En İyi Polisiye Dizileri

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Polisiye Dizileri

Bu yazımızda Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi polisiye dizilerinden birkaç tanesini sizler için seçtik. Listeyi hazırlarken spoiler vermemeye dikkat ettik. Hazırsanız en iyi polisiye dizileri listemize geçelim.

Sherlock

O zaman gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olan Sherlock ile başlayalım. Bir dedektifin Londra’nın eşsiz sokaklarında dolaşarak suçluları izlemesi ve akabinde olayları basit bir şekilde çözümlemesi izlenmeye değer. Benedicht Cumberbatch‘ın döktürdüğü dizi 4 sezon ve toplam 13 bölümüyle çok iyi işlerin altına imzasını attı.

en iyi polisiye dizileri

Mindhunter

Holden Ford ve Bill Tench’in dedektiflik maceralarını anlatan Mindhunter ise şüphesiz Netflix’in en en iyi dizileri arasında yer alıyor. Hele ki ilk sezondaki seri katil Ed Kemper’in, David Berkowitz’in, Elmer Wayne Henley Jr.’ın ve hatta dünyanın en ünlü seri katili Charles Manson’ın hikayelerini dinlerken çok etkileniceksiniz. Gerçekten eğer hala izlemediyseniz mutlaka tavsiye ederiz.

en iyi polisiye dizileri

Brooklyn Nine Nine

Polisiye dizilerine farklı bir renk katan Brooklyn Nine Nine‘yi de es geçmemek lazım. Polisiye komedi tarzındaki dizi her sezonunda bizleri kahkaha tufanına sürüklüyor. Jake, Amy, Charles ve Terry karakterleri her sezon çok iyi işler çıkarıyorlar.

en iyi polisiye dizileri

The Sinner

Son olarak ise The Sinner. Petra Hammesfahr’ın aynı isimli kitabından uyarlanan The Sinner, genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatıyor.

en iyi polisiye dizileri

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Polisiye Dizileri‘ adlı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!