milyonları hem güldürüp hem de kızdırmayı başarabilen Chappelle kolay alınan insanlar için değil. Magazin ve gazetecilerle bir türlü barışamadığı için kariyerinde büyük boşluklar olsa da Netflix’te en çok izlenen stand-up gösterileri arasında gösterileri.

En İyi Komedyenler 7- Chelsea Peretti

en iyi komedyenler

Brooklyn 9-9 dizisinde izleyip çok sevdiğimiz Chelsea Peretti bir komedyen olarak da çok başarılı. Biraz karanlık bir komedisi olsa da tatlı ve sempatik yapısıyla çok hoş bir performans sergiliyor.

8- Patton Oswalt

en iyi komedyenler

Listedeki diğer isimler kadar tanınmayan ama izlediğimiz ve çok beğendimiz bir çok projenin yapımında emeği olan bir isimle bitiriyoruz listemizi. Patton Oswalt sahnenin önünde de arkasında olduğu kadar başarılı.

En iyi komedyenler olarak gösterdiğimiz komedyenleri, Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dostlar!

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Komedyenler” adlı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!