Künye

Bir Parça Tuhaftık, 2016’nın Ocak ayında kurduğumuz hızlı, tarafsız ve güvenilir haber platformudur. Vizyonu ve amacı sadece haber yapmak olmayan, aynı zamanda ana medyada kendine yeterince yer bulamamış ama bizler için çok önemli olan gelişmeleri aktaran, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ve çizgisini kendine rehber edinmiş bir topluluktur.

Ülke ve dünya gündemini büyük bir dikkatle takip eden bizim gibi kullanıcılar için öncelikle kendi isteklerimizi ön plana alarak nasıl bir haber platformu istediğimizi kendimize sorduk. Ardından Bir Parça Tuhaftık projesini kurma kararı aldık.

Biz, projemizde samimi, yalın ve doğruluğu teyit edilebilen bir ana tema işlemeyi seçtik. Sunduğumuz içerikler herkesten önce bizi de tatmin etmeliydi. Doğru zamanlarda doğru haber aksiyonlarıyla, muazzam kitleler edindik.

Bu kitleler yalnızca okurlarımız değil, fikir alışverişinde de bulunduğumuz insanlara dönüşünce, bir Facebook grubu açarak takipçilerimizle fikir alışverişini daha hızlı bir hale getirebildik. Kullanıcılarımızla etkileşim içinde birlikte hareket ettiğimiz için sayfamız sevildi ve herkes tarafından benimsendi.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Eray Ahmet Aray

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Atahan Çelebi

[email protected]

Efe Özay

[email protected]

Yazarlar / Authors

Yazar ekibimiz 70’ten fazla kişiden oluşmaktadır. Sürekli güncellenmekte olan yazar ekibimiz; düşünceleri bizden bağımsız, fikirlerini ve düşüncelerini daha fazla insana duyurmak isteyen bireylerden oluşmaktadır.

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Mustafa YILMAZ

[email protected]

İletişim / E-Posta

[email protected]

Reklam / Advertise

Belirli bir kategori olmaksızın her gün, her ay, her hafta farklı insanlara hitap edecek türden içerikler sunan Bir Parça Tuhaftık’a reklam tekliflerinizi sunabilmek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Servis Sağlayıcısı / Service Provider

Megatr

Yazılım / Software

WordPress

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – birparcatuhaftik.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. birparcatuhaftik.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden birparcatuhaftik.com sorumlu tutulamaz.