arama

Corona Virüsü Son Dakika

corona virüsü son dakika
  • paylaş
  • paylaş
  • Hüseyin Bozdemir Hüseyin Bozdemir

Corona Virüsü Son Dakika – Merhabalar, bu sayfa üzerinden Corona virüsü ile ilgili baştan sona bütün gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.,

Corona Virüsü Son Dakika

Güncelleme: 29/03/2020, 08.52
VAKA662775
ÖLÜM30847
İYİLEŞEN141951
AKTİF VAKA489977



Ülkeler

Vaka

Yeni Vaka

Ölüm

Yeni Ölüm

İyileşen

Kritik

ABD 123351+192252211+51532312666
İtalya 92472+597410023+889123843856
Çin 81439+453300+575448742
İspanya 73235+75165982+844122854165
Almanya 57695+6824433+8284811581
Fransa 37575+46112314+31957004273
Iran35408+30762517+139116793206
İngiltere 17089+25461019+260135163
İsviçre 14076+1148264+331530301
Hollanda 9762+1159639+933914
Güney Kore 9478+146144+5481159
Belçika 9134+1850353+641063789
Avusturya 8271+57468+10225135
Türkiye 7402+1704108+1670445
Kanada 5655+89860+5396120
Portekiz 5170+902100+244389
Norveç 4015+24423+4784
Brezilya 3904+487114+226296
Avustralya 3635+25714+117023
İsrail 3619+584128950
İsveç 3447+37810516239
Çekya 2631+35211+211250
İrlanda 2415+29436+14559
Malezya 2320+15927+132054
Danimarka 2201+15565+131109
Şili 1909+2996+1617
Lüksemburg 1831+22618+34025
Ekvador 1823+19648+7358
Japonya 1693+19452+340456
Polonya 1638+24918+273
Pakistan 1495+12212+1297
Romanya 1452+16037+1113934
Rusya 1264+2284498
Tayland 1245+1096+19711
Suudi Arabistan 1203+994+1376
Güney Afrika 1187+171317
Finlandiya 1167+1269+21032
Endonezya 1155+109102+15590
Filipinler 1075+27268+14351
Yunanistan 1061+9532+45266
Hindistan 987+10024+4840
İzlanda 963+73211418
Singapur 802+70219819
Panama 78614220
Arjantin 745+15619+6720
Dominik Cumhuriyeti 719+13828+830
Meksika 717+13212+441
Diamond Princess(Gemi) 7121059715
Slovenya 684+5291025
Peru 671+3616+51633
Sırbistan 659+13110+24225
Hırvatistan 657+715+24514
Estonya 645+7012010
Kolombiya 608+696100
Katar 590+281+1456
Mısır 576+4036+61210
Hong Kong 560+4141125
Yeni Zelanda 514+1461+1561
Irak 506+4842+21310
Bahreyn 476+1042651
BAE 468+632522
Cezayir 454+4529+3310
Lübnan 412+218304
Ermenistan 407+781306
Fas 402+5725+2121
Litvanya 394+367+212
Ukrayna 356+469+450
Macaristan 343+4311+1346
Bulgaristan 331+387+4118
Andorra 308+413110
Letonya 305+25013
Uruguay 304+66009
Kosta Rika 295+32236
Slovakya 292+23021
Tayvan 283+162300
Tunus 278+518+1210
Bosnia and Herzegovina278+416+281
Ürdün 246+111183
North Macedonia241+224+131
Kuveyt 235+1006411
Moldova231+322233
Kazakistan 228+781160
San Marino 224+122+1616
Burkina Faso 207+2711+2210
Arnavutluk 197+1110+2313
Réunion 183+38010
Azerbeycan 182+174+11523
Kıbrıs 179+175153
Vietnam174+110213
Faeroe Islands155+110542
Umman 152+210230
Malta 149+10021
Gana 141+45+121
Senegal 130+110180
Brunei 120+51+1251
Küba 119+393+142
Venezuela119+62392
Sri Lanka 113+71+195
Afganistan 110420
Özbekistan 104+162+158
Guadeloupe 102+292+1174
Mauritius 102+8201
Ivory Coast101030
Kamboçya 990131
Palestine98+71180
Kanal Adaları 97+9100
Nijerya 97+27130
Honduras 95+27134
Belarus 940322
Martinik 931012
Kamerun 91220
Gürcistan 90+70141
Karadağ 84+2101
Trinidad ve Tobago 76+103+110
Bolivya 74+13000
DRC65+146+320
Mayotte 63+13000
Ruanda 60+6000
Kırgızistan 58000
Paraguay 56+4311
Cebelitarık 56+10140
Lihtenştayn 56000
Bangladeş 485151
Aruba 46+13010
Monako 42010
Kenya 38+7112
Guatemala 34+61101
Macao 340100
Man Adası 32+3000
Jamaika 30+4120
Fransız Polinezyası 30000
Uganda 30+7000
Fransız Guyanası 28060
Zambiya 28+6000
Barbados 26000
Madagaskar 26000
Gitmek 25110
El Salvador 19+6000
Mali 18+71+100
Bermuda 17020
Etiyopya 16010
Maldivler 16090
Yeni Kaledonya 15000
Cibuti 14+2000
Tanzania14+1010
Ekvator Ginesi 12000
Moğolistan 12+1000
Dominika 11000
Aziz Martin 11000
Nijer 10100
Bahamalar 10010
Grönland 10020
Eswatini9000
Cayman Adaları 8100
Curacao 8120
Guyana 8+3100
Gine 8000
Haiti 8000
Laos8+2000
Mozambik 8+1000
Myanmar 8000
Namibya 8020
Seyşeller 8+1000
Surinam 8000
Gabon 7100
Zimbabve 7+2100
Antigua ve Barbuda 7000
Grenada 7000
Cabo Verde 6+1100
Benin 6000
Eritre 6000
Vatican City6+2000
Sudan 5+2100
Nepal 5+1010
Angora 5+1000
Fiji 5000
Moritanya 5+2000
Montserrat 5000
St. Barth 5000
Syria5000
Nikaragua 4100
Kongo 4000
Turks and Caicos4+2000
Gambiya 3100
Butan 3000
CAR3000
Çad 3000
Liberya 3000
Libya3+2000
Saint Lucia 3010
Sint Maarten 3000
Somali 3000
MS Zaandam2000
Anguilla2000
Belize 2000
İngiliz Virjin Adaları 2000
Gine-Bissau 2000
Saint Kitts ve Nevis 2000
Papua Yeni Gine 1000
St. Vincent Grenadines1010
Timor-Leste 1000
Toplam:6627756640930847350314195125400
corona son durum

Corona Haritası


Harita: NTV

Corona Son Durum OLAY AKIŞI (GMT)

Corona Ölü Sayısı 20 Mart

  • 19:03 ABD’nin Tennessee kentinde 74 yeni vaka bildirildi.
  • 18:56 İspanya’da 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:55 Danimarka’da 112 yeni vaka ve 3 yeni ölüm, Faroe Adaları’ndaki 8 vaka dahil bildirildi.
  • 18:54 Finlandiya’da 50 yeni vaka bildirildi.
  • 18:50 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 133 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:48 Şili’de 92 yeni vaka bildirildi.
  • 18:46 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da 215 yeni vaka bildirildi.
  • 18:44 Fransa’da 1.617 yeni vaka ve 78 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:37 ABD’nin Louisiana kentinde 87 yeni vaka bildirildi.
  • 18:33 Çek Cumhuriyeti’nde 139 yeni vaka bildirildi.
  • 18:30 743 yeni vaka ve 3 yeni ölüm New York eyaleti, Amerika Birleşik Devletleri bildirildi.
  • 18:24 Amerika Birleşik Devletleri, Ohio’da 50 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:14 Birleşik Devletler, New Jersey’de 148 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:04 İrlanda’da 126 yeni vaka bildirildi.
  • 17:52 Birleşik Krallık’ta 714 yeni vaka ve 33 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:23 Washington, D.C.’de ilk ölüm bildirildi.
  • 17:09 İtalya’da 5.986 yeni vaka ve 627 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:40 İspanya’da 2.333 yeni vaka ve 208 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:23 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 1.465 yeni vaka bildirildi.
  • 15:01 Hong Kong’da 48 yeni vaka bildirildi.
  • 14:48 Güney Afrika’da 52 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00 Hollanda’da 534 yeni vaka ve 30 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:31 Endonezya’da 60 yeni vaka ve 7 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:03 Portekiz’de 235 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:17 İran’da 1.237 yeni vaka ve 149 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:27 Avusturya’da 190 yeni vaka bildirildi.
  • 06:31 81 yeni vaka California, Amerika Birleşik Devletleri’nde bildirildi.
  • 06:30 Amerika Birleşik Devletleri, Teksas’ta 125 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:17 Pakistan’da 84 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:14 Tayland’da 50 yeni vaka bildirildi.
  • 06:13 104 İsrail’de yeni vakalar bildirildi.
  • 06:08 Japonya’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 06:05 Norveç’te 6 yeni vaka bildirildi.
  • 05:58 İsviçre’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 01:15 Güney Kore’de 87 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:31 Amerika Birleşik Devletleri, New York’ta 339 yeni vaka ve 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:15 Haiti’deki ilk 2 vaka bildirildi.

Corona Son Dakika 19 Mart

  • 23:33 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 83 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:18 Man Adası’ndaki ilk vaka bildirildi.
  • 23:01 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da 224 yeni vaka bildirildi.
  • 22:59 İspanya’da 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:29 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 189 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:29 Amerika Birleşik Devletleri, Connecticut’ta 63 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:28 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 1.146 yeni vaka ve 11 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:22 Brezilya’da 106 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:07 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde 61 yeni vaka bildirildi.
  • 22:03 Avusturya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Florida’da 103 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 İsrail’de 44 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 İrlanda’da 191 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:24 İspanya’da 114 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:08 Japonya’da 32 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:05 Norveç’te 184 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Fransa’da 1.861 yeni vaka ve 108 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:54 Türkiye’de 168 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:53 İsviçre’de 276 yeni vaka ve 7 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:50 Almanya’da 2.226 yeni vaka ve 13 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:50 Peru’da 89 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:54 Amerika Birleşik Devletleri, Massachusetts’te 72 yeni vaka bildirildi.
  • 19:51 Amerika Birleşik Devletleri’nde Illinois’de 134 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:25 İspanya’da 816 yeni vaka ve 63 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:11 ABD, Tennessee’de 56 yeni vaka bildirildi.
  • 19:10 İngiltere’de 580 yeni vaka ve 7 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:03 Çek Cumhuriyeti’nde 122 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey’de 315 yeni vaka ve 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:59 Faroe Adaları’ndaki 14 yeni vaka da dahil olmak üzere Danimarka’da 108 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:05 İtalya’da 5.322 yeni vaka ve 427 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:07 İsveç’te 144 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:23 Portekiz’de 143 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:07 Çad’da ilk vaka bildirildi.
  • 15:03 İngiltere, İngiltere’de 29 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:56 Monako lideri Prens Albert, koronavirüs için pozitif test etti bildirildi.
  • 14:51 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 1.238 yeni vaka bildirildi.
  • 14:33 Avusturya’da 170 yeni vaka bildirildi.
  • 14:32 Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana kentinde 67 yeni vaka bildirildi.
  • 13:25 Hollanda’da 409 yeni vaka ve 18 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:47 Pakistan’da 70 yeni vaka bildirildi.
  • 12:36 Galler, İngiltere’de 24 yeni vaka bildirildi.
  • 12:27 İsviçre’de 719 yeni vaka bildirildi.
  • 12:12 Birleşik Krallık, İskoçya’da 39 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:49 İngiltere, Kuzey İrlanda’da ilk ölüm bildirildi.
  • 11:43 İzlanda’da 80 yeni vaka bildirildi.
  • 11:38 İsviçre’de 102 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:17 İspanya’da 2.378 yeni vaka ve 129 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:16 Almanya’da 756 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:14 İran’da 1.046 yeni vaka ve 149 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:09 Belçika’da 309 yeni vaka ve 7 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:10 Lüksemburg’da 132 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:09 Tayland’da 60 yeni vaka bildirildi.
  • 09:03 Endonezya’da 82 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:34 Rusya’da ilk ölüm bildirildi.
  • 08:31 İsrail’de 102 yeni vaka bildirildi.
  • 08:20 Malezya’da 110 yeni vaka bildirildi.
  • 08:16 Çek Cumhuriyeti’nde 50 yeni vaka bildirildi.
  • 07:58 Faroe Adaları’nda 11 vaka olmak üzere Danimarka’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 07:55 Avusturya’da 372 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 07:50 Norveç’te 112 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:03 Japonya’da 89 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 04:46 Meksika’da ilk ölüm bildirildi.
  • 04:02 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 146 yeni vaka ve 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 02:43 Ekvador’da 57 yeni vaka bildirildi.
  • 02:30 El Salvador’da ilk vaka bildirildi.
  • 01:58 Nikaragua’da ilk vaka bildirildi.
  • 01:15 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, anakarada Hubei eyaleti hariç 34 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 01:15 Çin, Hubei eyaletinde 8 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:09 Güney Kore’de 152 yeni vaka ve 7 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:30 İspanya’da 23 yeni vaka bildirildi.
  • 00:29 Maryland, Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk ölüm bildirildi.

Corona Son Durum 18 Mart

  • 22:46 ABD Kongresi Mario Diaz-Balart koronavirüs için pozitif test ettiğini söyledi bildirildi.
  • 22:37 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 131 yeni vaka ve 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:33 Brezilya’da 137 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:10 Jamaika’da ilk ölüm bildirildi.
  • 21:39 Burkina Faso’da ilk ölüm ve 7 yeni vaka bildirildi.
  • 21:38 Amerika Birleşik Devletleri’nde New York, 532 yeni vaka bildirildi.
  • 21:02 İrlanda’da 74 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:00 İsveç’te 83 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:32 Amerika Birleşik Devletleri, Pennsylvania’da ilk ölüm bildirildi.
  • 20:07 Türkiye’de 93 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:11 Amerika Birleşik Devletleri, Connecticut’ta ilk ölüm bildirildi.
  • 20:11 Küba’da ilk ölüm ve 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:10 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaleti, King County’de 44 yeni vaka ve 8 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:55 Illinois, ABD’de 128 yeni vaka bildirildi.
  • 19:44 Almanya’da 354 yeni vaka bildirildi.
  • 19:42 İspanya’da 836 yeni vaka ve 14 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:25 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 87 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:59 Fransa’da 1.404 yeni vaka ve 89 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:21 Amerika Birleşik Devletleri, Florida’da 98 yeni vaka bildirildi.
  • 18:20 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 18:10 Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey kentinde 160 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:10 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia eyaletinde 51 yeni vaka bildirildi.
  • 17:38 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 8 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:37 Pakistan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 17:27 Suudi Arabistan’da 67 yeni vaka bildirildi.
  • 17:15 İtalya’da 4.207 yeni vaka ve 475 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:08 Almanya’da 1.880 yeni vaka bildirildi.
  • 16:58 Almanya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:45 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 729 yeni vaka bildirildi.
  • 16:32 İspanya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:26 İngiltere’de 33 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:07 İsviçre’de 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:54 Singapur’da 47 yeni vaka bildirildi.
  • 14:23 İsviçre’de 328 yeni vaka bildirildi.
  • 14:09 İngiltere’de 676 yeni vaka bildirildi.
  • 14:02 Almanya’da 216 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:00 Hollanda’da 346 yeni vaka ve 15 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:42 İspanya’da 194 yeni vaka ve 90 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:42 İspanya’da 1.890 yeni vaka ve 25 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:38 İran’da 1.192 yeni vaka ve 147 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:10 463 Almanya’da yeni vakalar bildirildi.
  • 10:02 Cibuti’deki ilk vaka bildirildi.
  • 09:31 Kırgızistan’daki ilk 3 vaka bildirildi.
  • 09:15 Norveç’te 35 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:03 Moldova’da ilk ölüm bildirildi.
  • 08:40 Lüksemburg’da 63 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 07:59 Avusturya’da 139 yeni vaka bildirildi.
  • 06:18 53 Ekvator’da yeni vakalar bildirildi.
  • 02:15 ABD’de New York, New York’ta 279 yeni vaka bildirildi.
  • 01:17 Norveç’te 26 yeni vaka bildirildi.
  • 01:14 Güney Kore’de 93 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:00 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, anakarada Hubei eyaleti hariç 12 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 01:00 Çin’in Hubei eyaletinde 1 yeni vaka ve 11 yeni ölüm bildirildi.

Korona Son Dakika 17 Mart

  • 22:16 ABD, Wahsington’da 4 yeni ölüm ve 108 yeni vaka bildirildi.
  • 22:15 Türkiye’de 51 yeni vaka ve ilk ölüm bildirildi.
  • 22:13 Karadağ’daki ilk 2 vaka bildirildi.
  • 22:12 British Columbia, Kanada’da 83 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:04 Amerika Birleşik Devletleri, Batı Virginia’da ilk vaka bildirildi.
  • 21:33 Almanya’da 8 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:30 İspanya’da 78 yeni vaka bildirildi.
  • 20:47 Çek Cumhuriyeti’nde 51 yeni vaka bildirildi.
  • 20:05 Fransa’da 1.097 yeni vaka ve 27 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:55 Japonya’da 45 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:53 Almanya’da 736 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:50 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 60 yeni vaka bildirildi.
  • 19:42 İspanya’da 432 yeni vaka ve 23 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:16 İtalya’da 3.526 yeni vaka ve 345 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:00 Danimarka’da Faroe Adaları’ndaki 36 yeni vaka da dahil olmak üzere 92 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:58 İsveç’te 70 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:54 İngiltere’de 16 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:48 Almanya’da 642 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:44 İsviçre’de 50 yeni vaka ve 8 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:03 Norveç’te 97 yeni vaka bildirildi.
  • 15:49 Avusturya’da 316 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 İngiltere’de 407 yeni vaka bildirildi.
  • 14:53 Belçika’da 185 yeni vaka bildirildi.
  • 14:35 İspanya’da 11 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:01 Brezilya’da ilk ölüm bildirildi.
  • 13:35 İsviçre’de 320 yeni vaka bildirildi.
  • 13:09 Portekiz’de 117 yeni vaka bildirildi.
  • 13:05 Hollanda’da 292 yeni vaka ve 19 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:02 Almanya’da 338 yeni vaka bildirildi.
  • 12:55 İspanya’da 128 yeni vaka ve 8 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:01 Malezya’da 120 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:47 Lüksemburg’da 59 yeni vaka bildirildi.
  • 11:44 Almanya’da 364 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:20 İspanya’da 1.236 yeni vaka ve 149 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:59 İran’da 1.178 yeni vaka ve 135 yeni ölüm bildirildi.
  • 05:58 Norveç’te 91 yeni vaka bildirildi.
  • 05:50 İsviçre’de 130 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 05:05 Brezilya’da 62 yeni vaka bildirildi.
  • 03:15 57 yeni vaka California, Amerika Birleşik Devletleri’nde bildirildi.
  • 02:25 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:50 Monako’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:06 Güney Kore’de 84 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.

Corona Son Dakika 16 Mart

  • 23:01 Almanya’da 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:59 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 67 yeni vaka bildirildi.
  • 22:17 İspanya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:31 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde King County’de 68 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:56 İrlanda’da 54 yeni vaka bildirildi.
  • 19:45 Grönland’daki ilk vaka bildirildi.
  • 19:34 Fransa’da 1.210 yeni vaka ve 21 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:28 İspanya’da 503 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:25 Almanya’da 98 yeni vaka bildirildi.
  • 18:43 İngiltere’de 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:40 Şili’de 81 yeni vaka bildirildi.
  • 18:25 İngiliz aktör Idris Elba koronavirüs için pozitif test etti bildirildi.
  • 18:15 ABD, New Jersey’de 78 yeni vaka bildirildi.
  • 18:03 İngiltere’de 18 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:44 Faroe Adaları’nda 7 yeni vaka da dahil olmak üzere Danimarka’da 23 yeni vaka bildirildi.
  • 17:35 Portekiz’de 86 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:20 Almanya’da 926 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:10 İtalya’da 3.233 yeni vaka ve 349 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:50 Pakistan’da 85 yeni vaka bildirildi.
  • 16:30 İspanya’da 30 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:20 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 221 yeni vaka bildirildi.
  • 15:55 İngiltere’de 171 yeni vaka bildirildi.
  • 13:45 İspanya’da 663 yeni vaka ve 38 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:05 Hollanda’da 278 yeni vaka ve 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:00 Danimarka’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 11:41 İspanya’da 900 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:20 Almanya’da 435 yeni vaka bildirildi.
  • 10:49 İran’da 1.053 yeni vaka ve 129 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:20 Belçika’da 172 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:44 Avusturya’da 99 yeni vaka bildirildi.
  • 09:26 Malezya’da 125 yeni vaka bildirildi.
  • 08:30 Bahreyn’de 7 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:28 İsrail’de 50 yeni vaka bildirildi.
  • 06:05 Norveç’te 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:00 İsviçre’de 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 05:58 Almanya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 02:00 Güney Kore’de 74 yeni vaka bildirildi.
  • 01:00 Çin’de 16 yeni vaka ve 14 yeni ölüm bildirildi.

Corona Son Dakika 15 Mart

  • 23:23 Norveç’te 134 yeni vaka bildirildi.
  • 23:20 Brezilya’da 79 yeni vaka bildirildi.
  • 19:44 Almanya’da 1.228 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:41 İspanya’da 1.452 yeni vaka ve 96 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:39 Fransa’da 924 yeni vaka ve 36 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:10 İtalya’da 3.590 yeni vaka ve 368 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:40 İngiltere’de 232 yeni vaka ve 14 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:03 İran’da 1.209 yeni vaka ve 113 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:39 Norveç’te 10 yeni vaka bildirildi.
  • 08:36 Filipinler’de 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:15 Avusturya’da 42 yeni vaka bildirildi.
  • 07:40 Avusturya’da 103 yeni vaka bildirildi.
  • 07:39 Kuveyt’te 8 yeni vaka bildirildi.
  • 07:25 39 Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni vaka bildirildi.
  • 07:03 Hawaii, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 07:00 Tayland’da 32 yeni vaka bildirildi.
  • 06:49 Endonezya’da 21 yeni vaka bildirildi.
  • 06:30 Amerika Birleşik Devletleri, Alabama’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 06:25 Norveç’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:00 Özbekistan’da ilk vaka bildirildi.
  • 05:55 Maldivler’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 05:42 Afganistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 05:25 Pakistan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 02:20 Norveç’te 67 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 02:15 Meksika’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 02:11 Amerika Birleşik Devletleri, Oregon’da ilk ölüm bildirildi.
  • 02:08 Iowa, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:00 Almanya’da 404 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:25 Idaho, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 01:16 Güney Kore’de 76 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:03 Peru’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 01:00 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, anakarada Hubei eyaleti hariç 16 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 01:00 Çin’in Hubei eyaletinde 4 yeni vaka ve 10 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:55 Amerika Birleşik Devletleri, Porto Riko’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:38 Washington, D bildirildi.
  • 00:11 New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni ölüm bildirildi.
corona virüsü son dakika

Corona Virüsü Son Dakika 14 Mart

  • 23:59 Montana, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:55 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 89 yeni vaka bildirildi.
  • 23:52 Kongo Cumhuriyeti’nde ilk vaka bildirildi.
  • 23:42 İspanya’da 348 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:25 Panama’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 23:12 Slovenya’da ilk ölüm bildirildi.
  • 23:04 Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Brezilya’da 23 yeni vaka bildirildi.
  • 22:52 Oregon, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 22:40 Arjantin’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 22:36 İzlanda’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 22:20 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 74 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:26 Kanada’nın Newfoundland ve Labrador kentlerinde ilk vaka bildirildi.
  • 22:09 Amerika Birleşik Devletleri, Florida’da 15 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:59 Romanya’da 34 yeni vaka bildirildi.
  • 21:45 Kanada’nın Alberta kentinde 10 yeni vaka bildirildi.
  • 21:30 New Mexico, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:26 Polonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:08 Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana kentinde 41 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:06 Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Maine, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Kanada Prens Edward Adası’nda ilk vaka bildirildi.
  • 21:00 İrlanda’da 39 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 21:00 Estonya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Sırbistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Lüksemburg’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Hırvatistan’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 20:57 Çek Cumhuriyeti’nde 12 yeni vaka bildirildi.
  • 20:49 Hindistan’da 19 yeni vaka bildirildi.
  • 20:47 Macaristan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 20:45 Birleşik Arap Emirlikleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:19 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Carolina’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 20:19 Virginia, ABD’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 20:08 Orta Afrika Cumhuriyeti’nde ilk vaka bildirildi.
  • 20:08 Kentucky, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:05 Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri’nde 15 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 İsrail’de 67 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Kanada, Quebec’te 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Lübnan’da 16 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Kosta Rika’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Ekvador’da 5 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 19:56 Amerika Birleşik Devletleri, Wisconsin’de 8 yeni vaka bildirildi.
  • 19:51 ABD, Colorado’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 19:46 Illinois, ABD’de 18 yeni vaka bildirildi.
  • 19:41 Mısır’da 17 yeni vaka bildirildi.
  • 19:28 Amerika Birleşik Devletleri, Teksas’ta 12 yeni vaka bildirildi.
  • 19:21 Kanada, British Columbia’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 19:15 Bahreyn’de 15 yeni vaka bildirildi.
  • 19:04 Seyşel Adaları’ndaki ilk 2 vaka bildirildi.
  • 19:00 Tunus’ta 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri Tennessee’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 18:35 Fransa’da 838 yeni vaka ve 12 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:25 Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey’de 19 yeni vaka bildirildi.
  • 18:22 Polonya’da 10 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:17 ABD, Nevada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:12 Amerika Birleşik Devletleri, Ohio’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Bulgaristan’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 İsveç’te 13 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Belarus’ta 6 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Gürcistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Slovakya’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 17:48 Irak’ta 17 yeni vaka bildirildi.
  • 17:30 Japonya’da 61 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:21 Yunanistan’da 38 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:09 İtalya’da 3 bildirildi.
  • 17:06 Minnesota, ABD’de 7 yeni vaka bildirildi.
  • 17:04 Danimarka’da 32 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Suudi Arabistan’da 17 yeni vaka bildirildi.
  • 16:47 Arizona, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 16:40 Hong Kong’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:39 Danimarka’da ilk ölüm bildirildi.
  • 16:30 Çek Cumhuriyeti’nde 27 yeni vaka bildirildi.
  • 16:27 Utah, ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 16:23 Amerika Birleşik Devletleri, Rhode Island’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 16:07 Faroe Adaları’ndaki 6 yeni vaka da dahil olmak üzere Danimarka’da 132 yeni vaka bildirildi.
  • 16:05 Bulgaristan’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 16:04 İsveç’te 24 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:00 Katar’da 17 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 San Marino’da 21 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 İsviçre’de 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:00 Şili’de 18 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Güney Afrika’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 15:56 Norveç’te 46 yeni vaka bildirildi.
  • 15:54 Almanya’da 228 yeni vaka bildirildi.
  • 15:43 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:43 İspanya’da 202 yeni vaka bildirildi.
  • 15:30 Kanada, Ontario’da 27 yeni vaka bildirildi.
  • 15:25 Amerika Birleşik Devletleri, Delaware’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 15:03 Kanada’nın Quebec kentinde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:03 Rusya’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 15:02 8 yeni vaka n Kuzey Karolina, Amerika Birleşik Devletleri bildirildi.
  • 15:00 Portekiz’de 57 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Avusturya’da 151 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 İsveç’te 110 yeni vaka bildirildi.
  • 14:28 İngiltere’de 342 yeni vaka ve 10 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:20 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde 103 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:08 Indiana, ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 14:08 Belçika’da 130 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:00 Slovenya’da 40 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Maryland, ABD’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Kanada’nın New Brunswick kentinde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 İzlanda’da 22 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Arnavutluk’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 13:59 Singapur’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 13:42 Hollanda’da 155 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:07 Filipinler’de 13 yeni vaka bildirildi.
  • 13:05 İspanya’da 88 yeni vaka ve 55 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:00 Pakistan’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 12:30 Polonya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Sırbistan’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Estonya’da 30 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Almanya’da 195 yeni vaka bildirildi.
  • 11:40 521 İspanya’da yeni vakalar ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:28 Namibya’da ilk 2 vaka bildirildi.
  • 11:27 İran’da 1 bildirildi.
  • 11:01 Rusya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 11:00 Almanya’da 83 yeni vaka bildirildi.
  • 11:00 Macaristan’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 11:00 Malta’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 10:38 Amerika Birleşik Devletleri, Hawaii’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 10:27 İsviçre’de 234 yeni vaka bildirildi.
  • 10:20 Finlandiya’da 55 yeni vaka bildirildi.
  • 10:18 Kuveyt’te 4 yeni vaka bildirildi.
  • 10:02 Malezya’da 41 yeni vaka bildirildi.
  • 10:00 Afganistan’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 10:00 Filistin’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:53 Tayvan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:15 Endonezya’da 27 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:03 Filipinler’de 34 yeni vaka bildirildi.
  • 09:00 Cezayir’de 11 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:31 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:22 Maldivler’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:00 Ruanda’da ilk vaka bildirildi.
  • 08:00 Letonya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 07:45 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 07:35 Polonya’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 07:22 Filipinler’de 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 07:13 Avustralya, Queensland’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 07:06 Çek Cumhuriyeti’nde 9 yeni vaka bildirildi.
  • 07:00 Avustralya, Victoria’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 06:44 Lüksemburg’da 12 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:39 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 20 yeni vaka bildirildi.
  • 05:58 Wyoming, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:51 Tayland’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 04:30 25 yeni vaka Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde bildirildi.
  • 04:23 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:01 Amerika Birleşik Devletleri, Oklahoma’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:00 Meksika’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 02:36 ABD Virgin Adaları’ndaki ilk vaka bildirildi.
  • 02:20 Amerika Birleşik Devletleri, Wyoming’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:12 New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:00 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, anakarada Hubei eyaleti hariç 7 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 02:00 Çin’in Hubei eyaletinde 4 yeni vaka ve 13 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:42 Filipinler’de 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:25 Porto Riko’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:16 Amerika Birleşik Devletleri Nebraska’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:11 Amerika Birleşik Devletleri, Montana’daki ilk 4 vaka bildirildi.
  • 01:06 Güney Kore’de 107 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:57 Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:35 Porto Riko’da ilk 2 vaka bildirildi.
  • 00:59 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 00:18 Amerika Birleşik Devletleri Idaho’da ilk vaka bildirildi.
  • 00:16 Kanada, British Columbia’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 00:09 Avustralya, Güney Avustralya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:00 Ekvador’da 3 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
corona son dakika

Korona Virüs Son Dakika 13 Mart

  • 23:56 ABD, California’da 49 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:46 Moritanya’da ilk vaka bildirildi.
  • 23:46 Norveç’te 120 yeni vaka bildirildi.
  • 23:32 Missouri, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:31 Alabama, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 23:24 Amerika Birleşik Devletleri’nde Mississippi’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 23:15 ABD, Colorado’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 23:11 Amerika Birleşik Devletleri, Iowa’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:06 Arjantin’de 3 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:04 Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Kanada’nın Manitoba kentinde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Kanada’nın Alberta kentinde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 111 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Carolina’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:59 İsviçre’de 4 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:30 Japonya’da 35 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:29 14 yeni vaka Illinois, Amerika Birleşik Devletleri’nde bildirildi.
  • 22:15 Texas, Amerika Birleşik Devletleri’nde 16 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Louisiana’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Almanya’da 559 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:00 Kanada’nın Saskatchewan kentinde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Arkansas’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 İrlanda’da 20 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Yunanistan’da 73 yeni vaka bildirildi.
  • 21:59 Romanya’da 25 yeni vaka bildirildi.
  • 21:30 Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey’de 21 yeni vaka bildirildi.
  • 21:16 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 8 yeni vaka bildirildi.
  • 21:09 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk ölüm bildirildi.
  • 21:00 Peru’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Sırbistan’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Amerika Birleşik Devletleri, Rhode Island’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Portekiz’de 34 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Estonya’da 38 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Amerika Birleşik Devletleri, Connecticut’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 20:50 İspanya’da 1,001 yeni vaka ve 12 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:37 Amerika Birleşik Devletleri, Wisconsin’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 20:27 Amerika Birleşik Devletleri, Massachusetts’te 15 yeni vaka bildirildi.
  • 20:22 Polonya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:15 Oregon, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Brezilya’da 22 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Utah, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri Tennessee’de 8 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Michigan, ABD’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Lübnan’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Hırvatistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:59 ABD, Nevada’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 19:50 Mısır’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 19:41 Umman’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:07 96 ABD, New York eyaletinde yeni vakalar bildirildi.
  • 19:07 Wisconsin, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri, Ohio’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 18:50 Irak’ta 1 ölüm dahil 10 yeni vaka bildirildi.
  • 18:30 Danimarka’da 16 yeni vaka bildirildi.
  • 18:25 Çek Cumhuriyeti’nde 25 yeni vaka bildirildi.
  • 18:20 İspanya’da 22 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:18 Suudi Arabistan’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 18:16 İzlanda’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 18:15 Fransa’da 785 yeni vaka ve 18 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:13 Hindistan’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:00 Amerika Birleşik Devletleri, Minnesota’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde 23 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Slovakya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 New Mexico, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Ekvador’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Tunus’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:28 39 İsveç’te yeni vakalar bildirildi.
  • 17:19 İtalya’da 2 bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Dakota’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri’nde Mississippi’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, Maryland’de 5 yeni vaka bildirildi.
  • 16:44 Malezya’da 39 yeni vaka bildirildi.
  • 16:13 İngiltere’de 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:02 Katar’da 58 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Şili’de 10 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 San Marino’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Polonya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri, Virginia’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri, Connecticut’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Kansas, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Kanada, Ontario’da 20 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri Nebraska’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Hırvatistan’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:35 Hong Kong’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 15:09 Avusturya’da 82 yeni vaka bildirildi.
  • 15:05 Belçika’da 160 yeni vaka bildirildi.
  • 15:04 Filipinler’de 12 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 ABD, Louisiana’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Arnavutluk’ta 10 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Amerika Birleşik Devletleri, Alabama’da ilk vaka bildirildi.
  • 15:00 Peru’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 14:44 İzlanda’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Maine, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 İngiltere’de 208 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 İsveç’te 48 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Kanada’nın Quebec kentinde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Slovenya’da 45 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Güney Afrika’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 13:15 Rusya’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 13:03 Hollanda’da 190 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:57 Vietnam’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 12:56 İspanya’da 136 yeni vaka ve 28 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:48 İspanya’da 115 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:42 Kuveyt’te 20 yeni vaka bildirildi.
  • 12:26 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 12:25 Singapur’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 12:02 Avustralya, Tazmanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Malta’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:58 İspanya’da 37 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:50 Endonezya’da 35 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:50 Maldivler’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:50 İzlanda’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 11:48 Hindistan’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 11:44 267 İsviçre’de yeni vakalar bildirildi.
  • 11:43 Danimarka’da 112 yeni vaka, Faroe Adaları’nda 1 vaka dahil bildirildi.
  • 11:36 Norveç’te 76 yeni vaka bildirildi.
  • 11:35 İspanya’da 775 yeni vaka ve 23 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:15 İran’da 1 bildirildi.
  • 11:04 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:01 İsveç’te 40 yeni vaka bildirildi.
  • 11:00 Almanya’da 371 yeni vaka bildirildi.
  • 10:45 Avusturya’da 61 yeni vaka bildirildi.
  • 10:29 Avustralya’nın Queensland kentinde 8 yeni vaka bildirildi.
  • 10:27 Kıbrıs’ta 4 yeni vaka bildirildi.
  • 10:00 Filistin’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 09:53 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 09:46 Malta’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:43 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:24 Finlandiya’da 46 yeni vaka bildirildi.
  • 09:24 Avustralya, Güney Avustralya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 09:03 Macaristan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:30 Sırbistan’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 08:00 Cezayir’de 2 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 07:52 Estonya’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 07:20 Romanya, Bükreş’te 5 yeni vaka bildirildi.
  • 07:04 Polonya’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 06:52 Tayvan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:29 Batı Avustralya, Avustralya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 06:28 Tayland’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 06:14 Endonezya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 06:05 Türkiye’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:01 İsrail’de 17 yeni vaka bildirildi.
  • 04:45 Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:00 Meksika’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 03:47 Panama’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 03:33 Amerika Birleşik Devletleri Nebraska’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:59 Hong Kong’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 02:49 Amerika Birleşik Devletleri, Florida’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 02:47 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 14 yeni vaka bildirildi.
  • 02:38 Amerika Birleşik Devletleri Alaska’da ilk vaka bildirildi.
  • 02:17 Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 02:13 Avustralya, Victoria’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 02:09 Kanada, British Columbia’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 01:20 Panama’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 01:14 Güney Kore’de 110 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:00 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, Hubei eyaleti hariç, anakarada 15 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirdi bildirildi.
  • 01:00 Çin’in Hubei eyaletinde 5 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:56 Amerika Birleşik Devletleri Nevada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:49 Suudi Arabistan’da 17 yeni vaka bildirildi.
  • 00:11 New Mexico, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
corona virüsü son durum

Corona Virüs Son Dakika 12 Mart

  • 23:53 Avustralya, Tazmanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:36 Kansas, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka, bir ölüm bildirildi.
  • 23:21 İspanya’da 87 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:13 Amerika Birleşik Devletleri, Iowa’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:03 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Maine’de ilk vaka bildirildi.
  • 23:00 Kanada’nın Manitoba kentinde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Arkansas’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Ekvador’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 ABD, Louisiana’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 90 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Massachusetts’te 13 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Almanya’da 233 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:59 Lüksemburg’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 22:39 İsviçre’de 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:38 Norveç’te 171 yeni vaka bildirildi.
  • 22:48 Paraguay’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:28 Illinois, Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 yeni vaka bildirildi.
  • 22:11 Amerika Birleşik Devletleri, Oregon’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Missouri, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Kansas, ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Kanada’nın Alberta kentinde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 21:07 Wisconsin, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:06 İzlanda’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 21:47 Arjantin’de 10 yeni vaka bildirildi.
  • 21:39 Macaristan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:38 Ukrayna’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:36 Teksas, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:26 ABD New York eyaletinde 109 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 İsveç’te 67 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Monako’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Romanya’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Hırvatistan’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 20:36 Slovenya’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 20:30 Çek Cumhuriyeti’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:07 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 yeni vaka bildirildi.
  • 20:07 Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:07 Virginia, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:06 Letonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Kanada, Quebec’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri’nde Tennessee’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 19:58 Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:38 Brezilya’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 19:31 New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 19:21 Amerika Birleşik Devletleri, Pennsylvania’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:20 Çek Cumhuriyeti’nde 19 yeni vaka bildirildi.
  • 19:05 Bulgaristan’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Danimarka’da 59 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Yunanistan’da 18 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri, Ohio’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Hırvatistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri, Oklahoma’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:55 Fransa’da 595 yeni vaka ve 13 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:41 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 21 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:30 Tunus’ta 6 yeni vaka bildirildi.
  • 18:23 Hindistan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 18:16 Mısır’da 13 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:12 Norveç’te ilk ölüm bildirildi.
  • 18:06 Japonya’da 52 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:05 İrlanda’da 27 yeni vaka bildirildi.
  • 18:02 Moldova’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 New Mexico, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 İsveç’te 120 yeni vaka bildirildi.
  • 17:54 Amerika Birleşik Devletleri, Florida, Seminole County’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:53 Lübnan’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 17:50 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:49 Belarus’ta 9 yeni vaka bildirildi.
  • 17:47 Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:47 Senegal’de 5 yeni vaka bildirildi.
  • 17:41 İsrail’de 5 yeni vaka bildirildi.
  • 17:40 İspanya’da 91 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:38 Kıbrıs’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:34 Jamaika’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 17:21 Slovenya’da 32 yeni vaka bildirildi.
  • 17:09 İtalya’da 2 bildirildi.
  • 17:08 Güney Afrika’daki bir vakanın yanlış pozitif olduğu tespit edildi ve resmi sayımdan düşüldü bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, Virginia’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Almanya’da 546 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:00 Sırbistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Kanada’nın Quebec kentinde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:42 Irak’ta 12 yeni vaka bildirildi.
  • 16:40 Rusya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 16:32 Umman’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:22 İngiltere, İngiltere’de 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:05 Bulgaristan’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri, Connecticut’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Bahreyn’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri, Delaware’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Kanada, Saskatchewan’da ilk vaka bildirildi.
  • 16:00 Kanada, Ontario’da 17 yeni vaka bildirildi.
  • 15:34 Peru’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 15:24 Slovakya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 15:18 Azerbaycan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 15:10 Hong Kong’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 15:02 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 15:01 Polonya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Kanada, Manitoba’da ilk vaka bildirildi.
  • 15:00 Kuzey Carolina, ABD’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Amerika Birleşik Devletleri, Louisiana’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Indiana, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:54 İzlanda’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 14:52 İsrail’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 14:45 Avusturya’da 59 yeni vaka bildirildi.
  • 14:44 Arnavutluk’ta 8 yeni vaka bildirildi.
  • 14:40 San Marino’da 15 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:24 Şili’de 10 yeni vaka bildirildi.
  • 14:22 İngiltere’de 134 yeni vaka bildirildi.
  • 14:13 Filipinler’de 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:00 Utah, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:46 Estonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 13:25 Slovakya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 13:07 Birleşik Arap Emirlikleri’nde 11 yeni vaka bildirildi.
  • 13:04 Florida, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00 Hollanda’da 111 yeni vaka bildirildi.
  • 12:59 Kıbrıs’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 12:58 Malezya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 12:22 Kamboçya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 12:16 İspanya’da 691 yeni vaka ve 29 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:05 Polonya’da ilk ölüm bildirildi.
  • 12:03 İsviçre’de 212 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:02 Lihtenştayn’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Portekiz’de 19 yeni vaka bildirildi.
  • 12:00 Gürcistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:46 Singapur’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 11:33 İzlanda’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 11:31 Finlandiya’da 50 yeni vaka bildirildi.
  • 11:30 Filistin’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:08 Vietnam’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 11:02 Pakistan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 10:59 Belçika’da 85 yeni vaka bildirildi.
  • 10:36 İran’da 1 bildirildi.
  • 10:18 Kosta Rika’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:52 Avusturya’da ilk ölüm bildirildi.
  • 09:47 Lüksemburg’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 09:45 Malta’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:38 Japonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:35 Filipinler’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:09 Danimarka’da 99 yeni vaka bildirildi.
  • 08:44 Lübnan’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 08:35 Bosna-Hersek’te 4 yeni vaka bildirildi.
  • 08:31 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:10 Sırbistan’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 08:10 Tayvan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:07 Güney Afrika’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 08:02 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:01 Cezayir’de ilk ölüm de dahil olmak üzere 5 yeni vaka bildirildi.
  • 07:56 Letonya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 07:53 Kuveyt’te 8 yeni vaka bildirildi.
  • 07:42 56 Avusturya’da yeni vakalar bildirildi.
  • 07:30 Yunanistan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 07:21 Avustralya, Güney Avustralya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 07:05 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 06:41 Hindistan’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 06:29 Polonya’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 06:23 Avustralya, Victoria’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 06:00 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 05:10 Avustralya’nın Queensland kentinde aktör Tom Hanks ve eşi de dahil olmak üzere 7 yeni vaka bildirildi.
  • 04:47 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:46 Tayland’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 04:45 Norveç’te 33 yeni vaka bildirildi.
  • 04:40 Japonya’da 57 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 03:00 Amerika Birleşik Devletleri Vermont’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:42 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 20 yeni vaka bildirildi.
  • 02:33 Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Dakota’daki ilk vaka bildirildi.
  • 01:59 Georgia, Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 yeni vaka bildirildi.
  • 01:58 Meksika’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 01:40 Peru’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 01:37 Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 01:35 Amerika Birleşik Devletleri Wyoming’deki ilk vaka bildirildi.
  • 01:10 Güney Kore’de 114 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:08 Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 00:58 Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:49 New Mexico, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:48 Panama’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:38 Avustralya Başkent Bölgesi’ndeki ilk vaka bildirildi.
  • 00:33 Mississippi’deki ilk vaka bildirildi.
  • 00:31 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, Hubei eyaleti hariç, anakarada 7 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirdi bildirildi.
  • 00:31 Çin’in Hubei eyaletinde 8 yeni vaka ve 10 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:07 Maryland, ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:02 Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.

CoronaVirus Son Dakika 11 Mart

  • 23:43 Meksika’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:29 Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana kentinde 7 yeni vaka bildirildi.
  • 23:25 Fransız Polinezyası’nda ilk vaka bildirildi.
  • 23:02 Washington, D bildirildi.
  • 23:00 Almanya’da 58 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 İspanya’da 55 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:00 Hırvatistan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 ABD, Colorado’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 Amerika Birleşik Devletleri, Indiana’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:54 Amerika Birleşik Devletleri, Kittitas County, Washington eyaletinde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:53 Kanada, British Columbia’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 22:50 Iowa, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:48 Gürcistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:47 Suudi Arabistan’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 22:46 Jamaika’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:45 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 99 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Dakota’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Arjantin’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Kanada’nın New Brunswick kentindeki ilk vaka bildirildi.
  • 21:59 Arnavutluk’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:41 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:40 Slovakya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:39 Kanada’nın Alberta kentinde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 21:35 4 yeni vaka Oregon, Amerika Birleşik Devletleri’nde bildirildi.
  • 21:34 Illinois, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 21:34 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 12 yeni vaka bildirildi.
  • 21:33 Malta’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:30 Amerika Birleşik Devletleri, Wisconsin’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:23 Çek Cumhuriyeti’nde 27 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Utah, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Kanada, Quebec’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:59 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Carolina’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:58 Peru’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:44 Kosta Rika’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 20:15 Brezilya’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 20:06 Teksas, Amerika Birleşik Devletleri’nde 13 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri, Delaware’de ilk vaka bildirildi.
  • 20:00 Romanya’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Colorado, ABD’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri Tennessee’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:53 ABD, New York eyaletinde 43 yeni vaka bildirildi.
  • 19:50 Danimarka’da 72 yeni vaka bildirildi.
  • 19:36 Brezilya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 19:25 İsrail’de 18 yeni vaka bildirildi.
  • 19:17 Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:04 Danimarka’da 102 yeni vaka bildirildi.
  • 19:02 Norveç’te 107 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Amerika Birleşik Devletleri, Ohio’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:52 İsveç’te 64 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:52 İspanya’da 98 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:50 Almanya’da 286 yeni vaka bildirildi.
  • 18:45 İngiltere, İngiltere’de 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:43 Bahreyn’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 18:26 New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde 8 yeni vaka bildirildi.
  • 18:22 İrlanda’da 9 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:21 Polonya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:19 Mısır’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Fas’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 1 new case Virginia, Amerika Birleşik Devletleri bildirildi.
  • 18:00 İsviçre’de 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:47 ABD, Nevada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:40 Panama’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:37 Estonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:36 Yunanistan’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 17:35 Norveç’te 61 yeni vaka bildirildi.
  • 17:21 İtalya’da 2 bildirildi.
  • 17:18 Tunus’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:14 Senegal’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:12 Rusya’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 17:01 Kıbrıs’ta 4 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, New Mexico’daki ilk 3 vaka bildirildi.
  • 17:00 Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Katar’da 238 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:22 Irak’ta 2 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:06 Arizona, ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 16:05 Bulgaristan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Amerika Birleşik Devletleri, Arkansas’taki ilk vaka bildirildi.
  • 15:45 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 15:30 Fransa’da 497 yeni vaka ve 15 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:12 Peru’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 15:05 Bulgaristan’da ilk ölüm bildirildi.
  • 15:00 Şili’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Hırvatistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Indiana, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka bildirildi.
  • 14:47 Avusturya’da 40 yeni vaka bildirildi.
  • 14:23 Belçika’da 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:21 Hong Kong’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 14:15 İzlanda’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 14:11 Filipinler, Manila’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:00 İngiltere’de 73 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Singapur’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 13:41 Kolombiya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 13:37 Polonya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:17 Hollanda’da 121 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:14 26 Slovenya’da yeni vakalar bildirildi.
  • 13:11 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:10 İspanya’da 9 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:01 İsveç’te 30 yeni vaka bildirildi.
  • 12:58 İzlanda’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 12:54 Çek Cumhuriyeti’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 12:49 İspanya’da 48 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 12:47 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 12:42 Portekiz’de 18 yeni vaka bildirildi.
  • 12:21 Arnavutluk’ta ilk ölüm bildirildi.
  • 12:20 İsviçre’de 29 yeni vaka bildirildi.
  • 12:16 Finlandiya’da 19 yeni vaka bildirildi.
  • 12:13 İsveç’te 80 yeni vaka bildirildi.
  • 12:05 Mısır’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:45 Endonezya’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 11:43 Arnavutluk’ta 2 yeni vaka bildirildi.
  • 11:32 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:27 Almanya’da 9 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:24 Sırbistan’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 11:21 Lübnan’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 11:19 Malezya’da 20 yeni vaka bildirildi.
  • 11:14 Norveç’te 28 yeni vaka bildirildi.
  • 11:10 İspanya’da 337 yeni vaka ve 10 yeni ölüm bildirildi.
  • 11:00 Lihtenştayn’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 10:59 Belçika’da 47 yeni vaka bildirildi.
  • 10:55 İsviçre’de 122 yeni vaka bildirildi.
  • 10:52 Almanya’da 48 yeni vaka bildirildi.
  • 10:49 İran’da 958 yeni vaka ve 63 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:37 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:34 Bahreyn’de 79 yeni vaka bildirildi.
  • 10:33 Filipinler’de 16 yeni vaka bildirildi.
  • 10:32 Vietnam’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 10:29 Belçika’da ilk ölüm bildirildi.
  • 10:28 İspanya’da 35 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:15 Lübnan’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 09:30 Avustralya, Tazmanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:14 Irak’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:00 Malta’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:56 Danimarka’da 78 yeni vaka bildirildi.
  • 08:55 Güney Afrika’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 08:50 Honduras’taki ilk 2 vaka bildirildi.
  • 08:19 Belarus’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:03 Letonya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 07:58 Kuveyt’te 3 yeni vaka bildirildi.
  • 07:27 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 07:26 Hindistan’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 07:25 Avusturya’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 07:14 Çek Cumhuriyeti’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 07:08 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 06:51 Avustralya, Queensland’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:48 Maldivler’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:31 İsrail’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 06:29 Macaristan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:21 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:20 Avustralya, Güney Avustralya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:08 Tayvan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:05 Endonezya’da 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 05:58 Tayland’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 04:02 Sri Lanka’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:38 Amerika Birleşik Devletleri, Louisiana’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 03:26 Amerika Birleşik Devletleri Nebraska’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:06 Yeni Güney Galler, Avustralya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 03:05 Georgia, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka bildirildi.
  • 02:42 Amerika Birleşik Devletleri, Florida’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 02:25 Amerika Birleşik Devletleri, Michigan’da ilk 2 vaka bildirildi.
  • 02:19 Kanada, Quebec’te 2 yeni vaka bildirildi.
  • 02:09 Sacramento County, California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 02:08 Kanada, Ontario, Sudbury’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:56 Kanada, British Columbia’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 01:10 Güney Kore’de 242 yeni vaka ve 6 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:45 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, anakarada Hubei eyaleti hariç 11 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 00:45 Çin’in Hubei eyaletinde 13 yeni vaka ve 22 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:25 Amerika Birleşik Devletleri, Colorado’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 00:14 Panama’da 1 ölüm dahil 7 yeni vaka bildirildi.
  • 00:08 Paraguay’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:00 Avustralya, Batı Avustralya’da 3 yeni vaka bildirildi.

Korona Virüs Son Dakika 13 Mart

  • 23:57 Bolivya’daki ilk 2 vaka bildirildi.
  • 23:40 İspanya’da 21 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 23:39 Amerika Birleşik Devletleri Nebraska’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:02 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 24 yeni vaka bildirildi.
  • 22:57 Amerika Birleşik Devletleri, Iowa’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 22:55 Çek Cumhuriyeti’nde 22 yeni vaka bildirildi.
  • 22:50 Harrison County, Kentucky, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:32 Ekvador’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:32 Hırvatistan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:31 İngiltere, İngiltere’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:25 Amerika Birleşik Devletleri, Arizona’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:20 Norveç’te 40 yeni vaka bildirildi.
  • 22:13 Suudi Arabistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:06 Amerika Birleşik Devletleri, Güney Dakota’da 1 ölüm dahil 5 yeni vaka bildirildi.
  • 22:05 Almanya’da 107 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Arjantin’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Rhode Island’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Amerika Birleşik Devletleri, Maryland’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:54 Türkiye’de ilk vaka bildirildi.
  • 21:42 Kanada’nın Alberta kentinde 7 yeni vaka bildirildi.
  • 21:20 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 31 yeni vaka bildirildi.
  • 21:17 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 21:15 Avustralya, Victoria’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:14 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:09 İsrail’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:07 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:05 Norveç’te 83 yeni vaka bildirildi.
  • 21:03 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:03 Galler, İngiltere’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Romanya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Litvanya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:59 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:49 Brezilya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 20:44 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:42 İzlanda’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 20:35 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 74 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:17 Kershaw County, Güney Karolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:07 Multnomah County, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:05 Bulgaristan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri Tennessee’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Illinois, ABD’de 8 yeni vaka bildirildi.
  • 20:00 Fas’ta 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 20:00 Amerika Birleşik Devletleri, Louisiana’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:47 Amerika Birleşik Devletleri, Massachusetts’te 51 yeni vaka bildirildi.
  • 19:38 Filistin’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 19:35 Almanya’da 21 yeni vaka bildirildi.
  • 19:33 Connecticut, Litchfield County’deki Bethlehem’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:14 Anoka County, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:03 Lüksemburg’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 18:55 Gürcistan’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 18:55 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:47 Polonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:45 Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:30 Danimarka’da 108 yeni vaka bildirildi.
  • 18:28 Jamaika’da ilk vaka bildirildi.
  • 18:28 New Hampshire, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:27 İrlanda’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 18:16 Fransa’da 178 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:06 Maryland, ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 18:02 İspanya’da 28 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Amerika Birleşik Devletleri, Virginia’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Almanya’da 130 yeni vaka bildirildi.
  • 17:58 İzlanda’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 17:50 Sırbistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:45 Pakistan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:42 Yunanistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 17:40 New Jersey’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:39 Bahreyn’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:25 Norveç’te 50 yeni vaka bildirildi.
  • 17:13 İtalya’da 977 yeni vaka ve 168 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:01 İsveç’te 78 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Amerika Birleşik Devletleri, Oklahoma’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Portekiz’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00 Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde ilk vaka bildirildi.
  • 16:50 Romanya’nın Bükreş kentinde 8 yeni vaka bildirildi.
  • 16:43 Polonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:42 ABD, New York’ta 31 yeni vaka bildirildi.
  • 16:41 Afganistan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 16:39 Amerika Birleşik Devletleri, Bergen County’de 1 yeni vaka, bir ölüm bildirildi.
  • 16:30 Tunus’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:13 ABD, Tennessee’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 16:08 Lübnan’da 11 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 16:00 Hong Kong’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 15:43 Katar’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 15:41 Dane County, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 15:33 Japonya’da 59 yeni vaka ve 3 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:28 Hindistan’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 15:21 Moldova’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 15:16 Şili’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 Fransa’da 194 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00 İsviçre’de 117 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 15:00 Indiana, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 14:57 San Marino’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 14:49 Kanada, Ontario’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:48 Slovenya’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 14:47 Avusturya’da 25 yeni vaka bildirildi.
  • 14:39 Arnavutluk’ta 4 yeni vaka bildirildi.
  • 14:37 Kosta Rika’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 14:26 Kamboçya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:26 Montgomery County, Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:25 İngiltere’de 54 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 14:20 Danimarka’da 43 yeni vaka bildirildi.
  • 14:13 Malta’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00 Utah, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 13:56 Estonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 13:50 İspanya’da 415 yeni vaka ve 5 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:38 Singapur’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 13:19 Malezya’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 13:16 Peru’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:14 Polonya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 13:05 Hollanda’da 61 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 13:04 Çek Cumhuriyeti’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00 Azerbaycan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00 Finlandiya’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00 Almanya’da 82 yeni vaka bildirildi.
  • 12:39 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 11:54 İzlanda’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 11:40 İsrail’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 11:39 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 11:30 Paraguay’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:03 Endonezya’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 11:02 İran’da 881 yeni vaka ve 54 yeni ölüm bildirildi.
  • 10:42 Kuzey Makedonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:34 Fas’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:33 Belçika’da 28 yeni vaka bildirildi.
  • 10:27 Birleşik Arap Emirlikleri’nde 15 yeni vaka bildirildi.
  • 10:13 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:09 Estonya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:11 Bosna-Hersek’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:57 Macaristan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:52 Belarus’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:44 Filipinler’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 08:38 Arnavutluk’ta 4 yeni vaka bildirildi.
  • 08:23 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:05 Letonya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 08:01 Sırbistan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 08:00 Danimarka’da 23 yeni vaka bildirildi.
  • 07:40 Tayland’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 07:39 Kuveyt’te 4 yeni vaka bildirildi.
  • 07:32 26 Avusturya’da yeni vakalar bildirildi.
  • 07:12 Avustralya, Queensland’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 06:14 Tayvan’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:01 Çek Cumhuriyeti’nde 2 yeni vaka bildirildi.
  • 05:40 Vietnam’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:48 Amerika Birleşik Devletleri, California’da 19 yeni vaka bildirildi.
  • 03:57 Afganistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:30 Avustralya, Victoria’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 02:45 Georgia, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 02:30 Amerika Birleşik Devletleri, Virginia’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 02:25 Santa Clara County, California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 yeni vaka bildirildi.
  • 02:04 Washington, D bildirildi.
  • 01:35 Panama’da ilk vaka bildirildi.
  • 01:20 Moğolistan’da ilk vaka bildirildi.
  • 01:10 Güney Kore’de 35 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:00 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu anakarada Hubei eyaleti hariç 2 yeni vaka bildirdi bildirildi.
  • 01:00 Çin’in Hubei eyaletinde 17 yeni vaka ve 17 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:59 Amerika Birleşik Devletleri, Prince George’un İlçesi’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:55 King County, Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:36 Volusia County, Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:27 Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky’de 2 yeni vaka bildirildi.

9 Mart

  • 23:45 Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 39 yeni vaka ve 3 yeni ölüm.
  • 23:27 Kanada, Ontario’da 1 yeni vaka.
  • 23:13 California’da 7 yeni vaka.
  • 23:00 Norveç’te 35 yeni vaka.
  • 22:49 Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 22:48 Kanada, Quebec’te 1 yeni vaka.
  • 22:25 Filistin’de 1 yeni vaka.
  • 20:29 Malta’da 1 yeni vaka.
  • 20:06 Pennsylvania, ABD’de 3 yeni vaka.
  • 20:02 Mısır’da 4 yeni vaka.
  • 20:01 İzlanda’da 5 yeni vaka.
  • 20:00 Sırbistan’da 1 yeni vaka.
  • 19:54 Kuzey Makedonya’da 3 yeni vaka.
  • 19:51 Pakistan’ın Karaçi kentinde 9 yeni vaka.
  • 19:44 Ohio, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka.
  • 19:36 Japonya’da 25 yeni vaka.
  • 19:35 California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni ölüm.
  • 19:09 Kanada’nın Alberta kentinde 3 yeni vaka.
  • 18:27 İsrail’de 1 yeni vaka.
  • 18:26 Bosna-Hersek’te 1 yeni vaka.
  • 18:26 New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka.
  • 18:06 Kanada, British Columbia’da 5 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 18:03 Şili’de 3 yeni vaka.
  • 17:56 Danimarka’da 22 yeni vaka.
  • 17:51 Yunanistan’da 11 yeni vaka.
  • 17:48 İtalya’da 1.797 yeni vaka ve 97 yeni ölüm.
  • 17:24 Amerika Birleşik Devletleri, Pennsylvania’da 1 yeni vaka.
  • 17:00 Norveç’te 16 yeni vaka.
  • 16:59 İsrail’de 2 yeni vaka.
  • 16:56 İngiltere’de 1 yeni ölüm.
  • 16:53 Slovakya’da 2 yeni vaka.
  • 16:43 Maldivler’de 2 yeni vaka.
  • 16:10 Filipinler’de 4 yeni vaka.
  • 16:07 Virginia, ABD’de 1 yeni vaka.
  • 16:04 Çek Cumhuriyeti’nde 1 yeni vaka.
  • 15:40 Fransa’da 203 yeni vaka ve 11 yeni ölüm.
  • 15:35 Lübnan’da 9 yeni vaka.
  • 15:35 Avusturya’da 19 yeni vaka.
  • 15:30 Tunus’ta 3 yeni vaka.
  • 15:30Almanya’da 2 yeni ölüm.
  • 15:27 Polonya’da 1 yeni vaka.
  • 15:21 ABD, New York’ta 34 yeni vaka.
  • 15:02 Kanada, Ontario’da 2 yeni vaka.
  • 15:00 Kıbrıs’taki ilk 2 vaka.
  • 15:00 İspanya’da 25 yeni vaka.
  • 14:35 Güney Afrika’da 4 yeni vaka.
  • 14:00 Singapur’da 10 yeni vaka.
  • 14:00 İngiltere’de 39 yeni vaka.
  • 13:49 Çek Cumhuriyeti’nde 3 yeni vaka.
  • 13:35 San Marino’da 13 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 13:04 İzlanda’da 2 yeni vaka.
  • 13:00 İsveç’te 45 yeni vaka.
  • 13:00 Hollanda’da 56 yeni vaka.
  • 12:26 Kolombiya’da 2 yeni vaka.
  • 12:15 Hong Kong’da 1 yeni vaka.
  • 12:11 İsveç’te 45 yeni vaka.
  • 12:08 İspanya’da 68 yeni vaka.
  • 12:05 New York, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka.
  • 12:02 Vietnam’da 1 yeni vaka.
  • 11:57 Birleşik Arap Emirlikleri’nde 14 yeni vaka.
  • 11:20 İsviçre’de 42 yeni vaka.
  • 11:18 Polonya’da 1 yeni vaka.
  • 11:11 Endonezya’da 13 yeni vaka.
  • 11:01 İspanya’da 2 yeni vaka ve 8 yeni ölüm.
  • 10:56 Polonya’da 4 yeni vaka.
  • 10:47 İran’da 595 yeni vaka ve 43 yeni ölüm.
  • 10:32 Belçika’da 39 yeni vaka.
  • 10:15 İspanya’da 235 yeni vaka.
  • 10:14 Almanya’da 39 yeni vaka.
  • 10:10 Bahreyn’de 24 yeni vaka.
  • 10:06 Galler, İngiltere’de 2 yeni vaka.
  • 10:04 Katar’da 3 yeni vaka.
  • 09:35 Malezya’da 18 yeni vaka.
  • 09:33 Nijerya’da 1 yeni vaka.
  • 09:30 Macaristan’da 2 yeni vaka.
  • 09:12 Finlandiya’da 7 yeni vaka.
  • 08:49 Filipinler’de 10 yeni vaka.
  • 08:33 Almanya’da 72 yeni vaka.
  • 08:15 Güney Kore’de yeni 96 vaka.
  • 07:35 Avusturya’da 8 yeni vaka.
  • 07:22 Gürcistan’da 2 yeni vaka.
  • 06:45 Hindistan’da 3 yeni vaka.
  • 05:26 Letonya’da 3 yeni vaka.
  • 04:25 Avustralya, Yeni Güney Galler’de 7 yeni vaka.
  • 04:09 Kanada, Ontario’daki Peel Bölgesinde 1 yeni vaka.
  • 04:01 Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 4 yeni vaka.
  • 03:36 Norveç’te 2 yeni vaka.
  • 03:34 İspanya’da 1 yeni vaka.
  • 03:15 Japonya’da 9 yeni vaka.
  • 03:10 Avustralya, Victoria’da 3 yeni vaka.
  • 02:36 Güney Kore’de 2 yeni ölüm.
  • 02:22 Amerika Birleşik Devletleri, Hawaii’de 1 yeni vaka.
  • 01:44 Ekvador’da 1 yeni vaka.
  • 01:35 Texas, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 01:24 Güney Kore’de 69 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 01:08 Suudi Arabistan’da 4 yeni vaka.
  • 00:50 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, Hubei eyaleti hariç 4 yeni vaka ve 1 yeni ölüm bildirdi.
  • 00:50 Çin’in Hubei eyaletinde 36 yeni vaka ve 21 yeni ölüm.
  • 00:38 Kosta Rika’da 4 yeni vaka.
  • 00:35 Kanada, Ontario’da 2 yeni vaka.

8 Mart

  • 23:58: Peru’da 1 yeni vaka.
  • 23:55: Arnavutluk’ta ilk 2 vaka.
  • 23:35: Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 23:10: Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni ölüm.
  • 23:05: Fransa’da 83 yeni vaka.
  • 23:03: Amerika Birleşik Devletleri, Iowa’daki ilk 3 vaka.
  • 22:50: Mısır’da 6 yeni vaka.
  • 22:40: Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 22:33: İngiltere, Kuzey İrlanda’da 5 yeni vaka.
  • 22:10: Kentucky, ABD’de 3 yeni vaka.
  • 22:01: Amerika Birleşik Devletleri, Tennessee’de 1 yeni vaka.
  • 21:53: Brezilya’da 6 yeni vaka.
  • 21:36: Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 21:35: Arjantin’de 3 yeni vaka.
  • 21:33: İngiltere’de 1 yeni ölüm.
  • 21:19: Maryland, ABD’de 2 yeni vaka.
  • 21:09: Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri’nde 15 yeni vaka .
  • 21:08: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka.
  • 21:05: Şili’de 1 yeni vaka.
  • 21:03: Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 18 yeni vaka ve 2 yeni ölüm.
  • 20:59: İspanya’da 48 yeni vaka.
  • 20:58: Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka.
  • 20:57: Slovakya’da 2 yeni vaka.
  • 20:52: Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka.
  • 20:46: Illinois, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 20:30: İsrail’de 14 yeni vaka.
  • 20:25: Tunus’ta 1 yeni vaka.
  • 20:07: İzlanda’da 3 yeni vaka.
  • 19:56: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 yeni vaka.
  • 19:44: Maldivler’de 2 yeni vaka.
  • 19:11: Polonya’da 3 yeni vaka.
  • 19:01: Portekiz’de 5 yeni vaka.
  • 18:51: Norveç’te 5 yeni vaka.
  • 18:45: İspanya’da 12 yeni vaka.
  • 18:21: Amerika Birleşik Devletleri, Oregon’da 7 yeni vaka.
  • 18:20: Almanya’da 22 yeni vaka.
  • 18:00: Indiana, Hendricks County’de 1 yeni vaka.
  • 18:00: Danimarka’da 8 yeni vaka.
  • 17:57: Slovenya’da 4 yeni vaka.
  • 17:56: Yunanistan’da 7 yeni vaka.
  • 17:55: Irak’ta 6 yeni vaka.
  • 17:46: Kanada, Ontario’da 1 yeni vaka.
  • 17:44: New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka.
  • 17:32: İrlanda’da 2 yeni vaka.
  • 17:20: Lüksemburg’da 1 yeni vaka.
  • 17:20: Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 17:20: İtalya’da 1.492 yeni vaka ve 133 yeni ölüm.
  • 17:01: Virginia, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 17:00: Japonya’da 27 yeni vaka.
  • 16:55: Letonya’da 1 yeni vaka.
  • 16:50: Fransa’da 177 yeni vaka ve 3 yeni ölüm.
  • 16:49: Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 16:37: Şili’de 1 yeni vaka.
  • 16:30: Mısır’da 1 yeni vaka, 1 ölüm.
  • 16:11: Lübnan’da 4 yeni vaka.
  • 16:10: Bahreyn’de 23 yeni vaka.
  • 15:59: Almanya’nın Bavyera kentinde 67 yeni vaka.
  • 15:58: Filipinler’de 4 yeni vaka.
  • 15:50: Irak’ta 2 yeni ölüm.
  • 15:47: Çek Cumhuriyeti’nde 5 yeni vaka.
  • 15:41: Amerika Birleşik Devletleri, Tennessee’de 1 yeni vaka.
  • 15:30: ABD, New York’ta 16 yeni vaka.
  • 15:20: Kanada’nın Alberta kentinde 2 yeni vaka.
  • 15:05: İspanya’da 96 yeni vaka ve 7 yeni ölüm.
  • 14:57: Kanada, Quebec’te 1 yeni vaka.
  • 14:28: Vietnam’da 9 yeni vaka.
  • 14:27: Almanya’da 104 yeni vaka.
  • 14:26: Bükreş, Romanya’da 1 yeni vaka.
  • 14:02: İngiltere’de 64 yeni vaka.
  • 13:40: İsveç’te 42 yeni vaka.
  • 11:09: İsviçre’de 68 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 13:07: Hollanda’da 77 yeni vaka ve 2 yeni ölüm.
  • 13:02: Singapur’da 12 yeni vaka.
  • 12:22: Polonya’da 2 yeni vaka.
  • 11:47: Kuveyt’te 2 yeni vaka.
  • 10:39: İran’da 743 yeni vaka ve 49 yeni ölüm.
  • 10:32: Malezya’da 6 yeni vaka.
  • 10:30: Bangladeş’te ilk 3 vaka.
  • 10:27: Belçika’da 31 yeni vaka.
  • 10:01: Letonya’da 1 yeni vaka.
  • 10:00: Avustralya, Yeni Güney Galler’de 2 yeni vaka.
  • 09:50: Güney Afrika’da 1 yeni vaka.
  • 09:43: Suudi Arabistan’da 4 yeni vaka.
  • 09:42: Finlandiya’da 4 yeni vaka.
  • 09:40: Portekiz’de 4 yeni vaka.
  • 09:35: Endonezya’da 2 yeni vaka
  • 09:30: Almanya’da 47 yeni vaka.
  • 09:27: İspanya’da 1 yeni vaka.
  • 08:55: Bulgaristan’da 2 yeni vaka.
  • 08:13: Avusturya’da 25 yeni vaka.
  • 08:03: Güney Kore’de 179 yeni vaka.
  • 07:34: Kuveyt’te 1 yeni vaka.
  • 07:07: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 05:27: Hindistan’da 5 yeni vaka.
  • 04:47: Avustralya, Victoria’da 1 yeni vaka.
  • 04:15: New Hampshire’da 2 yeni vaka.
  • 03:40: Vermont’daki ilk vaka.
  • 02:59: Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 yeni vaka.
  • 02:48: Fresno County, 1 yeni vaka.
  • 02:40: Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 01:55: Vietnam, Hanoi’de 1 yeni vaka.
  • 01:50: Kosta Rika’da 4 yeni vaka.
  • 01:22: Meksika’da 1 yeni vaka.
  • 01:10: Güney Kore’de 93 yeni vaka ve 2 yeni ölüm.
  • 00:50: Missouri’deki St. Louis County’de 1 yeni vaka.
  • 00:30: Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, Çin’de Hubei eyaleti hariç 3 yeni vaka bildirdi.
  • 00:30: Çin’in Hubei eyaletinde 41 yeni vaka ve 27 yeni ölüm.
  • 00:05: Florida’da 2 yeni vaka.
  • 00:01: Avustralya’nın Queensland kentinde 1 yeni vaka.

7 Mart

  • 23:59: Amerika Birleşik Devletleri, Fairfax County’de 1 yeni vaka.
  • 23:25: ABD, New York’ta 13 yeni vaka.
  • 23:06: Kansas, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka. B
  • 22:56: Brezilya’da 2 yeni vaka.
  • 22:55: Pennsylvania’da 2 yeni vaka.
  • 22:54: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 8 yeni vaka.
  • 22:42: Washington, D.C.’de ilk vaka.
  • 22:41: Avustralya, Yeni Güney Galler’de 2 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 22:34: Arjantin’de 1 yeni vaka.
  • 22:28: Bulgaristan’daki ilk 2 vaka.
  • 22:11: Avustralya, Yeni Güney Galler’de 2 yeni vaka.
  • 21:40: California’da 6 yeni vaka.
  • 21:35: Peru’da 5 yeni vaka.
  • 21:09: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka.
  • 21:00: İspanya’da 16 yeni vaka.
  • 20:59: Brezilya’da 4 yeni vaka.
  • 20:35: Portekiz’de 3 yeni vaka.
  • 20:29: Moldova’da ilk vaka.
  • 20:15: Florida, ABD’de 1 yeni vaka.
  • 19:59: Kuzey İrlanda’da 3 yeni vaka.
  • 19:25: Yunanistan’da 21 yeni vaka.
  • 19:16: Norveç’te 9 yeni vaka.
  • 19:05: Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 22 yeni vaka ve 3 yeni ölüm.
  • 18:45: Fransa’da 233 yeni vaka ve 5 yeni ölüm.
  • 18:30: Amerika Birleşik Devletleri, Massachusetts’te 5 yeni vaka.
  • 18:25: Filipinler’de 1 yeni vaka.
  • 18:20: Kanada, British Columbia’da 6 yeni vaka.
  • 18:00: Lübnan’da 6 yeni vaka
  • 17:50: İrlanda’da 1 yeni vaka. Hasta yakın zamanda kuzey İtalya’dan seyahat etti.
  • 17:50: Washington, ABD’de 1 yeni vaka.
  • 17:48: Mısır’da 33 yeni vaka.
  • 17:45: Paraguay’daki ilk vaka.
  • 17:44: Romanya’da 1 yeni vaka.
  • 17:40: Almanya’da 5 yeni vaka.
  • 17:15: Romanya’da 1 yeni vaka. Bükreş’te ilk. Hasta 27 Şubat’ta İtalya’dan döndü.
  • 17:14: New York, Amerika Birleşik Devletleri’nde 32 yeni vaka.
  • 17:12: Rusya, Moskova’da 1 yeni vaka.
  • 17:10: Lüksemburg’da 1 yeni vaka.
  • 17:05: İtalya’da 1.247 yeni vaka ve 36 yeni ölüm.
  • 17:04: Oregon, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 yeni vaka.
  • 17:01: Norveç’te 11 yeni vaka.
  • 16:54: Amerika Birleşik Devletleri, Georgia’da 2 yeni vaka.
  • 16:50: Portekiz’de 3 yeni vaka.
  • 16:42: Maldivler’de ilk 2 vaka bildirildi.
  • 16:35: Almanya’da 77 yeni vaka.
  • 16:20: Amerika Birleşik Devletleri, California’da 1 yeni vaka.
  • 16:15: İzlanda’da 5 yeni vaka.
  • 16:06: Arizona, ABD’de 2 yeni vaka.
  • 16:00: Norveç’te 9 yeni vaka.
  • 15:50: Japonya’da 43 yeni vaka.
  • 15.24: Lübnan’da 6 yeni vaka.
  • 15:00: İsveç’te 21 yeni vaka.
  • 14:37: İngiltere’de 42 yeni vaka ve 1 yeni ölüm.
  • 14:37: Slovenya’da 6 yeni vaka.
  • 14:35: İspanya’da 70 yeni vaka ve 2 yeni ölüm.
  • 14:30: Japonya’da 1 yeni ölüm.
  • 14:28: Avusturya’da 13 yeni vaka.
  • 14:17: Hong Kong’da 2 yeni vaka.
  • 14:00: İspanya’da 3 yeni ölüm.
  • 13:50: Hindistan’da 3 yeni vaka.
  • 13:20: Hollanda’da 60 yeni vaka.
  • 13:13: Fransa’da 103 yeni vaka ve 2 yeni ölüm.
  • 13:09: Romanya’da 2 yeni vaka.
  • 13:03: Rusya’da 4 yeni vaka.
  • 13:00: Almanya’da 34 yeni vaka.
  • 12:41: Slovakya’da 2 yeni vaka.
  • 12:23: Singapur’da 8 yeni vaka.
  • 12:17: Suudi Arabistan’da 2 yeni vaka.
  • 12:00: İsveç’te 3 yeni vaka.
  • 11:55: Polonya’da 1 yeni vaka.
  • 11:50: Vietnam’da 2 yeni vaka.
  • 11:49: Kamboçya’da 1 yeni vaka.
  • 11:42: Güney Afrika’da 1 yeni vaka.
  • 11:36: İspanya’da 28 yeni vaka.
  • 11:30: Portekiz’de 2 yeni vaka.
  • 11:04: Malta’da ilk vaka.
  • 11:00: İsviçre’de 54 yeni vaka.
  • 10:53: Belçika’da 60 yeni vaka.
  • 10:44: İran’da 1.076 yeni vaka ve 21 yeni ölüm.
  • 10:36: Bahreyn’de 6 yeni vaka.
  • 10:35: Finlandiya’da 4 yeni vaka.
  • 11:00: Malezya’da 10 yeni vaka.
  • 09:39: Kuveyt’te 3 yeni vaka.
  • 09:00: Romanya’da 1 yeni vaka.
  • 08:25: Vietnam’da 1 yeni vaka.
  • 08:23: Cezayir’de 2 yeni vaka.
  • 08:15: Güney Kore’de 274 yeni vaka ve 4 yeni ölüm.
  • 08:00: Almanya’da 14 yeni vaka.
  • 06:58: Katar’da 1 yeni vaka.
  • 06:42: Avustralya, Tasmania’da 1 yeni vaka.
  • 04:51: Afganistan’da 3 yeni vaka.
  • 04:10: Avustralya, Yeni Güney Galler’de 6 yeni vaka.
  • 03:36: Utah, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:25: Florida’da 1 ölüm, 3 yeni vaka bildirildi.
  • 02:48: Avusturya’da 11 yeni vaka bildirildi.
  • 02:44: Norveç’te 26 yeni vaka bildirildi.
  • 01:34: Güney Kore’de 174 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 01:29: Japonya’da 68 yeni vaka bildirildi.
  • 01:27: Hawaii’deki ilk vaka bildirildi.
  • 01:13: Washington, ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:05: Avustralya, Victoria’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:05: Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, Çin’de Hubei eyaleti hariç 22 yeni vaka bildirdi.
  • 01:05: Çin’in Hubei eyaletinde 74 yeni vaka ve 28 yeni ölüm bildirildi.
  • 00:22: Yeni Zelanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:19: Güney Carolina’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 00:03: ABD, Bergen County’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:00: Almanya’da 31 yeni vaka bildirildi.

6 Mart

  • 23:57: ABD, Rhode Island’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:54: Colorado’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 23:45: Nebraska, ABD’de 1 yeni vaka. Nebraska’daki ilk vaka. Hasta yakın zamanda İngiltere’den döndü.
  • 23:29: Kanada, Alberta’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:27: Kanada, Ontario’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:05: California, ABD’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 22:55: İsveç’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:50: ABD’de 21 yeni vaka bildirildi.
  • 22:10: Oklahoma, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi. Oklahama’da ilk vaka bildirildi.
  • 22:06: Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi. Minnesota’da ilk vaka bildirildi.
  • 22:01: Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi. Kentucky’deki ilk Corona vakası bildirildi.
  • 21:51: New York’ta 11 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 21:50: Meksika’da 1 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 21:50: Birleşik Arap Emirlikleri’nde 15 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 21:18: Arjantin’de 6 yeni Corona vakası bildirildi. Son zamanlarda hastalar Avrupa’dan seyahat etti.
  • 21:00: İzlanda’da 8 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 20:38: İspanya’da 28 yeni vaka bildirildi.
  • 20:26: California’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:20: Bahreyn’de 7 yeni vaka bildirildi.
  • 20:19: Arizona, ABD’de 1 yeni vaka. Önceki hastalar ile bilinen bir temas veyahut ilgili seyahat geçmişi yok. Arizona’da ilk defa meydana gelen Corona virüsü olduğu düşünülüyor.
  • 20:13: Kolombiya’da ilk vaka. Hasta, yakın zamanda İtalya’dan seyahat eden 19 yaşında bir kadın.
  • 19:57: İrlanda’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 19:55: Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde 7 yeni vaka.
  • 19:47: Irak’ta 1 ölüm, 8 yeni vaka bildirildi.
  • 19:47: İngiltere, Kuzey İrlanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:43: Çek Cumhuriyeti’nde 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:35: Brezilya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 19:15: İsviçre’de 29 yeni vaka bildirildi.
  • 18:46: California, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 yeni vaka.
  • 18:45: Fransa’da 190 yeni vaka ve 2 yeni ölüm bildirildi.
  • 18:20: Houston, Teksas’ta 1 yeni vaka.
  • 18:15: İsveç’te 21’i Stockholm’da olmak üzere 35 yeni vaka bildirildi.
  • 17:19: ABD, New York eyaletinde 11 yeni vaka bildirildi.
  • 17:13: İtalya’da 778 yeni vaka ve 49 yeni ölüm bildirildi.
  • 17:09: Massachusetts’te 5 yeni vaka bildirildi.
  • 17:00: İspanya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 16:59: Kamerun’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:36: Indiana, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka bildirildi. Indiana’daki ilk vaka. Hasta yakın zamanda Boston’a seyahat etti.
  • 16:24: Vietnam’da 1 yeni vaka. Hasta yakın zamanda Avrupa’ya gitti.
  • 16:12: Kanada, Ontario’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 16:04: Polonya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00: Avusturya’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 15:30: İsviçre’de 94 yeni vaka bildirildi.
  • 15:30: Chatham County, Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 yeni vaka. Hasta yakın zamanda İtalya’dan seyahat etti.
  • 15:20: Hong Kong’da 3 yeni vaka bildirildi. Bir hasta Şubat ayı başında ABD ve Meksika’ya, Şubat ayı sonunda ve Mart ayı başında Londra ve Paris’e gitti.
  • 15:00: İngiltere’de 47 yeni vaka bildirildi.
  • 15:00: Almanya’da 105 yeni vaka bildirildi.
  • 14:59: Amerika Birleşik Devletleri, Georgia, Floyd County’de 1 yeni vaka bildirildi. Hasta başta 29 Şubat’ta acil servise gitti, ancak koronavirüs için test kriterlerini karşılamadığı için serbest bırakıldı. Belirtileri kötüleştiğinde 3 Mart’ta döndü ve Corona virüsü tespit edildi.
  • 14:48: Pensilvanya’daki ilk 2 vaka. Wayne County’deki ilk hasta yakın zamanda koronavirüsün bulunduğu bir ülkeye seyahat etti. Delaware County’deki ikinci hasta ise yakın zamanda ABD’de Corona bulunan bir bölgeye gitti.
  • 14:22: Çek Cumhuriyeti’nde 10 yeni vaka.
  • 14:03: Brezilya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:00: Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 13:14: Şili’de 1 yeni vaka. Ülkenin üçüncü vakalı şahısın akrabası ve ikisi de son zamanlarda Kuzey İtalya’dan seyahat etti.
  • 13:00: Hollanda’da 46 yeni vaka bildirildi.
  • 13:00: İsveç’te 11 yeni vaka bildirildi.
  • 12:29: Singapur’da 13 yeni vaka bildirildi.
  • 12:19: Yunanistan’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 12:05: Kanada, Quebec’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:05 Belçika’da 59 yeni vaka bildirildi.
  • 11:01 İran’da 16 ölüm ve 1.234 yeni vaka bildirildi.
  • 10:29 İspanya’da 48 yeni vaka bildirildi.
  • 10:28 Malezya’da 28 yeni vaka bildirildi.
  • 10:21 Avustralya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:20 Endonezya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 10:12 Norveç’te 6 yeni vaka bildirildi.
  • 10:08 Hollanda’da ilk ölüm bildirildi.
  • 09:25 Vatikan’da ilk vaka bildirildi.
  • 09:18 Sırbistan’da ilk vaka bildirildi.
  • 09:17 Kamerun’da ilk vaka bildirildi.
  • 08:58 Tayvan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:21 Norveç’te 23 yeni vaka bildirildi.
  • 08:15 Almanya’da 134 yeni vaka bildirildi.
  • 08:10 Güney Kore’de 309 yeni vaka bildirildi.
  • 07:30 Avusturya’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 06:45 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 06:03 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 05:50 Çin, Şanghay’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 04:30 Kanada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:01 Filipinler’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 03:59 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:31 Butan’da ilk vaka bildirildi.
  • 03:30 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:15 ABD’de 1 ölüm bildirildi.
  • 01:30 Çin’de 30 ölüm ve 137 yeni vaka bildirildi.
  • 01:18 Güney Kore’de 196 yeni vaka bildirildi.
  • 00:43 Kanada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 00:40 Çin, Pekin’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 00:08 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.

5 Mart

  • 23:55 ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 23:54 Kanada’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 23:20 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:15 ABD’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 23:03 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:30 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:10 Kanada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 İsrail’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Slovenya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:48 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:47 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:46 Japonya’da 19 yeni vaka bildirildi.
  • 20:45 İrlanda’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 20:36 Estonya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:35 Gürcistan’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 20:25 ABD’de 1 ölüm bildirildi.
  • 19:58 ABD’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 19:53 İran’da 1 ölüm bildirildi.
  • 19:53 Avustralya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 19:52 Brezilya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 19:35 İrlanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:30 Fransa’da 3 ölüm ve 138 yeni vaka bildirildi.
  • 19:22 Yeni Zelanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:41 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:41 ABD’de 31 yeni vaka bildirildi.
  • 17:40 İsveç’te 30 yeni vaka bildirildi.
  • 17:39 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:38 İngiltere’de 1 ölüm bildirildi.
  • 17:10 İtalya’da 41 ölüm ve 769 yeni vaka bildirildi.
  • 16:26 İngiltere’de 27 yeni vaka bildirildi.
  • 12:47 Norveç’te 10 yeni vaka bildirildi.
  • 12:30 Yunanistan’da 21 yeni vaka bildirildi.
  • 12:27 Azerbaycan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 12:23 Singapur’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 12:19 Suudi Arabistan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 12:07 Kanada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:54 Güney Afrika’da ilk vaka bildirildi.
  • 11:52 Mısır’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 11:35 İzlanda’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 11:22 İspanya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 11:05 Malezya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 10:38 Güney Kore’de 7 ölüm bildirildi.
  • 10:34 Belçika’da 27 yeni vaka bildirildi.
  • 10:25 İsveç’te 8 yeni vaka bildirildi.
  • 10:20 İran’da 15 ölüm ve 591 yeni vaka bildirildi.
  • 10:16 İtalya’da 1 ölüm ve 40 yeni vaka bildirildi.
  • 09:42 Almanya’da 87 yeni vaka bildirildi.
  • 08:53 Bosna Hersek’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:52 İsviçre’de ilk ölüm bildirildi.
  • 08:50 İngiltere’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 08:49 Finlandiya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 08:33 Portekiz’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 08:27 Norveç’te 6 yeni vaka bildirildi.
  • 08:24 Rusya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:07 Filistin’de ilk 4 vaka bildirildi.
  • 07:37 Fas’ta 1 yeni vaka bildirildi.
  • 07:30 Hong Kong’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 07:20 Bosna Hersek’te ilk vaka bildirildi.
  • 07:20 Kuveyt’te 2 yeni vaka bildirildi.
  • 05:03 Japonya’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 04:05 Hindistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:29 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:18 Güney Kore’de 145 yeni vaka bildirildi.
  • 01:00 Tayland’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 00:20 Çin’de 31 ölüm ve 139 yeni vaka bildirildi.

4 Mart

  • 23:55 Portekiz’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:50 Kanada’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:44 ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 23:43 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:28 Slovenya’da ilk vaka bildirildi.
  • 20:54 İrlanda’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 20:53 İzlanda’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 20:52 Cezayir’de 9 yeni vaka bildirildi.
  • 20:51 İsveç’te 17 yeni vaka bildirildi.
  • 20:50 ABD, New York’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 20:44 İsviçre’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 20:27 Irak’ta 1 ölüm bildirildi.
  • 19:48 Brezilya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:40 Senegal’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:35 Fransa’da 73 yeni vaka bildirildi.
  • 19:34 Suudi Arabistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:20 ABD’de 1 ölüm bildirildi.
  • 19:03 ABD’de 1 ölüm ve 12 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Irak’ta 3 yeni vaka bildirildi.
  • 17:39 Macaristan’da ilk 2 vaka bildirildi.
  • 17:20 Avusturya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:05 İtalya’da 28 ölüm ve 587 yeni vaka bildirildi.
  • 16:40 Almanya’da 18 yeni vaka bildirildi.
  • 16:39 ABD’de 5 yeni vaka bildirildi.
  • 15:50 Çekya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 15:30 İspanya’da 41 yeni vaka bildirildi.
  • 15:15 ABD, New York’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 14:39 Danimarka’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:38 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:35 ABD, New York’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:27 Avustralya’da 1 ölüm ve 1 yeni vaka bildirildi.
  • 14:26 İsviçre’de 10 yeni vaka bildirildi.
  • 14:18 İngiltere’de 32 yeni vaka bildirildi.
  • 13:51 Güney Kore’de 1 ölüm bildirildi.
  • 13:30 Norveç’te 15 yeni vaka bildirildi.
  • 13:07 Romanya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 12:55 San Marino’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 12:42 Japonya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 12:41 Japonya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 12:40 Japonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 12:39 Japonya’da 9 yeni vaka bildirildi.
  • 12:38 Hollanda’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 12:37 Güney Kore’de 1 ölüm bildirildi.
  • 11:50 Almanya’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 11:30 Avustralya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:58 Belçika’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 10:48 İran’da 15 ölüm ve 586 yeni vaka bildirildi.
  • 09:50 Portekiz’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:38 Yunanistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:31 Avusturya’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 09:28 İzlanda’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:10 Belarus’ta 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:05 Almanya’da 37 yeni vaka bildirildi.
  • 09:03 İsveç’te 2 yeni vaka bildirildi.
  • 08:44 Japonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:35 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 08:30 Irak’ta ilk ölüm bildirildi.
  • 08:22 Malezya’da 14 yeni vaka bildirildi.
  • 08:05 Güney Kore’de 293 yeni vaka bildirildi.
  • 07:59 Hindistan’da 22 yeni vaka bildirildi.
  • 07:55 Avustralya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 07:54 Avustralya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 07:50 İsviçre’de 22 yeni vaka bildirildi.
  • 07:30 İspanya’da 10 yeni vaka bildirildi.
  • 07:18 Japonya’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 07:10 Polonya’da ilk vaka bildirildi.
  • 06:16 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 06:15 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:30 Avustralya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 03:14 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:50 Güney Kore’de 1 ölüm bildirildi.
  • 01:44 Çin’de 1 ölüm ve 4 yeni vaka bildirildi.
  • 01:44 Çin, Hubei’de 37 ölüm ve 115 yeni vaka bildirildi.
  • 01:40 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 01:15 Güney Kore’de 1 ölüm ve 142 yeni vaka bildirildi.
  • 00:55 Kanada’da 3 yeni vaka bildirildi.

3 Mart

  • 23:08 Yeni Zelanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 23:00 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:55 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:15 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:27 Liechtenstein’de ilk vaka bildirildi.
  • 21:26 Romanya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:25 Kanada’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 21:15 Almanya’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 20:45 İrlanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:30 İsveç’te 6 yeni vaka bildirildi.
  • 20:25 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:20 Şili’de ilk vaka bildirildi.
  • 20:00 Estonya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:50 Avustralya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:40 ABD’de 2 ölüm ve 7 yeni vaka bildirildi.
  • 19:20 İspanya’da 1 ölüm ve 31 yeni vaka bildirildi.
  • 19:15 Japonya’da 19 yeni vaka bildirildi.
  • 19:00 Norveç’te 8 yeni vaka bildirildi.
  • 18:55 ABD’de 1 ölüm bildirildi.
  • 18:16 Irak’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 18:00 Fransa’da 1 ölüm ve 21 yeni vaka bildirildi.
  • 17:52 Danimarka’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:34 İtalya’da 27 ölüm ve 466 yeni vaka bildirildi.
  • 17:48 Arjantin’da ilk vaka bildirildi.
  • 10:48 İran’da 11 ölüm ve 835 yeni vaka bildirildi.
  • 09:36 İngiltere’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 09:09 Ukrayna’da ilk vaka bildirildi.
  • 08:15 Güney Kore’de 374 yeni vaka bildirildi.
  • 03:00 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 02:43 Ekvador’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:39 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:17 Pakistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:16 Avusturya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:15 Güney Kore’de 6 ölüm ve 331 yeni vaka bildirildi.
  • 00:26 Çin’de 11 yeni vaka bildirildi.
  • 00:25 Çin’de 31 ölüm ve 114 yeni vaka bildirildi.

2 Mart

  • 22:10 Çekya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:50 İzlanda’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 21:17 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:00 Cezayir’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 20:41 Finlandiya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 20:40 Fas’ta ilk vaka bildirildi.
  • 19:55 İzlanda’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 19:50 Almanya’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 19:27 Almanya, Berlin’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 19:26 Almanya’da 7 yeni vaka bildirildi.
  • 19:25 ABD’de 1 ölüm bildirildi.
  • 19:14 ABD’de 2 ölüm ve 4 yeni vaka bildirildi.
  • 18:21 Kanada’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:22 Fransa’da 1 ölüm ve 61 yeni vaka bildirildi.
  • 18:22 Lübnan’da 3 yeni vaka bildirildi.
  • 18:21 İsveç’te 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:07 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:04 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:28 Güney Kore’de 2 ölüm bildirildi.
  • 17:27 Bahreyn’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:26 Norveç’te 6 yeni vaka bildirildi.
  • 17:25 Avusturya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:20 İtalya’da 18 ölüm ve 340 yeni vaka bildirildi.
  • 16:59 Katar’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:58 Irak’ta 5 yeni vaka bildirildi.
  • 16:46 Avusturya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:45 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:44 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 16:30 Letonya’da ilk vaka bildirildi.
  • 16:21 Senegal’de ilk vaka bildirildi.
  • 16:08 Suudi Arabistan’da ilk vaka bildirildi.
  • 15:28 Tunus’da ilk vaka bildirildi.
  • 14:10 İngiltere’de 4 yeni vaka bildirildi.
  • 13:08 Ürdün’de ilk vaka bildirildi.
  • 12:30 İspanya’da 38 yeni vaka bildirildi.
  • 12:29 Singapur’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 12:28 Hollanda’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 11:33 Japonya’da 18 yeni vaka bildirildi.
  • 11:32 Rusya, Moskova’da ilk vaka bildirildi.
  • 10:30 Avusturya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 10:29 Belçika’da 6 yeni vaka bildirildi.
  • 10:28 İran’da 11 ölüm ve 523 yeni vaka bildirildi.
  • 10:22 Portekiz’de ilk 2 vaka bildirildi.
  • 09:40 Irak’ta 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:32 İtalya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 09:15 Almanya’da 20 yeni vaka bildirildi.
  • 09:13 Andorra’da ilk vaka bildirildi.
  • 08:57 Hindistan, Delhi’de ilk 2 vaka bildirildi.
  • 08:27 Hırvatistan’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 08:26 Kuveyt’te 10 yeni vaka bildirildi.
  • 08:25 Güney Kore’de 123 yeni vaka bildirildi.
  • 08:20 İran’da 1 ölüm bildirildi. İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney ile yakınlığıyla bilinen meclis üyesi Seyid Muhammed Mir-Muhammed koronavirüsten hayatını kaybetti.
  • 05:23 Güney Kore’de 4 ölüm bildirildi.
  • 04:49 Avustralya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:40 Tayland’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 04:30 Endonezya’da ilk 2 vaka bildirildi.
  • 02:55 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:50 ABD, Florida’da ilk vaka bildirildi.
  • 02:49 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 02:05 ABD’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 01:53 Güney Kore’de 1 ölüm ve 476 yeni vaka bildirildi.
  • 01:45 ABD’de 1 ölüm ve 4 yeni vaka bildirildi.
  • 00:50 ABD, New York’ta ilk vaka bildirildi.
  • 00:20 Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, 6 yeni vaka bildirdi.
  • 00:20 Çin, Hubei’de 42 ölüm ve 196 yeni vaka bildirildi.
  • 00:20 ABD’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 00:06 Cezayir’de 2 yeni vaka bildirildi.

1 Mart

  • 23:59 San Marino’da ilk ölüm ve 7 yeni vaka bildirildi.
  • 23:30 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 23:06 Kanada’da 4 yeni vaka bildirildi.
  • 22:51 Mısır’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 22:50 Almanya, Berlin’de ilk vaka bildirildi.
  • 22:31 Avustralya’da 2 yeni vaka bildirildi.
  • 22:30 Ekvador’da 5 yeni vaka bildirildi.
  • 22:00 Danimarka’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:50 İzlanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 21:39 Almanya’da 12 yeni vaka bildirildi.
  • 21:38 İsrail’de 3 yeni vaka bildirildi.
  • 20:50 İspanya’da 8 yeni vaka bildirildi.
  • 20:32 Japonya’da 15 yeni vaka bildirildi.
  • 20:25 Meksika’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:39 Finlandiya’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 19:38 İngiltere’de 1 yeni vaka bildirildi.
  • 18:25 Fransa’da 30 yeni vaka bildirildi.
  • 18:15 ABD’de 2 yeni vaka bildirildi.
  • 17:56 İzlanda’da 1 yeni vaka bildirildi.
  • 17:19 İtalya’da 5 ölüm ve 566 yeni vaka bildirildi.
  • 17:11 Norveç’te 4 yeni vaka bildirildi.
  • 16:09 Bahreyn’de 6 yeni vaka bildirildi.
  • 16:00 Irak’ta 6 yeni vaka bildirildi.
  • 15:49 Katar’da 2 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 15:33 İspanya’da 18 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 15:32 Dominik Cumhuriyeti’nde ilk vaka bildirildi.
  • 15:30 Çekya’da ilk 3 vaka bildirildi.
  • 15:10 Lübnan’da 3 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 14:30 Hollanda’da 3 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 14:15 ABD’de 1 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 14:00 Güney Kore’de 1 ölüm bildirildi.
  • 13:38 İngiltere’de 12 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 11:13 Almanya’da 38 yeni vaka bildirildi.
  • 10:52 Güney Kore’de 2 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 10:50 İran’da 11 ölüm ve 385 yeni vaka bildirildi.
  • 09:43 Ermenistan’da ilk vaka bildirildi.
  • 08:30 Güney Kore’de 1 ölüm ve 230 yeni vaka bildirildi.
  • 07:39 Malezya’da 4 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 06:34 Tayland’da ilk ölüm bildirildi.
  • 03:25 Japonya’da 1 ölüm bildirildi.
  • 02:59 ABD’de 1 yeni Corona vakası bildirildi.
  • 01:13 Avustralya’da ilk ölüm bildirildi. Hasta 78 yaşındaydı.
  • 01:05 Güney Kore’de 376 yeni Corona vakası bildirildi.