arama

Künye

Bir Parça Tuhaftık, 2016’nın Ocak ayında kurduğumuz hızlı, tarafsız ve güvenilir haber platformudur. Vizyonu ve amacı sadece haber yapmak olmayan, aynı zamanda ana medyada kendine yeterince yer bulamamış ama bizler için çok önemli olan gelişmeleri aktaran, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ve çizgisini kendine rehber edinmiş bir topluluktur.

Ülke ve dünya gündemini büyük bir dikkatle takip eden bizim gibi kullanıcılar için öncelikle kendi isteklerimizi ön plana alarak nasıl bir haber platformu istediğimizi kendimize sorduk. Ardından Bir Parça Tuhaftık projesini kurma kararı aldık

Biz, projemizde samimi, yalın ve doğruluğu teyit edilebilen bir ana tema işlemeyi seçtik. Sunduğumuz içerikler herkesten önce bizi de tatmin etmeliydi. Doğru zamanlarda doğru haber aksiyonlarıyla, muazzam kitleler edindik.

Bu kitleler yalnızca okurlarımız değil, fikir alışverişinde de bulunduğumuz insanlara dönüşünce, bir Facebook grubu açarak takipçilerimizle fikir alışverişini daha hızlı bir hale getirebildik. Kullanıcılarımızla etkileşim içinde birlikte hareket ettiğimiz için sayfamız sevildi ve herkes tarafından benimsendi.


Takımımız

Eray Ahmet Aray

Kurucu Ortak

Boray Demir

Kurucu Ortak

Devrim Çaçal

Proje Yöneticisi

Melih Çalışkan

Geliştirici


Ve daha fazlası…