Podcast Ajansı Arayanlara: Podcast BPT

Podcast Ajansı arayanlar için yeni nesil Podcast BPT tam size göre! Podcast BPT söyleyecek sözü olanları dinleyicilerle buluşturan “Podcast medya ajansı”dır. 2020 yılının yaz aylarında yayın hayatına başlayan Podcast BPT ‘’Herkese ve her konuya bir podcast’’ mottosuyla yayın hayatına devam etmektedir. 12 farklı ekip ile dinleyicilere her gün yeni içerikler sunan Podcast BPT’nin konu kapasitesi de oldukça geniş. Haber, cinsellik, edebiyat, kültür, tarih , video oyunları, spor, gerçek suç, kariyer, film ve dizi gibi konularla yediden yetmişe herkesin dikkatini çekebilecek , eğlendiren, bilgilendiren ve farklı bakış açıkları sunan içerikler üreten Podcast BPT her geçen daha geniş kitlelere ulaşmakta.

Podcast Ajansı: Podcast BPT Hakkında

Son yıllarda popülerliğini artıran podcast her geçen gün karşımıza daha sık çıkmakta. Chartable’ın verilerine göre 2019 yılında 318 bin yeni podcast dinleyici ile buluşurken bu sayı 2020 yılında %280 artarak 885 bin oldu. Türkiye 2020 yılında podcast dinlenen cihaz sayısını 5.2 katına çıkarak dinleyici sayısını en fazla artıran ülke oldu. Podcast BPT’de Türkiye’de gelişen ve büyüyen podcast sektörünün öncülerinden oldu.

Podcast ajansı

Podcast BPT’nin bu kadar hızlı büyümesinde ki etkenlerden biri de markaları ve dinleyicileri bir araya getirmesi. Podcast BPT, büyüyen bu sektörde dinleyiciye ulaşmak isteyen markaları ve podcasterları bir araya getirmekte. Podcast BPT Ajansı arkasında bulundurduğu sağlam altyapı ve teknik ekip ile yapmış olduğu iş birliklerinde bütün iş yükünü yüklenmektedir.

Podcast Ajansı’nın Özellikleri

Podcast ajansı

Podcast BPT’nin en dikkat çeken özelliği ise profesyonel teknik ekip desteği ve kurumsal yapısı. Günümüzde podcastinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan birden çok etken var. Sesinizin kalitesi, konu başlıklarınız ve bölümlerinizi tanıtımı bu etkenlerin en önemlilerinden. Podcast BPT’de podcastinizin dinlenme sayılarını artırabilecek, eksik olduğunuz konularda size yardım sağlayabilecek ve yayın kalitenizi bir üst sınıfa taşımanızı sağlayacak teknik ekibe sahip.

Hali hazırda 350 den fazla podcast bölümü ortaya çıkaran Podcast BPT. Geniş seslendirmen kadrosu ile bu sayıyı daha da büyütmeyi planlıyor. Gelişmekte olan podcastler için de danışma ve sosyal medya desteği veren ekip, ilerleyen günlerde isminden daha çok söz ettirecek gibi duruyor. İnternet siteleri üzerinden de yeni başlayacak podcast yapımcıların işine yarayacak eğitici yazıları bulabilirsiniz.

Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!