Enola Holmes Filminden ilk Teaser

Filmden bir parçada olsa kesit paylaşıldı. Peki filmin oyuncu kadrosu ne şekilde ve hikayesi nedir? Gelin hep beraber yazımızda inceleyelim.

Başrol de Millie Bobby Brown’ın oynayacağı, Enola Holmes filminden bugün ilk teaser fragman “Alone loshme reeebtpms wnettyrhitd” twiti ile paylaşıldı. Sherlock Holmes’ü Henry Cavill, Mrs. Holmes’ü, Helena Bonham Carter’ın canlandıracağı filmin yönetmen koltuğunda ise Harry Bradbeer oturuyor. Ünlü yönetmenin çekeceği Enola Holmes filminin oyuncularından Millie Bobb, Brown Stanger Things dizisinde, Henry Cavill’in ise The Witcher dizisinde olukça parladığını söyleyebiliriz.

Enola Holmes Filminden ilk Teaser

Filmde, Enola’nın annesi kaybolur. Bu durumda Enola onu yok sayan ağabeyleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Sherlock ve Mycroft bu olayı çözerken, Enola’yı uzaktaki yatılı bir okula gönderme kararı alırlar. Ancak Enola oradan kaçacaktır. İlk gideceği yer de Sherlock Holmes ile birlikte çeşitli vakalarda çalışan dedektif Lestrade olacaktır. Olaya dahil olmak isteyen Enola, Sherlock ile tam bir saklambaç oynamaya kalkışacaktır. Serinin her bir devam kitabında Enola Holmes yeni bir ortadan kaybolma vakası üzerinde çalışmalarını sürdürür ve Sherlock’un izinden gider…

Enola Holmes Filminden ilk Teaser

Sherlock filmlerini her ne kadar özlesekte Enola Holmes filmide, en az onun kadar Netflix’te heyecanla bekleniyor. Netflix Enola Holmes yüzünden davalık olmuştu. Haberlere göre Enola Holmes kararkteri Anthur Conan Doyle’un yazarı olduğu Sherlock Holmes serisinde geçiyordu ve karakter filme yanlış uyarlanmıştı. Ama gerçekte karakter, Nancy Sprınger’ın The Enola Holmes Mysteries’inden uyarlandı. Davanın sonucu henüz bilinmiyor.

Son olarak filmden ilk teaser “Alone loshme reeebtpms wnettyrhitd” tweet ile gizemli bir şekilde paylaşıldı. Bu tweet ise 23 Eylül de gösterimde olacağını işaret ediyor. ”Enola Holmes September TwentyThird.”

“Enola Holmes Filminden ilk Teaser” adlı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!