Corona Virüsü Son Dakika

corona virüsü son dakika

Corona Virüsü Son Dakika – Merhabalar, bu sayfa üzerinden Corona virüsü ile ilgili baştan sona bütün gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Corona Virüsü Son Dakika

Türkiye Koronavirüs Haritası

Güncelleme: 04/06/2020, 10.03
VAKA6568510
ÖLÜM387957
İYİLEŞEN3169243
AKTİF VAKA3011310



Ülkeler

Vaka

Yeni Vaka

Ölüm

Yeni Ölüm

İyileşen

Kritik

Test

ABD 19017831091426886701693919096671
Brezilya 584562+58232568+212661328318930013
Rusya 4322775215195957230011426045
İspanya 2874062712806174063843
İngiltere 27985639728015594786219
İtalya 233836336011609383533999591
Hindistan 216824608810407189444103233
Almanya 18442586991673006324348880
Peru 1789144894723199641115615
Türkiye 16642246091308526122155349
Iran16069680121252062557997009
Fransa 151677290216945512101384633
Şili 1136281275907481446628318
Meksika 101238+391211729+109273271378303461
Kanada 9308574985104817211755926
Suudi Arabistan 91182579681591321870963
Çin 83022+14634783193-
Pakistan 80463168828923111595344
Katar 621604537542237236437
Belçika 58685952215959172884386
Bangladeş 55140746115901345583
Hollanda 4673359770116368529
Belarus 451162482017192573699
Ekvador 40966348620019252119375
İsveç 4080345420308275500
Güney Afrika 3752579219682208785979
Singapur 3640524235825408495
BAE 363592701915312145493
Kolombiya 33354104512288136362432
Portekiz 3326114472007956847181
İsviçre 3089319212860025404071
Kuveyt 2935923015750191303285
Mısır 286151088735041135000
Endonezya 28233169884060354434
İrlanda 2511116592269836348416
Ukrayna 2482373510440292381552
Polonya 24687111512014160967177
Filipinler 19748974415378376800
Romanya 19669129613800162459405
Arjantin 192685835896274172947
Dominik Cumhuriyeti 180405161122411086285
İsrail 173772911498328593499
Afganistan 1726729415221942273
Japonya 1698690014771101300277
Avusturya 167716701567221462958
Panama 1460935795197571139
Umman 1353767284531100181
Bahreyn 1281520741010335895
Kazakistan 12067+27148624062867286
Danimarka 117715801055220657999
Bolivya 11638+647400+241507328239
Güney Kore 11629+392731049915973858
Sırbistan 11523245685212257242
Nijerya 111663153329769801
Ermenistan 1052417034541061650
Cezayir 9733673621832-
Çekya 9438325674912454397
Moldova8795310486324857003
Gana 85483831323218425
Norveç 847723777276250968
Irak 8168256409546238251
Malezya 797011565316560738
Fas 7922206686613247824
Avustralya 7240+11102664841533852
Finlandiya 691132155007192800
Kamerun 6585200367628-
Azerbeycan 626076366542315527
Guatemala 5760+174143+20929531427
Honduras 5690+163234+96171314790
Sudan 549931417110401
Tajikistan41914823470-
Lüksemburg 40241103861279484
Cibuti 3935261636030394
Gine 39332323322414407
Senegal 39324520631746288
Macaristan 3931534219024191572
Özbekistan 384316301411460000
DRC3495754920-
Côte d'Ivoire3110351530028522
Tayland 30845829681420529
Yunanistan 2937179137411185590
Gabon 2902208011514122
El Salvador 270551+211865196647
Bulgaristan 25601461206984261
Bosna 25511571939467952
Haiti 2507482405562
Macedonia249214516053432161
Nepal 230092780200646
Hırvatistan 22461032095467814
Kenya 221674553785058
Somali 2146794062-
Küba 21078318304110349
Mayotte 199324152397600
Venezuela1952203340995522
Estonya 1880691650086000
Kırgızistan 18712012655119124
Maldivler 18507644911775
İzlanda 1806101794061355
Sri Lanka 1749+1411836170290
Litvanya 168471126017315112
Slovakya 15252813750181629
Yeni Zelanda 15042214810286174
Etiyopya 1486172466120429
Slovenya 14771091358081873
Mali 13867978803483
Gine-Bissau 133985301500
Ekvator Ginesi 13061220008268
Lübnan 125627724588310
Arnavutluk 118433898415365
Orta Afrika Cumhuriyeti 1173423015881
Kosta Rika 115710685527318
Nikaragua 1118463700-
Hong Kong 1094410392202930
Zambiya 10897912128236
Tunus 108749965153161
Letonya 1079247603112965
Paraguay 107011511233081
South Sudan99410603356
Nijer 9616585706087
Kıbrıs 958177904117411
Sierra Leone909474910-
Madagaskar 9086195911954
Burkina Faso 884537530-
Andorra 8515173573750
Uruguay 82823698445777
Çad 820665900-
Gürcistan 80013640660273
Ürdün 75795615204374
Moritanya 745345707654
Diamond Princess(Gemi) 712136514-
San Marino 6744239114662
Malta 6229562171723
Kongo 611201790-
Jamaika 591+110+1361113616
Kanal Adaları 56146512010255
Fransız Guyanası 53312543-
Tanzania509211837-
Uganda 507082096825
Sao Tome and Principe48412680175
Réunion 4781411117200
Cabo Verde 477523801307
Palestine4573372044876
Gitmek 45213236021515
Tayvan 4437428072683
Yemen41995170120
Ruanda 3972271071141
Malawi36945115049
Man Adası 3362431205046
Mauritius 335103220122008
Vietnam32803021275000
Karadağ 3249315010167
Liberya 316281690-
Mozambik 3162109011563
Svaziland 295320126551
Benin 2443148035794
Myanmar 2336145029923
Zimbabve 222429046613
Martinik 20014980-
Libya 19655207501
Faroe Adaları 187018709857
Moğolistan 1850441914623
Cebelitarık 173015308205
Guadeloupe 1621413814137
Cayman Adaları 156178012508
Guyana 153127021699
Bermuda 141911327679
Brunei 1412138119885
Comoros1322270-
Kamboçya 1250123121843
Suriye 1236530-
Trinidad ve Tobago 117810803228
Bahamalar 102115522121
Aruba 10139802138
Monako 99490116200
Barbados 9278115580
Angora 86418110000
Lihtenştayn 821550900
Sint Maarten 7715601450
Surinam 74190782
Burundi631330284
Fransız Polinezyası 6006004040
Butan 4709017898
Macao 450450-
Aziz Martin 413331614
Botswana40123023337
Eritre 390390-
Antigua ve Barbuda 263201246
Gambiya 2612001873
Saint Vincent ve Grenadinler 260150595
Namibya 2501604005
Timor-Leste 2402401568
Grenada 2301823516
Curacao 211150572
Yeni Kaledonya 2001806867
Laos 1901807491
Belize 1821601671
Dominika 180160534
Fiji 1801502431
Saint Lucia 1801801113
Saint Kitts ve Nevis 150150403
Falkland Islands (Malvinas)130130535
Grönland 1301102203
Holy See (Vatikan) 12020-
Turks ve Caicos Adaları121110153
Montserrat 11110061
Seyşeller 110110-
MS Zaandam9200-
Western Sahara9160-
İngiliz Virjin Adaları 8170167
Papua Yeni Gine 80804646
Caribbean Netherlands7070424
St. Barth 6060137
Lesotho40201515
Anguilla303041
Saint Pierre Miquelon1010-
Toplam:6568510+5815387957+116931692435420089663737
corona son durum

Corona Haritası