F1 2018

F1 2018 Oyununu Ücretsiz Alma Fırsatı

Sıkı bir oyun takipçisi olarak sizlerle paylaşmak istediğim bir haber var. İzninizle hemen yazıya geçmek istiyorum. F1 2018 oyununu nasıl ücretsiz edineceğinizi bu yazımda aktaracağım.

F1 2018

F1 2018 Kalıcı Olarak Nasıl Ücretsiz Alabilirim?

Bunun için yapmanız gereken ilk adım Humblebundle sitesine girip ücretsiz olarak kaydolmak. Hemen ardından e-mail adresinize gelen mesajı onayladıktan sonra üyeliğiniz tamamlanmış oluyor. Ardından siteye dönüp, F1 2018 oyununu kalıcı olarak humblebundle kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu indirmek için Steam ya da Epic Games gibi herhangi bir program indirmenize gerek yok. Elbette bu ücretsiz dağıtımın bir süresi var. 2 gün sonra bu ücretsiz dağıtım sona erecek.

Oyunu Steam Kütüphaneme Ekleyebilir Miyim?

Oyunu Steam kütüphanenize eklemeniz mümkün. Bunun için Humblebundle sitesinde kütüphane kısmına tıklıyorsunuz, hemen ardından sol taraftan almış olduğunuz oyununun üzerine tıklıyorsunuz. Sağ tarafta ”steam anahtarınızı ortaya çıkarın” yazısına tıkladıktan sonra Steam ürün anahtarınızı erişmiş olacaksınız. Geri kalanlar işlemler steam üzerinden yapılacak. Steam programına girdikten sonra ”Oyunlar- steamde ürün etkinleştir” sekmesinden işleminizi tamamlamış olacaksınız. Steam’de bu oyunun fiyatı 67 TL. Bu işlemleri tamamladığınızda ücretsiz ve kalıcı bir şekilde oyuna sahip olmuş olacaksınız.

F1 2018 Oyunu Nedir?

F1 2018

F1 2018 Oyunu Formula 1 Dünya Şampiyonasının resmi oyunudur. Toplamda yirmi sürücü ve on takım bulunmaktadır. Codemasters tarafından geliştirilmiştir. Playstation 4, Xbox one, Microsoft Windows, Ios ve Android üzerinden oynanmaktadır.

Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!