GTA V Premium Edition Epic Games Store’da ücretsiz oldu!

Epic Games Store’un ortaya çıkışından itibaren Steam ile rekabet edebilmek için hem oyun satın alımlarından alınan komisyonu, hem de her hafta oyunculara 2 adet ücretsiz oyun veriyordu. Bu hafta ise kullanıcılarına 1 oyun vereceğini söyledi ve oyunun adını gizledi. Bu hareketiyle heyecanı arttıran Epic Games Store’a, oyunun açıklanma saatinde erişim bir süre sağlanamadı. Oyunun ne olduğunu şimdiye dek açıklamayan Epic Games, geçtiğimiz dakikalarda oyunun GTA V Premium Edition olduğunu duyurdu.

Premium Edition ne demek?

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online’a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor. Ayrıca, Grand Theft Auto Online’da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de birlikte geliyor.

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition

Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, müthiş içeriği ve GTA Online’da harcayabileceğin 1.000.000 GTA doları bonus para ile GTA Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi suç örgütlerini kurma ve geliştirmenin en hızlı yolu. Bu içerik ayrı satın alındığında toplam 10,000,000 GTA dolarından fazla değere sahip.

Ne zamana kadar ücretsiz?

Duyurulmasından itibaren 1 haftalığına, yani 21 Mayıs’a açık olacak dağıtımda eğer GTA V Premium Edition’u kütüphanenize eklerseniz sizde kalacak ve oynamaya devam edebilecekseniz. Oyunu kütüphaneye Epic Games Store internet sitesi üzerinden ekleyebilirsiniz ve sizde kalması için indirmenize gerek yok.

GTA 5

GTA V hakkında:

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Grand Theft Auto V’in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Oyun, fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra doku kalitesi, gölgelendirici, mozaikleme ve kenar yumuşatma gibi 25 farklı ayar dahil, PC’ye özgü birçok özelleştirme tercihi sunuyor. Ayrıca araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği, iki veya üç monitör desteği, 3D uyumu ve tak-çalıştır kumandalar için destek de seçeneklere dahil.

GTA V Premium Edition’u Epic Games üzerinden edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Güncelleme: Siteye erişebilirsiniz ancak indirme hızı bölgesel yoğunluğa bağlı olarak kısıtlanmış durumda.

Güncelleme: Site tekrardan çökmüş bulunmakta.

Güncelleme: Site erişilebilir durumda.

Güncelleme: Oyunun ücretsiz olarak duyurulduğu saatten beri Epic Games Store çökmüş durumda. Bazıları oyunu alabildiklerini ifade ederken çoğunluk olarak kullanıcılar ulaşamadığını söylüyor.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!


Alper Yıldırım
Oyun Otağ ve birkaç farklı şey.