En İyi The Office Bölümleri

En İyi The Office Bölümleri

2013’te ekranlara veda etsede izlemekten vazgeçemediğimiz, Netflix’in en çok izlenen sitcomlar listesinde de yer alan The Office ve The Office’in en iyi bölümleri ile karşınızdayız. Sitcom türünde bir klasik olan Office Jim ve Dwight’ın kimi zaman arkadaşlığı kimi zamanda dostluğuyla bizi kahkahalara boğan harika bir dizi. Tabii ki Michael’i de unutmamak lazım. Toplam 9 sezondan ve 201 bölümden oluşan The Office dizisinin en komik ve en iyi bölümlerini sizler için listeledik.

Diversity Day – 1.Sezon 2.Bölüm

Birinci sezonun en çok beğenilen bölümü olan bu bölümü ilginç ve komik kılan şey ise neredeyse her sitcom dizisinde tekrarlanan küçük kara mizah içeren şakalar mevcut. Özellikle Michael’in içindeki kötülüğü görebileceğiniz komik bir bölüm. Dizinin gidişatını da anlamak için de güzel bir adım.

The Dundies – 2.Sezon 1.Bölüm

“The Dundies” Dundur Mifflin çalışanlarını bir birey olarak tek tek ele alan; hepsinin ayrı özelliklerini tanımak için şans edindiğimiz güzel bölümdü. 1. Sezon bize ortam ve dizinin gidişatı hakkında fikir vermesine rağmen Angela, Stanley, Phyllis, Oscar, Meredith ve Kevin gibi karakterlerin tam anlamıyla ortaya çıkışı 2. sezon’un bu bölümü ile gerçekleşti.

The Injury – 2.Sezon 12.Bölüm

“The Injury” George Foreman ızgaralarına dizi boyunca bakışımızı değiştirecek bir bölümdü. Çünkü bundan sonra kokusunu duymasakta Michael’in ayağının az yağlı çıtır çıtır kokusu dizi boyunca empoze edildi. Bu bölümünde tahmin edebileceğiniz en akılda kalıcı repliğide Michael’in sürekli “I burned my foot!” bağırışları oldu.

Drug Testing – 2.Sezon 20.Bölüm

Gönüllü olarak şeriflik yapan Dwight, Scranton’ın bahçesinde uyuşturucu bulur. İşin arkasını bırakmayan Dwight’ı sorguda çıldırtacak tek bir kişi vardır: Jim. Türlü akıl oyunlarıyla Jim, uyuşturucuyu kullananın Dwight’ın kendisi olduğuna ikna ederek hem bizi hem de Dwight’ı şok eder.

Pavlov Experiment – 3.Sezon 16.Bölüm

Psikolojide yer alan klasik koşullandırma kavramının deneyi denince aklımıza gelen Pavlov’un Köpekleri’ni bir şekilde öğrenen Jim, bu deneyi Dwight’ın üzerinde kullanır. Bilgisayardan gelen bir sesle Dwight’ı naneli şeker yemeye alıştıran Jim öyle başarılı olur ki Dwight gerçektende deneyin kurbanı olmuştur bile.

Dwight The Vampire Slayer – 3.Sezon 17.Bölüm

Ofiste çıkan “yarasa” kirizinden sonra Jim ısırıldığını ve buyüzden kendini daha güçlü hissettiğini söyler ve klasik vampir davranışları göstermeye başlar. O zaman hiç şüphesiz ki Dwight’da vampir varsa avlayalım der ve Jim’i avlamak için hazırlık yapmaya başlar.

Product Recall – 3.Sezon 23.Bölüm

Klasik bir ofis günü yine Jim ile olağanın dışına çıkar. Bugün Jim, Dwight’ı taklit etmek için onun gibi giyinir. İlk başta durumu fark etmeyen Dwight bizi oldukça güldürüyor. Neyse ki geç de olsa Jim’in ipuçlarıyla Dwight durumu çözüyor.

Megadesk – 6.Sezon 19.Bölüm

Jim yeni baba olmuştur ve ofise döndüğünde yokluğundan fırsat bilen Dwight’ın masaları birleştirdiğini görür. Keyfine düşkün olan Dwight masalardan vazgeçmek istemezken, bölümün sonunda Jim’in sürpriz masa düzenlemesiyle karşı karşıya kalır.

Andy’s Play – 7.Sezon 3.Bölüm

Steve Carell’in son sezonundan çarpıcı bir bölüm olan Andy’s Play, bize Erin’in ne kadar berbat bir bebek bakıcısı olduğunu, Jim ve Pam’in aşkları dışında bir ebeveyn olarak ne kadar eğlenceli olabileceklerini gösterdi.

Goodbye, Michael – 7.Sezon 21.Bölüm

Her sitcom dizisinde bir parça da olsa hüzün olur; bu bölüm de onlardan biri. Michael ve Holly’nin diziden çıkış bölümü olarak adlandırabiliriz. Titizlikle hazırlanmış bu bölümde aslında Michael’ın ofiste olan herkesle olan ilişkisine tatlı bir son nokta çekiliyor. Dizinin bu bölümüne kadar geldiyseniz tabii bir burukluk da kaplıyor içinizi…

“En İyi The Office Bölümleri” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!