Hitman ücretsiz oldu

Hitman Epic Games’de Ücretsiz Oldu

Hitman Epic Games’de Ücretsiz oldu! Epic Games bu hafta da klasikleşmiş bir oyunu daha oyunculara ücretsiz dağıtıyor. Daha önce hiç Hitman oyunu oynamadım diyenler de düşünülerek yeni bir serinin ilk oyunu ücretsiz yapılacak. Bu fırsatı hiçbir oyunsever kaçırmamalı diyebilirim.

Hangi Tarihler Arasında Ücretsiz?

Planlarında hiçbir değişiklik olmazsa oyunun 27 Ağustos saat 18:00’den 3 Eylül saat 18:00’e bu fırsatın bitmiş olması beklenmekte. Bu tarihler arasında oyunu kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizin olacak. Oyunu kütüphanenize Epic Games Store sitesinden hesap açıp ekleyebilirsiniz. İndirebilmek için ise bilgisayarınıza Epic Games Launcher’ı indirmiş olmanız gerekmektedir. Bu hafta içinde indirmemiş olmanız oyunu kaybetmenize sebep olmayacaktır. Dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Hitman (2016):

Hitman oyunları temelde iki seriden oluşmaktadır: Orijinal seri ve World of Assassination serisi. Ücretsiz olacak oyun World of Assassination serisinin ilk oyunu olan Hitman (2016)‘dir. Oyunu anlayabilmek ve zevk alabilmek için ilk serinin oyunlarını oynamış olmak gerekmemektedir. Yeni serinin kendine özgü bir hikayesi var. Tabi ki bu oyunda eski oyunlara bazen atıflar yapılmaktadır ama bunlar sıkı Hitman fanlarının anlayabileceği ölçüdedir diyebilirim. Özetle güncel bir oyun olduğundan ve bir ilk oyun niteliği taşıdığından Hitman oyunlarına başlamak için ideal bir seridir.

Bu oyun altı bölümden ve bir bonus bölümden oluşmaktadır. Birkaç DLC ile beraber oyunun Steam‘deki fiyatı 123,98 TL’dir. DLC‘siz bir şekilde sadece bölümleri almak isterseniz bölümlerin tekil fiyatı ise 91 TL‘ye tekabül etmektedir. Epic Games’de ücretsiz olacak sürüm DLC’siz olan sürümdür ve Epic Games’deki fiyatı 260 TL’dir. Yani bu fırsat sizi Epic Games fiyatına göre 260 TL‘lik bir kâra geçirecek diyebilirim.

Oyunun içeriğine biraz değinecek olursam Ajan 47, uluslararası seyahat eden, sözleşmeli olarak hedefleri ortadan kaldıran, genetik olarak geliştirilmiş, insanüstü suikastçidir. Üçüncü şahıs nişancı olarak kontrol edilir. Diğer Hitman oyunlarında da olduğu gibi, oyuncuların yapacakları suikastlar için oyun içinde birden çok yol vardır. Bunları keşfetmek de biz oyunculara kalıyor.

Hitman Epic Games’de Ücretsiz Oldu!” yazımızın sonuna geldik. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dilerim. Daha fazla bu tarz içerikler için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.