Hannibal 4.Sezon Yolda Mı?

Hannibal 4.Sezon Yolda Mı?

Mads Mikkelsen ve Hugh Dancy’nin başrollerini paylaştığı psikolojik gerilim/polisiye dizisi Hannibal’ın Netflix’e gelmesi ile dizinin geri dönüş yapacağına dair iddialar daha da kuvvetleniyor. Peki Hannibal 4.Sezon yolda mı? Detayları birlikte inceleyelim.

Hannibal 4.Sezon Yolda Mı?

2013’te NBC’de yayınlanmaya başlayan Hannibal, 2015’te 3 sezonun ardından iptal edildi. Dizinin sorumlusu Bryan Fuller kimsenin diziyi devam ettirme fikrinden vazgeçmediğini, sadece bir platform tarafından alınmayı beklediklerini söylemişti.

Hannibal 4.Sezon Yolda Mı? Tüm Gelişmeler

Fuller 2017’de 4. Sezon için fikirlerini Mads Mikkelsen ve Hugh Dancy ile paylaştığını ve onların çok ilgili olduklarını bizlere aktardı. Will Graham ve Hannibal Lecter’ın arasındaki ilişkiyi yeniden biçimlendirmek istediğini, dizinin en ilgi çekici tarafının aslında bu ilişki olduğunu ve bunu daha fazla gösteremedikleri için pişman olduğunu söyledi.

Hannibal Lecter’ı canlandıran Mikkelsen geçtiğimiz ayda Instagram hesabından dizinin Haziran’da Netflix’e geleceğini ve Hannibal’ın Netflix tarafından kurtarılmasını ele alan bir haberi paylaştı. Ayrıca hayranlarına ‘4. Sezon yolda mı?’ sorusunu da sordu.

Netflix’in daha önce Lucifer gibi yayından kaldırılan dizileri kurtardığını ve ikinci bir şans verdiğini biliyoruz. Fuller ve oyuncular hala dizinin devamını çekmek istiyorken Hannibal’ın geri dönmesi çok da uzak bir ihtimal gibi gözükmüyor.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!