istegelsin

İsteGelsin zor günlerde yanında!

İsteGelsin online süpermarket alışverişinin ülkemizdeki en önde gelen isimlerinden. İste gelsin, Coronavirüs gündeminde de bizleri yalnız bırakmıyor! Risk grubunda olanlar ve 60 yaş üzerindeki büyükler için teslimat ücretlerini kaldırıyor.

Büyüklerimiz Dışarı Çıkmasın!

İste gelsin, coronavirüs ile mücadele için büyük bir özveri göstererek evde kalanlara destek oluyor. Evden çıkma istegelsin!

istegelsin teslimat

“Büyüklerimiz dışarı çıkmasın!” diyerek, 60 yaş üzeri büyüklerimiz ve risk grubunda olan kişiler markete gitmesin diye “ISTEGELSIN” kupon koduyla alışveriş yapanlara teslimat ücreti almıyor.

İsteGelsin Temassız Teslimat Uygulamasını da Başlattı

istegelsin

İsteGelsin sağlınıza dikkat etmek amacıyla tüm önlemleri alıyor. Kesintisiz hizmet vermek için “çook” çalışıyor!

Geçtiğimiz günler içerisinde temassız teslimat uygulamasını başlatan iste gelsin, müşterilerinin hijyen alanına oldukça dikkat ediyor. Öyle ki artık iste gelsin üzerinden yaptığınız siparişlerde temasa gerek duymadan siparişinize kavuşabiliyorsunuz!

Sağlığın Bizler için Çok Önemli!

İste gelsin siparişlerinizi özenle hazırlıyor, yaşadıkları yoğunluğa rağmen hizmetlerini sürdürebilmek için çok çalışıyor. Coronavirüs karşısında dik duruşu desteklemek adına 60 yaş üstü büyüklerimiz ve risk grubundaki akranlarına teslimat ücretini kaldırıyor. Daha da önemlisi temassız teslimat yapıyor!

istegelsin

istegelsin’i Apple ve Android cihazlarınıza mağazalarınızdan indirebilirsiniz! Online olarak da sitelerinden alışveriş yapmanız mümkün.