Corona Virüsü Son Dakika

corona virüsü son dakika

Corona Virüsü Son Dakika – Merhabalar, bu sayfa üzerinden Corona virüsü ile ilgili baştan sona bütün gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Corona Virüsü Son Dakika

Türkiye Koronavirüs Haritası

Güncelleme: 01/08/2021, 19.19
VAKA177984075
ÖLÜM3851911
İYİLEŞEN162494702
AKTİF VAKA11637462



Ülkeler

Vaka

Yeni Vaka

Ölüm

Yeni Ölüm

İyileşen

Kritik

Test

ABD 34366709+724616174+24286168604289496657457
Hindistan 29746584+47029382785+854285582148944385238220
Brezilya 1762971449383716030601831850870041
Fransa 57476471105785525051187389589999
Türkiye 534824948950521565488157674798
Rusya 5264047+14057127992+41648397052300143900000
İngiltere 4600623+11007127945+194296246208198844077
İtalya 4249755+1325127190+37402395744469299685
Arjantin 4198620872613791979766415514806
Kolombiya 3829879975603565158815518451017
İspanya 3753228+419780634+19354056983551240666
Almanya 3727031+30090776+283594700121062263057
Iran3070426+1029182619+1392708743332922069844
Polonya 2878276+21874734+46264953525316824919
Meksika 2463390+3789230624+200196215247987270369
Ukrayna 2227225+118851902+55214566017710576820
Peru 20151901895220253813564562
Endonezya 1950276+1262453753+2771771220018326813
Güney Afrika 1786079+1176758323+100162331954612383955
Hollanda 1676708+106417722+3158860022914444249
Çekya 1665660+1343025716310271427431368
Şili 1491561309221420365330116122245
Kanada 140514626001136499767035889917
Filipinler 1339457+663723276+1551257774170414286064
Irak 1274629+518916811+30118842247811154463
İsveç 10846361453710371698310423085
Romanya 1080070+8732115+510447731869492454
Belçika 1077758+67125110+11100682425614642274
Pakistan 945184+111921874+46887095249413971689
Portekiz 861628+123317057+28177548812482057
Bangladeş 841087+384013345+6377646611876267657
İsrail 83972064288330612514758111
Macaristan 807322+11329948+4733907456020027
Japonya 779338+170714269+8274021376315625744
Ürdün 745366+5229635+137288865407628372
Sırbistan 715442+1356985+5705066164311577
İsviçre 701454+19410869+1672556708058247
Malezya 678764+57384202+6060846590913604929
Avusturya 649181+17910674+36351928749693906
Nepal 615984+17688597+3954566203248010
BAE 606128+21671741+3585242054259480
Lübnan 5429347808528146774599186
Fas 52497592215120971016661992
Suudi Arabistan 470723+13097635+14452209153320712598
Ekvador 441180211534075124721478045
Bulgaristan 420749179573920352273025593
Yunanistan 417253+51212488+1639631732110207626
Bolivya 414513+283615826+883301482001676320
Belarus 407748300640051306572741
Kazakistan 405209+11454203+838102622111575012
Paraguay 398761111813331335841432552
Slovakya 391210+6112464+8377673382907942
Panama 39022164573738961052831815
Tunus 374312137213263294241582787
Hırvatistan 358918+958165+3350008252097393
Gürcistan 356920+7415114+1834272005466023
Kosta Rika 34715744372662494701368966
Uruguay 34651551203099654202596916
Azerbeycan 335339+48495932919103653074
Kuveyt 33257018373142181862788413
Dominik Cumhuriyeti 312815+9823733+72553234911643730
Palestine312334+1703545+130520591870265
Danimarka 291017+3312528+12821231964090517
Litvanya 278177+1044357+4264719693645210
Guatemala 276927+17258549+2225077251519589
Mısır 27501015723203193902869589
Etiyopya 27460142602524512372802595
İrlanda 268046+3734941251449184729538
Bahreyn 26095412592491292484858164
Slovenya 256784+834409250288341326048
Moldova2559376159248904521192798
Venezuela25545728862357952873359014
Honduras 249931+8136691+1791111578760395
Umman 242723+20152626+352138803821550000
Sri Lanka 232527+1835237419414503743577
Ermenistan 224000+964491+121565501138719
Katar 220198579217550772094362
Tayland 207724+31291555+3017231611698129670
Bosna 204791+619626+1817940201020886
Libya 190146+2583170+417568701081347
Kenya 177282+6603434+61220181131887636
Nijerya 1671032117163528112231409
Küba 16199711181531981554677671
Macedonia155593+10547214970825844654
Güney Kore 149731+5401994+114102915610257836
Myanmar 146768+362325013334602661984
Letonya 136544+1412482+7131480422818935
Cezayir 13445835989358626230861
Arnavutluk 132476245412988818766622
Estonya 130695+401267+112638041487934
Norveç 128783+10479088952106043353
Zambiya 122244+33941525+331018858331738788
Kırgızistan 112777+7871916+41039301021214670
Özbekistan 104834+371713+2100623231377915
Karadağ 100020+191604+1980576435328
Afganistan 98844+23133943+101626981124547827
Gana 948247909280691223378
Finlandiya 94081+5596746000125271600
Çin 91511+1946368638416160000000
Moğolistan 85770+2642400+11592201263108631
Kamerun 803281313781621521718937
El Salvador 764952315+570931391032660
Kıbrıs 7337937471785127320797
Mozambik 71929+1658447002817572668
Maldivler 711382006318090946183
Lüksemburg 70503+188186923223009854
Namibya 6909610735633456479290
Uganda 67215+1584542+3448823241228618
Singapur 62366+273461960112809152
Botswana614579265679811230113
Jamaika 494291012280549411116
Côte d'Ivoire47933306473220654588
Senegal 42206+881158+2407076543842
Madagaskar 42034+368924034576209989
Kamboçya 40782+625380+123503001269241
Zimbabve 405561640370753603665
Angora 370948473100317603641
DRC36578+356866+9278940181064
Sudan 363472737300620232965
Malawi3465011633279312254698
Cabo Verde 317832793071123163434
Malta 30585419301320959419
Avustralya 30301+1091029189119501100
Trinidad ve Tobago 296066952004222213924
Ruanda 2917537626383111522174
Réunion 284412202633332102720
Fransız Guyanası 26143136999536271589
Suriye 249461826216990103566
Gabon 248321572416517850090
Gine 234311672148824461055
Moritanya 201994791927116287204
Mayotte 2017617329646176919
Surinam 19108427145723472352
Fransız Polinezyası 1895214218779026355
Svaziland 187686761797010219168
Guyana 186584381657721172667
Haiti 1685936112568081436
Papua Yeni Gine 16791165161327129252
Guadeloupe 16752229225023212247
Somali 1482777571140141473
Mali 1435952399860308739
Andorra 13836127136333193595
Gitmek 13669127133240348975
Seyşeller 136305012173021504
Tayvan 13584+175497+19804201652757
Burkina Faso 13460167132870192739
Tajikistan1330890132180-
Belize 12994327125071144326
Curacao 12304123121464122960
Bahamalar 12242240112084102786
Martinik 1217898985191164
Kongo 12121160112110158304
Vietnam12014+37961465306282417
Hong Kong 1188221011603116710131
Cibuti 11577154114130166506
Aruba 110891071096114172026
Lesotho1095032664450103411
South Sudan10759115105140174045
Ekvator Ginesi 866212084131149330
Timor-Leste 8478197184092122
Benin 814010379795604310
Nikaragua 769618842250-
Orta Afrika Cumhuriyeti 7101986859254814
Yemen6867135137812387087
İzlanda 66223065621716877
Gambiya 60241815827381795
Nijer 545519251752113226
Saint Lucia 5188805030051181
Eritre 5108174538023693
San Marino 5090904999067456
Burundi508287730309390
Çad 494317447670123142
Sierra Leone45058232000153646
Cebelitarık 4317+29442060268246
Kanal Adaları 41128639560454413
Barbados 40384739710177318
Comoros390514637450-
Gine-Bissau 3810693551470718
Lihtenştayn 3026592954349126
Liberya 27299521052113623
Yeni Zelanda 2713+226266302211115
Sint Maarten 2554322446228642
Monako 2539332473151953
Bermuda 24993324617297220
Turks ve Caicos Adaları2423182389294789
Sao Tome and Principe2358372307014270
Saint Vincent ve Grenadinler 2172121920252474
Aziz Martin 2133121399727588
Laos 2034+1319240274907
Butan 1854115010798573
Mauritius 17011812650358675
Caribbean Netherlands162717159908550
Man Adası 1599291566166925
Fiji 144353882153372
Antigua ve Barbuda 1263421221016700
St. Barth 10051462026385
Faroe Adaları 758+117400295423
Diamond Princess(Gemi) 712136990-
Cayman Adaları 59925810101893
Tanzania509211837-
Wallis and Futuna4457438020508
Brunei 25032390135221
İngiliz Virjin Adaları 2481209039777
Saint Kitts ve Nevis 244064119154
Dominika 1910189017856
Grenada 1611160028684
Yeni Kaledonya 128058033057
Anguilla1090109022201
Falkland Islands (Malvinas)6306307307
Macao 5205104483
Grönland 49040027387
Holy See (Vatikan) 270270-
Saint Pierre Miquelon2602506128
Montserrat 2011901408
Solomon Islands2002004500
Western Sahara10180-
MS Zaandam9270-
Marshall Islands4040-
Vanuatu413023000
Samoa3030-
Saint Helena2020-
Micronesia1010-
Toplam:177984075+1846613851911+3282162494702827972616924317
corona son durum

Corona Haritası



Covid-19 ile İlgili Yazılar

Koronavirüs Toplumsal Yaşamı Derinden Etkileyebilir mi?

Çin Aşısı Yarın Türkiye’de!

Doğru Maske Seçimi

Covid-19 Sürecinde Bağışıklık Güçlendiriciler

Corona Virüs İçin İkinci Dalga Sesleri

Pandemi Sürecinde Sağlık Hizmeti Almak

Covid-19 Mutasyon Geçirdi: Vaka Sayılarında Ani Artış Yaşanıyor