Corona Virüsü Son Dakika

corona virüsü son dakika

Corona Virüsü Son Dakika – Merhabalar, bu sayfa üzerinden Corona virüsü ile ilgili baştan sona bütün gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Corona Virüsü Son Dakika

Türkiye Koronavirüs Haritası

Güncelleme: 03/12/2020, 09.41
VAKA61626351
ÖLÜM1443809
İYİLEŞEN42617113
AKTİF VAKA17565429



Ülkeler

Vaka

Yeni Vaka

Ölüm

Yeni Ölüm

İyileşen

Kritik

Test

ABD 13278819+29895269802+242785262924408187376424
Hindistan 9325786+15915135906+15487330738944137062749
Brezilya 6209404+4834171564+675528599831821900000
Rusya 2215533+2754338558+4961712174230074814909
Fransa 218366050957158236401820224617
İspanya 1646192+834844668+2940277721917246
İngiltere 1589301+1602257551+5210145642605903
İtalya 1538217+2835253677+827696647378221411701
Arjantin 139943137941122666239603775098
Kolombiya 128048736019118175323766245488
Meksika 1078594+8107104242+64580358133352798399
Almanya 1013582+827515911+144696100382627859242
Polonya 958416+1706016147+57951663621066098759
Peru 956347357858870199664999956
Iran922397+1405147095+40664006558605955724
Güney Afrika 778571212897164445465383078
Ukrayna 693407+1621811909+1923262381774279025
Belçika 567532+256516219+1423691210345794351
Şili 547223+156115278+435222596935213721
Irak 547215+254512167+424762973343407922
Endonezya 522581+582816521+16943745605566215
Çekya 51152077794318748393000834
Türkiye 511043+730513191+177392616481618072981
Hollanda 508866+57439267+8305403893908
Bangladeş 458711+22736544+2037367602729580
Romanya 457848+849910884+17232665712264048536
Filipinler 425918+16318255+4638761614495659920
Pakistan 389311+31137897+5433588121125386916
Suudi Arabistan 356691+3025857+173456226989505393
Kanada 354952+185511819+2028237444911169813
Fas 345276+45925689+7029403610313897947
İsrail 333802+7182839+53213462785605071
İsviçre 318290+43124558+492221005022679348
Portekiz 285838+54444276+671994465264351221
Avusturya 270992+49542886+1132032517033020862
İsveç 2431296681+1602213174798
Nepal 229343+17031435+2320943501710460
Ürdün 207601+45802570+611404004852487561
Macaristan 198440+63934364+135521266471601203
Ekvador 18813813316164009344634503
BAE 165250+1283567+3152708016354779
Panama 1602873018140976152869552
Sırbistan 155994+77801423+57315362451726389
Bolivya 144390+1148939+612072071357606
Kuveyt 141876+329874+2135303811082427
Dominik Cumhuriyeti 141777+8552324+7113817190704580
Japonya 139491+22302051+291181354353418520
Katar 138250+184237135370351100989
Bulgaristan 136628352944875430950354
Kosta Rika 135742167983273211381490
Ermenistan 132346+14762090+221051490502607
Belarus 131633+16211136+811015203188876
Kazakistan 129213+81319901153842214206738
Lübnan 123982+1782980+6740083521526253
Gürcistan 123470+47801161+3710227001133765
Umman 1225791391113856121571472
Guatemala 121132+4474141+81096195527548
Hırvatistan 119706+40801600+4895698266724820
Mısır 1144756596102268461000000
Azerbeycan 109813+37121291+356993101682234
Etiyopya 108438+7691686+14675063091621040
Honduras 106681+5652892+447354107261638
Moldova104140+12462250+2191797271453137
Slovakya 103106+1849771+22592852231056143
Yunanistan 101287+19812102+10199896072332931
Venezuela101215884960721172289071
Tunus 92475303467453290446820
Myanmar 86633+14281865+196597201114697
Çin 86495+54634815588160000000
Bahreyn 8634734184510122015598
Bosna 85431+11792542+62500010411604
Libya 81273+8661153+13522990421463
Palestine80429+1936689+96196057661778
Cezayir 80168+10582372+205194637-
Kenya 8010214275352657861561
Paraguay 79517170456510125435667
Danimarka 76718+1323816+560312467211461
Slovenya 72674+16011293+4851121199506658
Özbekistan 72513+171607697802011377915
İrlanda 71699+2052043+723364351934809
Kırgızistan 71548+3771256+562946133490518
Nijerya 6697411696258510749136
Malezya 61861+1109350+2502041132596004
Macedonia58608163036064138322875
Singapur 58199+4285811114448110
Litvanya 56095+2339471+22135141171315947
Gana 512253235012717583545
Afganistan 45839+1231740+33629593145540
El Salvador 38405+1771102+43507838542757
Arnavutluk 36245+645771+181775525179818
Norveç 34942+194328+1220956312224045
Karadağ 33836+520474+52236661128737
Lüksemburg 33409+536300+624073431350343
Güney Kore 32887+569516+127103773009577
Avustralya 27873+69072557009921851
Kamerun 240224372217752149000
Finlandiya 23766+618393+516800191880144
Sri Lanka 22501+473107+8162260790896
Côte d'Ivoire21232+33131208730214926
Uganda 1911519188400618783
Zambiya 17569+16357168450388462
Madagaskar 17341251166571693734
Sudan 16864121599640-
Senegal 15981+21332+1155695228060
Letonya 15808+637190+2171931610722
Mozambik 15506+39128136310228683
Angora 14920341761716171247
Namibya 14207+52149+2133885153097
Fransız Polinezyası 138837248422226355
Gine 13006+5776119432471821
Maldivler 12889461171712150743
DRC12470333114950-
Tajikistan1204486114370-
Estonya 11323+370104+5671017464025
Fransız Guyanası 11158+20709995182186
Jamaika 10600+59250+258298112623
Cabo Verde 10570105995623102839
Botswana102583177171406978
Kıbrıs 967348205515600572
Zimbabve 962327483970175430
Malta 9501+96128+3729718419020
Haiti 92562327925034734
Gabon 91735990167291403
Guadeloupe 83441492242974138
Moritanya 82881717652498641
Küba 8110+35133752521083028
Réunion 7940+10440+166601748859
Suriye 754239933300-
Bahamalar 74821635789142464
Andorra 6610+7676571020168635
Trinidad ve Tobago 65701165680336374
Svaziland 632912059291162213
Hong Kong 6040+92108531363994873
Malawi6024+41855453473203
Ruanda 58514753450617258
Nikaragua 578416042250-
Cibuti 5676615576091250
Kongo 56329349880-
Belize 5515+92131+23021729727
Martinik 541340981663774
İzlanda 5346+232651442386957
Surinam 53071175185321426
Guyana 52761494252728878
Mayotte 5181492964425231
Ekvator Ginesi 5146855005070108
Uruguay 511774402111416093
Orta Afrika Cumhuriyeti 4913631924232711
Aruba 4791454640448137
Mali 45051483076096066
Somali 445111334170-
Tayland 3961+196037901977854
Gambiya 37281233588224524
South Sudan3092612949056848
Benin 29744325790294009
Gitmek 29046423450145444
Burkina Faso 27776825670-
Gine-Bissau 2422432309529037
Sierra Leone2410+17418330-
Yemen21376121484416855
Lesotho2109441278025687
Yeni Zelanda 2047+725195601260055
Curacao 204631078920203
Çad 166110114960-
Liberya 1595+4831343234105
San Marino 1554+404412521016611
Nijer 1443701182944950
Vietnam1339+835117001339465
Lihtenştayn 1231+2315+110241214040
Kanal Adaları 11474896010199491
Sint Maarten 10412592867200
Cebelitarık 999+85905388713
Sao Tome and Principe9851792807498
Turks ve Caicos Adaları746670016244
Moğolistan 738+2603475144178
Diamond Princess(Gemi) 712136594-
Aziz Martin 6901259877149
Burundi6771575062215
Papua Yeni Gine 6457588030027
Tayvan 639+1475550108973
Comoros61075850-
Monako 6003530551953
Eritre 5660477021655
Tanzania509211837-
Faroe Adaları 50004980166241
Mauritius 498104400289552
Butan 389+303680199261
Man Adası 36925338118159
Kamboçya 30702980226315
Cayman Adaları 2692249151993
Barbados 2667246046028
Saint Lucia 246+82109015634
Bermuda 242+192070104313
Seyşeller 166015905200
Caribbean Netherlands161315503539
Brunei 1503145075916
Antigua ve Barbuda 141413024502
St. Barth 12709404767
Saint Vincent ve Grenadinler 8407809104
Dominika 7706305655
İngiliz Virjin Adaları 7117005193
Macao 4604604238
Grenada 4103006252
Laos 39024074622
Fiji 38233015235
Yeni Kaledonya 32032017179
Timor-Leste 30030013289
Holy See (Vatikan) 270150-
Saint Kitts ve Nevis 2201903677
Grönland 18018012578
Solomon Islands170504500
Falkland Islands (Malvinas)1601304245
Saint Pierre Miquelon1601202624
Montserrat 131120577
Western Sahara10180-
MS Zaandam9200-
Anguilla40302308
Marshall Islands4010-
Wallis and Futuna30101149
Samoa1000-
Vanuatu1000-
Toplam:61626351+3278821443809+681442617113105072985260530
corona son durum

Corona Haritası




Kaan Mert Taş
Bir Çift Mavi Gözün Işığında