Ağustos Ayı İçin Ücretsiz PS4 Oyunları

Ağustos Ayı İçin Ücretsiz PS4 Oyunları

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered gibi birçok oyun önümüzdeki ay PlayStation 4 kullanıcıları için ücretsiz.

PlayStation’da PlayStation Plus abonelerine özel Ağustos ayı için ücretsiz PS4 oyunları belirlendi. Bugün, Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ücretsiz oluyor ve Ağustos ayının sonuna kadar tamamiyle ücretsiz. 4 Ağustos’ta ise yeni bir multiplayer oyun olan Fall Guys: Ultimate Knockout’u ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Fall Guys: Ultimate Knockout, Developer Digital tarafından yayınlanan ve 4 Ağustos’ta piyasaya sürülecek yepyeni bir multiplayer oyundur. 20 dolar olarak fiyatlandırılsa da, PlayStation Plus üyeleri için lansman gününe öze ücretsiz. Oyun, şimdiye kadar sillier ve hafif yürekli savaş royalarından birinde sizi ve 59 oyuncuya karşı birbirinizi itiyor. Korkunç dengeye sahip komik küçük yaratıklar gibi oynamaya başlatan Fall Guys, parlak ve renkli kaotik eylemlerle dolu bir oyun.

Ağustos Ayı İçin Ücretsiz PS4 Oyunları

İşte Ağustos Ayı İçin Ücretsiz PS4 Oyunları:

  • Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaing Remastered (28 Temmuz – 31 Ağustos)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Diğer içeriklerimize ulaşmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.


Emirhan Doğan
18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. 5 yılı aşkın bir süredir ise teknoloji ve oyunlar üzerine içerik üretiyorum. Şu an ise Bir Parça Tuhaftık ve Otağ oluşumları altında çeşitli kategorilerde içerik üretimi yapıyor ve bunun yanı sıra grafik tasarımı ile ilgileniyorum.