Ücretsiz Epic Games Oyunları

Ekim Ayı Ücretsiz Epic Games Oyunları

Epic Games’in Ekim ayının bir diğer ücretsiz oyun haftasına girmiş bulunmaktayız. Epic Games bu ayda bizlere 2 adet oyunu ücretsiz bir şekilde sunuyor. Peki bu hafta bizi hangi oyunlar bekliyor? Dilerseniz hep birlikte bu oyunlara bir göz atalım. Oyunları Epic Games üzerinden 22 Ekim tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

1- Amnesia: A Machine for Pigs – 33 TL –

Bu oyunumuz korku oyunu sevenlerin hoşuna gidebilir. Oyuncularını gücün ve çılgınlığın derinliklerine sürükleyen bir korku oyunu. Oyunun konusunda kısaca, Oswald Mandus adında bir fabrika sahibini oynuyoruz.  Kendisi bir fabrika sahibi yanında da araştırmacıdır. Meksika’da yaptığı bir araştırma sonrasında ana karakterimiz, eve dönüş yolundayken feci şekilde hastalanır. Bir süre boyunca korkunç kabuslar görmeye başlar. Kabuslarında, etraftan gelen korkunç sesler duyar ve karşısında da bir makine vardır. Karakterimiz neye uğradığını anlayamayarak, bilinci yerine geldiğinde makine seslerini duymaya devam eder ve Oswald’un korkunç hikayesi bu şekilde başlar. Epic Games üzerinden 22 ekim tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Epic Games Oyunları

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows Vistaİşletim SistemiWindows 7
İşlemciIntel Core i3 / AMD A6 CPU veya eş değeri.İşlemciIntel Core i5 / AMD FX CPU veya eş değeri.
Bellek2 GB RAMBellek4 GB RAM
Depolama5 GBDepolama5 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000 veya eş değeri.Ekran KartıNVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000 veya eş değeri.

2- Kingdom New Lands – 19 TL –

Bu oyunumuz daha basit grafikler içeren bir strateji oyunu olarak adlandırabileceğimiz bir oyun. Keşfedilmeyi bekleyen, gizemler barındıran uzak adalara dair öyküleri bizlere anlatıyor. Diğer strateji oyunları gibi ekranınızda binlerce tuş ve ibare yok. Sadece atınız ve kral/kraliçe olan siz varsınız. Amacınız ise krallığınızı yeniden kurmak ve bunu da altın toplayarak yapmanız gerek. Epic Games üzerinden 22 Ekim tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Epic Games Oyunları

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XPİşletim SistemiWindows 7 veya üstü
İşlemciÇift ÇekirdekİşlemciÇift Çekirdek
Bellek1 GB RAMBellek4 GB RAM
DirectXSürüm 9.0cDirectXSürüm 10
Depolama1 GB kullanılabilir alanDepolama1 GB kullanılabilir alan

Ekim Ayı Ücretsiz Epic Games Oyunları” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!


Samet Avşar
Selamlar, ben Samet. Aktif olarak üniversite öğrenciyim. Bunun yanında bir front-end developer olma yolunda ilerliyorum, web siteleri yapıyorum. Aynı zamanda Bir Parça Tuhaftık sayfasında yazarlık yapıyorum.