Corona Virüsü Son Dakika

corona virüsü son dakika

Corona Virüsü Son Dakika – Merhabalar, bu sayfa üzerinden Corona virüsü ile ilgili baştan sona bütün gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Corona Virüsü Son Dakika

Türkiye Koronavirüs Haritası

Güncelleme: 03/03/2021, 21.32
VAKA112820588
ÖLÜM2500186
İYİLEŞEN88405855
AKTİF VAKA21914547



Ülkeler

Vaka

Yeni Vaka

Ölüm

Yeni Ölüm

İyileşen

Kritik

Test

ABD 28903679+5961515333+3371921323716342351163953
Hindistan 11043925+14599156713+115107343288944213036275
Brezilya 102606212486469215164831828600000
Rusya 4200902+1174984430+38337515622300109800000
İngiltere 41346391213052606999227386980542
Fransa 362989185044252083343551383765
İspanya 3161432680792561102336538491517
İtalya 2832162963482347866214638533461
Türkiye 2655633282132534996118532560732
Almanya 2408591+332869341+1272217700303742872730
Kolombiya 2233589591182129491250911258346
Arjantin 207722851510187789835297225225
Meksika 2052266+8634181809+1273160786947985319005
Polonya 1661109+1214642808+372139198113219656731
Iran1598875+827059736+731365253370510616717
Güney Afrika 15055864941314194595468932950
Ukrayna 1317694+585025461+15211554221776772495
Endonezya 1306141+753335254+2401112725010574891
Peru 129349745487119651520957332078
Çekya 1184352+1567219682+64103743013897676188
Hollanda 1068960+436215406+6305336970400
Kanada 8522692176279983055623880652
Şili 8053172015176390416409123413
Portekiz 800586+148016136+507090545678072968
Romanya 788048+333720086+737310499695961208
İsrail 761551+19795648+1471385879511783157
Belçika 757696+210221956+33517673489239801
Irak 680288+430613324+136254473776685474
İsveç 64747012793+4102235917399
Pakistan 574580+119612708+5053820716328790986
Filipinler 566420+155712129+225233217858645594
İsviçre 552698+13439938+85038071804968502
Bangladeş 544544+4288379+549379803987676
Fas 48170985744661052955602089
Avusturya 450376+20068470+364243482565206796
Sırbistan 446313+34604383+174003471522888376
Japonya 427467+10117584+554033814878026999
Macaristan 410129+285514552+1023134504073552261
BAE 378637+31021164+19370381029871071
Ürdün 376441+40244611+223410212184476281
Suudi Arabistan 376021+3536475+536701548313463804
Lübnan 35933744462751499182932780
Panama 33780557723222381951865709
Slovakya 298337+35476775+1042553006681998978
Malezya 291774+35451088+122600091896025214
Belarus 281707+12791939+927173304824611
Ekvador 27578015567238817494975737
Nepal 273760+942066+127013902150225
Gürcistan 269438+4433463+626325702601342
Bolivya 244380+120411508+3818864571687458
Hırvatistan 241048+6885477+15232892631321336
Bulgaristan 24039199782015003491615896
Dominik Cumhuriyeti 236883+6733066+91874222321187973
Azerbeycan 233644+2203206+222815702571016
Tunus 2297817843190155273961299
İrlanda 2163004181233641373451532
Kazakistan 209562+75325401936792217017565
Danimarka 209079+5232345+22007154716414865
Kosta Rika 2030972785173591144662941
Litvanya 195481+6313200+101812301532081601
Slovenya 187005+10893802+10171905107895676
Kuveyt 18600410571740881461746776
Yunanistan 184686+19036371+281625513265062886
Moldova180150+16103846+23163896291701421
Mısır 17940710443138683901000000
Palestine177768+13911999+5163795931134963
Guatemala 17207263151592065893755
Ermenistan 170945+2733175+41625170713194
Honduras 166547+8104040+1664891444434157
Katar 161344257151225881510492
Etiyopya 15425723051330513642102317
Paraguay 1537903101128731250733880
Nijerya 1531871874129943101489103
Myanmar 141816+33319713140502486206
Umman 140300+3111558+1131385751550000
Venezuela13698613251290271172844236
Libya 131262+5612151+261179910715117
Bosna 129753+5775051+171143610655239
Bahreyn 119205433111691723021611
Cezayir 11227929677738219-
Kenya 104780+2801839+286378551278200
Arnavutluk 10230616966540342443347
Macedonia100632+7153098+1390311131509720
Çin 89864+124636848581160000000
Güney Kore 88120+4391576+3790501406510988
Kırgızistan 86025+2414608293829730474
Letonya 83445+9831587+1772462781458574
Gana 81245+486584+274047124876839
Sri Lanka 81201+192457+47651402030702
Özbekistan 79749+3262278252281377915
Zambiya 76484+9021051+11698032871066502
Karadağ 73612+643976+76424068272964
Norveç 69436+288620+1263783203787583
Estonya 60475+1069557+44713944907796
Singapur 59890+7295976117290760
El Salvador 5923518155432440752027
Mozambik 56920+325608+2378700410066
Afganistan 55680+162438+2490861049291549
Finlandiya 55122+590737+340000353238800
Lüksemburg 5435462950945162069181
Uruguay 539735884751265975750
Küba 46896+699308+441903562319222
Uganda 40243333146150871686
Namibya 378964113541915295402
Zimbabve 3591014483228841330402
Kamerun 337495233136238149000
Kıbrıs 335672302057251789004
Senegal 33453+211840+82789353379125
Côte d'Ivoire32124188310960408167
Malawi311061024174454187784
Avustralya 28939+290926156014189100
Sudan 282101876228230-
Botswana27721300227731778246
Tayland 25692+93832454211217873
DRC25144700161350-
Jamaika 22019+193406+11310720196759
Malta 21532+226308+21872018684231
Angora 205845001920714184962
Madagaskar 198312971929623119608
Maldivler 190386016542162502156
Fransız Polinezyası 183621384842526355
Ruanda 183252531725114986665
Moritanya 171304371647214168045
Svaziland 168396471361336150521
Mayotte 16638+28998+3296424105565
Fransız Guyanası 1652983999511146639
Gine 15580+93871479824135521
Suriye 15282100493890-
Cabo Verde 150891441460823117840
Gabon 13884761256115507756
Tajikistan1330890132180-
Haiti 123252479536053905
Belize 1226431411799382274
Burkina Faso 11868141112930-
Réunion 1156248105763298785
Hong Kong 10914+1719710461177980942
Andorra 107391101028517193595
Lesotho104672913418060253
Guadeloupe 974615922426131178
Surinam 88801708359540194
Kongo 86251277019092500
Bahamalar 84771797231166696
Guyana 84521907808961562
Mali 832434863050148699
Aruba 773571738411101984
Trinidad ve Tobago 76861397423295342
South Sudan7224+1268740149105921
Martinik 668745982100913
Gitmek 64668153880229982
Nikaragua 644517342250-
Somali 6444+198215+737810-
Cibuti 60526358810114429
İzlanda 60492960048498844
Ekvator Ginesi 58529155591196940
Benin 54347042480476511
Orta Afrika Cumhuriyeti 5001634920235523
Nijer 47401724250378967
Curacao 4696224611149379
Gambiya 46121464089840974
Cebelitarık 42349141135182234
Kanal Adaları 40308538794363483
Çad 388213633680-
Sierra Leone3880+187926120116448
San Marino 35387331671040623
Comoros352214431750-
Gine-Bissau 3171+1548+12578750977
Saint Lucia 3142322745230053
Barbados 28523120630121964
Eritre 277372159023693
Moğolistan 2755+322207081733082
Lihtenştayn 2553542484427354
Seyşeller 251411201605200
Vietnam2412+1135179001529651
Yeni Zelanda 2365+226227701674282
Yemen218762014322317404
Turks ve Caicos Adaları20511417961316467
Sint Maarten 2047271973219228
Burundi20413773090019
Liberya 2002+4851883272740
Monako 19042316691051953
Sao Tome and Principe1672+1727+11288011592
Aziz Martin 1544121399721398
Saint Vincent ve Grenadinler 15116845235272
Papua Yeni Gine 1139+2811+1846047490
Tayvan 946+498990172927
Butan 86718620517589
Diamond Princess(Gemi) 712136990-
Bermuda 703126813173134
Faroe Adaları 65816550229952
Antigua ve Barbuda 636142334013291
Kamboçya 633+4004760454634
Mauritius 610105710289552
St. Barth 5731462017956
Tanzania509211837-
Man Adası 46225409031792
Cayman Adaları 4312403072191
Caribbean Netherlands429440206520
Brunei 1853178096665
Grenada 1481147020288
Dominika 1410126011428
İngiliz Virjin Adaları 114195013223
Timor-Leste 109+2088020959
Fiji 57+1254029626
Yeni Kaledonya 55055022302
Falkland Islands (Malvinas)5404607009
Macao 4804704369
Laos 450420111757
Saint Kitts ve Nevis 4103908533
Grönland 30030018924
Holy See (Vatikan) 270150-
Saint Pierre Miquelon2401603729
Montserrat 201130947
Anguilla1801808990
Solomon Islands1801404500
Western Sahara10180-
MS Zaandam9270-
Wallis and Futuna90601202
Marshall Islands4040-
Samoa3020-
Micronesia1010-
Vanuatu1010470
Toplam:112820588+1641252500186+421288405855921541599852344
corona son durum

Corona Haritası



Covid-19 ile İlgili Yazılar

Koronavirüs Toplumsal Yaşamı Derinden Etkileyebilir mi?

Çin Aşısı Yarın Türkiye’de!

Doğru Maske Seçimi

Covid-19 Sürecinde Bağışıklık Güçlendiriciler

Corona Virüs İçin İkinci Dalga Sesleri

Pandemi Sürecinde Sağlık Hizmeti Almak

Covid-19 Mutasyon Geçirdi: Vaka Sayılarında Ani Artış Yaşanıyor