SteelSeries oyuncu Ekipmanları

Giriş Segment SteelSeries Oyuncu Ekipmanları

Bugünkü SteelSeries giriş seviye ve uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları yazımızda, SteelSeries ürünlerini inceleyeceğiz. İncelememizde bir oyuncunun ihtiyacını tamamıyla karşılayacak SteelSeries markalı Kulaklık, Klavye, Mouse ve Mouse Pad inceleyeceğiz. İncelememizde ki tüm ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir ve kullanabilirsiniz. İsterseniz şimdi yazımıza geçelim!

SteelSeries oyuncu Ekipmanları

1- Kulaklık: Steelseries Arctis 1

Biz oyuncular için en önemli ekipmanlardan biri mutlaka kulaklıklardır. Bu kulaklık gerekli olan tüm ihtiyaçlarımızı yeterince karşılamakta. Steelseries Arctis 1 Bilgisayarda, PS’da, Xbox’da, Switch’te, telefonunuzda, kısaca 3.5mm jack girişi olan tüm cihazlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir kulaklık. Kulaklığımızın boy ayarı diğer kulaklıklara göre metalden yapıldığı için daha kaliteli ve uzun ömürlü durumda olduğu için bizleri mutlu ediyor. Mikrofiber kulak pedleri sayesinde kullanıcıların kulaklarını çok terletmiyor ve ses yalıtımını gayet güzel bir şekilde sağlıyor. Kulaklığımızın üzerinde ses açma-kısma tekerliği ve mikrofon açma-kapatma tuşu bulunması biz kullanıcılar için bir artı. Kulaklığımızı 549.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

2- Mouse: Steelseries Rival 110

SteelSeries oyuncu Ekipmanları

Biz oyuncular için önemli ekipmanlardan bir değeri ise mouselardır. Mouselarımız ne kadar iyi, ergonomik olursa bizler için o kadar iyi oluyor ve bu mouse ihtiyaçlarımızı oldukça karşılıyor. Rekabetçi oyuncularda biz oyuncuların ihtiyaç duyduğumuz erken tepkime ve düşük gecikmeyi elde edebilmek adına yaratılmış bir mousetur. 30 Milyon tıklama garantisiyle donatılmış sağ ve sol tuşlar dayanıklı malzeme kullanımı ve dayanıklı kablosu ile bizlere güven ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Mouse’un tasarımı ve ergonomik duruşu ile bizleri tekrar mutlu ediyor. Sadece 87.5 gram ağırlığına sahip Rival 110 dayanıklı, hafif ve hızlı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Mouse’un üzerinde uygulama üzerinden kullanıcıların arzu ettikleri işlevleri atayabilecekleri 6 makro tuşu bulunuyor. Mousemuzu 259.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

3- Klavye: Steelseries Apex 150

SteelSeries oyuncu Ekipmanları

Biz oyuncular için gerekli diğer bir ekipman ise kullandığımız klavyelerdir. Klavyelerimiz de aradığımız en önemli özellikler ise ne kadar ergonomik olduğu ve ne kadar rahat yazı yazabildiğimiz, kullanabildiğimizdir. Bu klavyemiz ise bu kriterleri net bir şekilde karşılıyor. Klavyemizde kullanılan malzeme kalitesi bizleri gayet tatmin ediyor ve güven veriyor. Aynı zamanda klavyemiz sıvıya dayanıklı bir yapıyla tasarlandı ki bu bizler için gerçekten büyük bir artı özellik. 20 milyon tuş basım dayanıklığı ile bize güven ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Klavyemiz mekanik değil membrane adı altında sessiz bir klavyedir. RGB ışıklandırma sistemi ile gayet güzel ve net bir ışıklandırma ile bizleri mutlu ediyor. Klavyemizi 429.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

4- Mouse Pad: SteelSeries Qck Edge Medium Gaming Mouse Pad

SteelSeries oyuncu Ekipmanları

Biz oyuncular için önemli ve son ekipmanımız Mouse Padlardir. Mouse Padlar, Mouse’larımızın daha iyi kayması ve zarar görmemesi için tasarlanan Mouse Padlarde SteelSeries gerek malzeme kalitesi gerek ürünün uzun ömürlülüğü ile yine bir adım öne çıkıyor. Mikro dolgulu kolay temizlenebilir yüzeyi ve yüksek DPI tarama alanları için uygun üretilmiş bir modeldir. Çoğu oyuncuların, eSpor oyuncularının da tercih sebebi olmuş bir marka ve modeldir. Ürünün Genişliği 320 mm, Derinliği 270mm ve yüksekliği 2 mm boyutları ile bizi karşılıyor. Gerek Mouse Pad‘in masaya hakimiyeti gerek kaygan ve pürüzsüz yüzeyi ile biz oyuncuları gerçekten memnun ve mutlu ediyor. Mouse Padimizi 129.00 ₺’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Giriş Segment SteelSeries Oyuncu Ekipmanları” başlıklı incelememizin sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkürler. Başka yazılarda görüşmek üzere. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.